Autor Wątek: Opinie o Philips EP5345/10 - ktoś testował?  (Przeczytany 1673 razy)

Offline batot

  • Wiadomości: 2
  • Ekspres: Zelmer
Opinie o Philips EP5345/10 - ktoś testował?
« dnia: 04 Styczeń 2019, 19:54:12 »
Witam,

Sporo czytałem na tym forum i w internecie i byłem w zasadzie zdecydowany na Jurę E80, gdyby nie fakt że im więcej o nim czytałem to zaczęły pojawiać się negatywne też opinie o tym expresie w kontekście stosunek jakości do ceny, bo jeśli chodzi o awaryjność to nie doszukałem się negatywnych opinii.
Mojej żonie spodobał się EP5345/10 i tu pojawił się problem bo nie udaje mi się prawie żadnych opinii o tym ekspresie znaleźć.
Czy może ktoś z Was go ma, miał testował i mógłby się wypowiedzieć o nim?

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 04 Styczeń 2019, 20:00:18 wysłana przez batot »

Offline batot

  • Wiadomości: 2
  • Ekspres: Zelmer
Odp: Opinie o Philips EP5345/10 - ktoś testował?
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Styczeń 2019, 17:58:05 »
Ponieważ nie mogę edytować postu a znalazłem coś ważnego w internecie, więc piszę tutaj.

Koleś nr1 pisze:
"Najlepsze ekspresy to Jura, Nivona i Melitta ale to nie ta liga co powyżej. "

W odpowiedzi koleś nr2 pisze:
"Też się w firmie daliśmy nabrać na tę obiegową opinię. Kupiliśmy 3 expresy Jura. Tylko jeden z nich robił przyzwoitą kawę, z pozostałych po półroczu korzystają tylko panowie - kawa, niezależnie od gatunku jest niesmaczna. I teraz najciekawsze: trwałość sprzętu beznadziejna, a koszty serwisowania kolosalne. Po 3 latach od zakupu wszystkie nadają się do wymiany, bo już nikt nie ma ochoty odsyłać tego do serwisu i czekać na kolejny powrót sprzętu, a księgowa ma już dosyć faktur z napraw. Przebiegi są śmiesznie małe, jak na sprzęt do biura - średnio wyszło około po około 4 tys kaw na każdy rok użytkowania. Wcześniej używane Bosch i Saeco miały co najmniej 2 razy większy przebieg i to bez konieczności serwisowania. Nigdy więcej Jury! "

Jak kogoś interesuje to po cytacie znajdzie źródło w internecie.
Mam już mętlik w głowie.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi