Autor Wątek: Wymiary filtra czyli frustracje Pomysłowego Dobromira  (Przeczytany 927 razy)

Offline quinto Mężczyzna

  • Wiadomości: 40
  • Ekspres: "WSTYD" i ostatnio Lelit Anna PL41TEM (będzie stał w pracy)
  • Młynek: Melitta Molino, Cunill, ręczny
Wymiary filtra czyli frustracje Pomysłowego Dobromira
« dnia: 16 Grudzień 2018, 00:27:59 »
Ekspresy mam już dwa i chciałoby się poeksperymentować. Niestety, w sklepach internetowych wymiary filtrów podawane są sporadycznie. Ostatnio pożyczyłem do mojego jednego ekspresu (marki "WSTYD") sitko od jakiegoś Krupsa (który stał sobie nieużywany od lat). Przypasowało i nikt już mi nie powie, że denko podwójne i "false creme". Niemniej jednak przydałoby się aby można było kupić nie w ciemno ale znając średnicę i wysokość siteczka. Co prawda można zakup zwrócić ale to dodatkowy kłopot.
Wiem, że nic nie poradzicie ale dobrze jest się trochę pożalić.
Forum uczy, Forum radzi, Forum nigdy Cię nie zdradzi.

Przed lekturą tego Forum tkwi się w błędnym przekonaniu, że posiada się już większość fajnych gadżetów.

Offline fresh Mężczyzna

  • Wiadomości: 861
  • Ekspres: Kazak Rota,Expobar Megacrem Mini Control
  • Młynek: Mahlkonig Guatemala, Nuova Simonelli MDX, Kazak Tura 3
Odp: Wymiary filtra czyli frustracje Pomysłowego Dobromira
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Grudzień 2018, 04:24:49 »
Wbrew pozorom o takie rzeczy warto zwrócić się do naszych chińskich przyjaciół, bo potrafią podać wymiary.
Poza tym wystarczy zadzwonić do takiego ATP albo North i zapytać.
ATP nigdy na lodzie mnie nie zostawiło (może poza czasem realizacji zamówienia :D )

Offline quinto Mężczyzna

  • Wiadomości: 40
  • Ekspres: "WSTYD" i ostatnio Lelit Anna PL41TEM (będzie stał w pracy)
  • Młynek: Melitta Molino, Cunill, ręczny
Odp: Wymiary filtra czyli frustracje Pomysłowego Dobromira
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Grudzień 2018, 14:17:22 »
Wbrew pozorom o takie rzeczy warto zwrócić się do naszych chińskich przyjaciół, bo potrafią podać wymiary.
Poza tym wystarczy zadzwonić do takiego ATP albo North i zapytać.
ATP nigdy na lodzie mnie nie zostawiło (może poza czasem realizacji zamówienia :D )

Racja! Zupełnie zapomniałem o koleżance Ali i jej cudownym ekspresie!  Faktem jest, że Ala posiada rzeczy niekoniecznie oryginalne lecz to drobiazg. Wielkie dzięki za radę.
Forum uczy, Forum radzi, Forum nigdy Cię nie zdradzi.

Przed lekturą tego Forum tkwi się w błędnym przekonaniu, że posiada się już większość fajnych gadżetów.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi