Autor Wątek: Vibiemme Domobar Inox - dysza do rurki spieniacza  (Przeczytany 1331 razy)

Offline kwtor

  • Wiadomości: 2
  • Ekspres: Vibiemme Domobar
Vibiemme Domobar Inox - dysza do rurki spieniacza
« dnia: 25 Grudzień 2020, 23:19:00 »
Witajcie,Dzień dobry
jako początkujący amator, od kilku dni nieoczekiwanie stałem się właścicielem ekspresu Vibiemme Domobar Inox. Otrzymałem ekspres zdekompletowany i bez akcesoriów, brakuje między innymi dyszy - końcówki rurki spieniacza mleka. Dotarłem do karty serwisowej lecz nie ma podanego numeru zamówieniowego. Czy ktoś z Was mógłby pomóc w doborze i zamówieniu tej końcówki? A moz ktoś ma do odsprzedania?
Druga sprawa:
Czy do tego ekspresu (z grupą E61), typowe akcesoria, dostępne na rynku, jak portafilter - będą bezproblemowo pasować? Dziękuję za pomoc i pozdrawiam świątecznie wszystkich kawoszy.
« Ostatnia zmiana: 26 Grudzień 2020, 15:15:53 wysłana przez Fux »

skansen

  • Gość
Odp: Vibiemme Domobar Inox - dysza do rurki spieniacza
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Grudzień 2020, 10:25:21 »
Otrzymałem ekspres zdekompletowany i bez akcesoriów, brakuje między innymi dyszy - końcówki rurki spieniacza mleka. Dotarłem do karty serwisowej lecz nie ma podanego numeru zamówieniowego. Czy ktoś z Was mógłby pomóc w doborze i zamówieniu tej końcówki?
Wpisz w wyszukiwarkę vibiemme domobar inox spare parts exploded view, w zakładce grafika pojawi się trochę kart katalogowych, powinno udać się coś dobrać. Możesz też zapytać @Janusza o te części.

Czy do tego ekspresu (z grupą E61), typowe akcesoria, dostępne na rynku, jak portafilter - będą bezproblemowo pasować?
Powinny pasować.

pozdrawiam świątecznie wszystkich klawiszy ? Fux ;-)
Na forum są Funkcjonariusze Służby Więziennej ale raczej nie lubią jak ich się tak nazywa ;)




Offline kwtor

  • Wiadomości: 2
  • Ekspres: Vibiemme Domobar
Odp: Vibiemme Domobar Inox - dysza do rurki spieniacza
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Grudzień 2020, 13:33:46 »
Przepraszam najmocniej Funkcjonariuszy wszystkich Służb. Korektor zamienił mi "kawoszy" na "klawiszy".

Offline Fux Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 3006
  • Ekspres: La Marzocco Linea Micra, tygielek
  • Młynek: G-RISTO W
Odp: Vibiemme Domobar Inox - dysza do rurki spieniacza
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Grudzień 2020, 15:15:27 »
Nawet w zgłoszeniu była prośba o zmianę klawiszy na klawiszy.
 :smiech:
Człowiek może wyzbyć się wszystkiego z wyjątkiem pokus...

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi