Autor Wątek: Uważajcie na podrabianą Lavazzę Qualita Oro, wczoraj wyszła afera  (Przeczytany 15408 razy)

Offline Delizia Mężczyzna

    • Delizia.pl spółka jawna
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 80
    • sklep z kawą
Linię produkcyjną i 24 tony podrobionej markowej kawy zabezpieczyli policjanci częstochowskiego CBŚP.

Na 4 zdjęciu widać, że podrabiana kawa to Lavazza Qualita Oro:
http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/slask/czestochowa-cbsp-zlikwidowalo-magazyn-z-podrabiana-kawa/eeyh7ye

Zadałem sobie trud i sprawdziłem na allegro jest Lavazza Qualita Oro w podejrzanie niskiej cenie (ok 49zł)

i przykładowe komentarze klientów, którzy tą kawę kupili:

"kawa smierdzi pleśnią,nie nadaje się do spożycia,wyrzucone pieniądze w błoto,odradzam zakupy,smierdzi już podczas mielenia,po zaparzeniu,kawa osmaku pleśniowym ,chyba ze ktoślubi,ja nie"

"Co drugie opakowanie kawy nieszczelne,kawa zwietrzała. Pomimo ceny nie polecam"

"Ziarno dziwnie pachnie, odbiega też wyglądem. W smaku paskudna, niczym nie przypomina złotej Lavazzy. Jakaś dziwna partia kawy, obawiam się że nieoryginalna."
Delizia.pl - duży wybór włoskich kaw ziarnistych, mielonych oraz środków czyszczących do ekspresów

Offline Kekacz Mężczyzna

  • Wiadomości: 866
  • Ekspres: Lelit MaraX V2, (było: RS V4 PID, Gaggia Baby Twin)
  • Młynek: Eureka Single Dose, Timemore Slim Titanium, (było: F4 Nano V2, Gaggia MDF Stepless)
W młynku: Prima Intenso
"Im więcej wiem o kawie, tym mniej wiem o kawie"

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi