Autor Wątek: Segafredo  (Przeczytany 3015 razy)

Latton

  • Gość
Segafredo
« dnia: 30 Czerwiec 2019, 17:37:17 »
Poszukuję opinii smakoszy na temat tej marki kawy. Ta kawa jest dostępna w sklepie  sieci u robaka, w czerwonej paczce ale, bałem się kupić.
Jednak poznałem jej smak na mieście, pijam czasem w kawiarni oznaczonej tą marką. Tylko że tam nie używają paczki czerwonej tylko mają
inny sort od dostawcy, takie duże trzy chyba kilowe torby bez żadnych udziwnień na opakowaniu tylko z logo marki. Ale czy to taka sama czy
inna tej samej marki to nie wiem. To co zasmakowałem uznaję że warto się zainteresować.
W akcie desperacji może podpytam w kawiarni. Jak coś wiecie dajcie znać.
« Ostatnia zmiana: 30 Czerwiec 2019, 17:40:47 wysłana przez Latton »

Offline MacJaro Mężczyzna

  • Wiadomości: 1090
  • Ekspres: LA Marzocco Linea MINI
  • Młynek: Mazzer Super Jolly V Pro Electronic, EUREKA Atom Specialty 65, WILFA.
Odp: Segafredo
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Czerwiec 2019, 18:14:29 »
Poszukaj lepiej dobrej kawy świeżo palonej z polskich palarni. 80% kaw kupuję właśnie w nich. Popularnych marek nie tykam, bo zwykle to jest niewypał. W najbliższych dniach planuję zamówić kawę u Antonio, jeszcze nie miałem okazji potestować kawy jego palenia.
Mieszanki:  Ariadnę lub Espresso #1. Obie są polecane przez forumowiczów, korzystaj z wiedzy tu zawartej.
coffe, jazz, Mercedes Benz & more :hihihi:

Offline donkiszot Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 7056
  • Ekspres: v X ) ( ū \≈/ ] [ \ . / [↗ '] …
  • Młynek: C40MK3; Aergrind; KM3873; Wilfa; Santos Silent
Odp: Segafredo
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Lipiec 2019, 19:25:21 »
zwykle to jest niewypał
Zwykle to jest zbytwypał ;)

Offline palko Mężczyzna

  • Wiadomości: 28
  • Ekspres: V60, Gabi, Bialetti Venus, Aeropress + Prismo, FrenchPress, Kazak Rota
  • Młynek: Comandante C40 mk3
Odp: Segafredo
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Lipiec 2019, 19:57:57 »
W czerwonej paczce smakuje jak podła robusta. Miałem w pracy do automatu tą w turkusowej paczce, selectione czy jakoś tak, kupionej u robaka po przecenie i była nawet pijalna z automatu. Goście od rozpuszczalnej się zachwycali.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi