Autor Wątek: Słuszny PROTEST mediów!  (Przeczytany 27330 razy)

Offline rapoh

  • Wiadomości: 1019
  • Ekspres: QuickMill Carola
  • Młynek: Ceado E6P
Odp: Słuszny PROTEST mediów!
« Odpowiedź #60 dnia: 11 Luty 2021, 09:32:01 »
Po co się masz tak męczyć: rzuć kilkoma. Data emisji, podane "kłamstwa", weryfikacja. To nie jest trudne.

Offline pmichal Mężczyzna

  • Wiadomości: 1072
  • Ekspres: Kalita
  • Młynek: Arco
Odp: Słuszny PROTEST mediów!
« Odpowiedź #61 dnia: 11 Luty 2021, 09:38:46 »
@rapoh - w ustawie wszystko można pięknie napisać.
Co do kłamstw na stronie TVP info są oficjalne przeprosiny aktualnie, które dopiero po 5 latach się pojawiły tam. Niestety, ale prokuratura w tym kraju niechętnie wszczyna śledztwa lub szybko je umarza więc o udowodnienie kłamstw nie łatwe.

Ps. TVP info tak ustawiła scrollowanie strony, że przeprosiny znikają nam z pola widzenia i trzeba przescrollować do góry.

Offline WS Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 4979
  • Ekspres: Nuova Simonelli Musica, Arin Lever, Saeco Aroma Compact 200, alternatywy
  • Młynek: Mahlkönigi: K30 i Vario Home, Fiorenzato F6 D
Odp: Słuszny PROTEST mediów!
« Odpowiedź #62 dnia: 11 Luty 2021, 09:40:45 »
Każdy, kto ma trochę przyzwoitości, staje po stronie wolnych mediów.

Offline Szczympek Mężczyzna

  • Wiadomości: 2231
  • Ekspres: Rota + alternatywy
  • Młynek: Comandante, E65GBW, X54, Arco w drodze.
Odp: Słuszny PROTEST mediów!
« Odpowiedź #63 dnia: 11 Luty 2021, 09:52:37 »
Ten dysonans poznawczy wyznawców pisu dorównuje plaskoziemca czy antywackom. Tak jak Krystians napisał: plują w twarz, a Ci mówią ze deszcz pada.
WITAM I POZDRAWIAM :)

Offline rapoh

  • Wiadomości: 1019
  • Ekspres: QuickMill Carola
  • Młynek: Ceado E6P
Odp: Słuszny PROTEST mediów!
« Odpowiedź #64 dnia: 11 Luty 2021, 09:59:57 »
@pmichal
Pisałeś o sciemie, podałem Ci przepisy ustawy. TVP przepraszała, TVN też.
Ja TVP nie bronię, bo to paździerz, taki sam w propagandzie jak TVN, choć gorszy w stylu.

Ps. TVP info tak ustawiła scrollowanie strony, że przeprosiny znikają nam z pola widzenia i trzeba przescrollować do góry.
A TVN24 swoje przeprosiny na TT wrzucił na profilu redakcji, a nie oficjalnym. Przyganiał kocioł....
Pisałem już: jedni warci drugich, więc nie wyważaj otwartych drzwi. Nie dyskutuję o wyższości świąt, tylko o oszczędnym zarządzaniu prawdą u tych, co się ustawili po jednej stronie.

Offline rapoh

  • Wiadomości: 1019
  • Ekspres: QuickMill Carola
  • Młynek: Ceado E6P
Odp: Słuszny PROTEST mediów!
« Odpowiedź #65 dnia: 11 Luty 2021, 10:02:03 »
wyznawców pisu dorównuje plaskoziemca
Komu dorównuje płaskoziemca?

Tottoro

  • Gość
Odp: Słuszny PROTEST mediów!
« Odpowiedź #66 dnia: 11 Luty 2021, 10:02:53 »
Pisałem już: jedni warci drugich, więc nie wyważaj otwartych drzwi. Nie dyskutuję o wyższości świąt, tylko o oszczędnym zarządzaniu prawdą u tych, co się ustawili po jednej stronie.
:ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Offline uman Mężczyzna

  • Wiadomości: 444
  • Ekspres: Lelit Victoria, kawiarka, aeropress, V60
  • Młynek: Niche, Kingrinder K6, Porlex mini
Odp: Słuszny PROTEST mediów!
« Odpowiedź #67 dnia: 11 Luty 2021, 10:02:58 »
Ja tylko rzucę taką ogólną uwagę - ma niejednym forum już ludzie się pokłócili w tematach politycznych. Tutaj jeszcze tego nie zauważyłem. I dobrze byłoby żeby tak zostało bo to się potem przenosi na inne wątki.

Tottoro

  • Gość
Odp: Słuszny PROTEST mediów!
« Odpowiedź #68 dnia: 11 Luty 2021, 10:07:53 »
Ten dysonans poznawczy wyznawców pisu dorównuje plaskoziemca czy antywackom. Tak jak Krystians napisał: plują w twarz, a Ci mówią ze deszcz pada.

Mam dokładnie ten sam dysonans jak słucham wyznawców covidianizmu. A wystarczy zajrzeć do oficjalnego biuletynu WHO - czyli organizacji zarządzającej tym eksperymentem, gdzie jawnym kodem stoi jak wół, że śmiertelność spowodowana tym wirusem, jest znacznie niższa niż od wirusa grypy!!!

cyt:
Acknowledging these limitations, based on the currently available data, one may project that over half a billion people have been infected as of 12 September 2020, far more than the approximately 29 million documented laboratory-confirmed cases. Most locations probably have an infection fatality rate less than 0.20%

who.int/bulletin/volumes/99/1/20-265892/en/

Tottoro

  • Gość
Odp: Słuszny PROTEST mediów!
« Odpowiedź #69 dnia: 11 Luty 2021, 10:08:37 »
 :brawa:
Ja tylko rzucę taką ogólną uwagę - ma niejednym forum już ludzie się pokłócili w tematach politycznych. Tutaj jeszcze tego nie zauważyłem. I dobrze byłoby żeby tak zostało bo to się potem przenosi na inne wątki.

Exactly!!! :)

Offline pmichal Mężczyzna

  • Wiadomości: 1072
  • Ekspres: Kalita
  • Młynek: Arco
Odp: Słuszny PROTEST mediów!
« Odpowiedź #70 dnia: 11 Luty 2021, 10:08:49 »
Pisałeś o sciemie, podałem Ci przepisy ustawy.
Wszystko fajnie, po prostu ta ustawa nigdy nie powinna zostać podpisana i nie mielibyśmy tego problemu.
Dla mnie ściemą czy też ironią, nieporozumień jest to, że podpisujemy taką ustawę a później szukamy pieniędzy.

PS. Nie wspomniałem w swojej wypowiedzi nigdzie o TVN, a jedynie odpowiadałem Tobie na tematy związane z TVP.
To jest taki klasyczny przykład zmieniania tematu jak politycy, pytasz o jedno, a oni o drugim.

Offline rapoh

  • Wiadomości: 1019
  • Ekspres: QuickMill Carola
  • Młynek: Ceado E6P
Odp: Słuszny PROTEST mediów!
« Odpowiedź #71 dnia: 11 Luty 2021, 10:10:01 »
@uman
I to mnie zawsze dziwi. Dyskusja na dany temat winna być nawet ostra, ale jest dyskusją. I taka powinna być. Nie pojmuję, dlaczego niektórzy przenoszą to na inne płaszczyzny.

Pisałeś o sciemie, podałem Ci przepisy ustawy.
Wszystko fajnie, po prostu ta ustawa nigdy nie powinna zostać podpisana i nie mielibyśmy tego problemu.
Dla mnie ściemą czy też ironią, nieporozumień jest to, że podpisujemy taką ustawę a później szukamy pieniędzy.

PS. Nie wspomniałem w swojej wypowiedzi nigdzie o TVN, a jedynie odpowiadałem Tobie na tematy związane z TVP.
To jest taki klasyczny przykład zmieniania tematu jak politycy, pytasz o jedno, a oni o drugim.

Ale jest podpisana i taki jest fakt.
A  wspomniałem o TVN, bo jedni drugich warci. Nie zajmuję się obroną TVP. To, że GostRado'a pytałem o weryfikacje kłamstw, nie wiązało się z potrzebą dyskutowania o propagandzie TVP, tylko z tym, że "on wie, nawet jak nie widział".
Bo to właśnie tak jest. Zakwestionujesz jakieś twierdzenie antypisowskie, to Ci rzucą: "A bo pewnie Twój TVPiS Ci tak powiedział". Zakwestionujesz twierdzenie pisowskie: "pewnie tefałeny Ci to mówią". I tak w koło Macieju...
« Ostatnia zmiana: 11 Luty 2021, 10:16:58 wysłana przez rapoh »

Offline trez Mężczyzna

  • Wiadomości: 1184
  • Ekspres: V60, Orea, Aeropress, Tygielek, Melitta, Chemex, Phiny
  • Młynek: C40, FeldGrind, VSSL
Odp: Słuszny PROTEST mediów!
« Odpowiedź #72 dnia: 11 Luty 2021, 10:14:38 »
Ja tylko rzucę taką ogólną uwagę - ma niejednym forum już ludzie się pokłócili w tematach politycznych. Tutaj jeszcze tego nie zauważyłem. I dobrze byłoby żeby tak zostało bo to się potem przenosi na inne wątki.

no właśnie nie tak dawno dyskutowaliśmy na drażliwe tematy i dało się wymieniać poglądami, teraz jest efekt jak na wp, wpada trol, podjudza każdego kto się wypowie, każe udowadniać czy deszcz pada od góry czy od dołu :( takie czasy, oby tylko ludzie nie przestali zupełnie wyrażać swoich poglądów, bo dochodzimy już do absurdu, że pierd na przystanku staje się aktem politycznym :(

Offline rapoh

  • Wiadomości: 1019
  • Ekspres: QuickMill Carola
  • Młynek: Ceado E6P
Odp: Słuszny PROTEST mediów!
« Odpowiedź #73 dnia: 11 Luty 2021, 10:27:51 »
Mam dokładnie ten sam dysonans jak słucham wyznawców covidianizmu. A wystarczy zajrzeć do oficjalnego biuletynu WHO - czyli organizacji zarządzającej tym eksperymentem, gdzie jawnym kodem stoi jak wół, że śmiertelność spowodowana tym wirusem, jest znacznie niższa niż od wirusa grypy!!!
Wyznawcy covidianizmu właśnie po to stosują łatkę "płaskoziemcy", żeby wykluczyć z dyskursu. Masz wątpliwości co do zakresu lockdownu, uważasz, że należy wirus traktować jako rodzaj grypy i stosować praktykę właściwą dla sezonu grypowego - jesteś "płaskoziemcą".
Szczympek nieprzypadkowo jej użył, żeby od razu zastosować taktykę wykluczenia wobec identyfikowanych przezeń "wyznawców pisu". Cóż, jedni dyskutują merytorycznie, inni stosują taktykę wykluczenia. To też nihil novi.

Offline WS Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 4979
  • Ekspres: Nuova Simonelli Musica, Arin Lever, Saeco Aroma Compact 200, alternatywy
  • Młynek: Mahlkönigi: K30 i Vario Home, Fiorenzato F6 D
Odp: Słuszny PROTEST mediów!
« Odpowiedź #74 dnia: 11 Luty 2021, 10:34:21 »
Nie mam zamiaru bronić żadnej z ww. telewizji. Ale telewizja publiczna?  :smiech: nie poinformuje o niczym, co jest niewygodne dla obecnej władzy. 

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi