;

Autor Wątek: [K] Aeropress + Porlex Tall  (Przeczytany 266 razy)

Offline maro

• Token Poska
  • Ekspres: Vibiemme Domobar, Wega mini, Harrio V60, Hario syphon, Chemex, Eva Solo, Bodum FP, Bialetti, G.A.T. Phin, Rancilio Epoca, Faema Enova, Isomac Tea II,
  • Młynek: Baratza Preciso, Peugeot, Hario Skerton, Faema
[K] Aeropress + Porlex Tall
« dnia: 29 Czerwiec 2020, 23:00:10 »
Może komuś taki zestaw zalega a może podpowiecie gdzie najtaniej kupić nowy bo nieco wypadłem z kawowego obiegu a rozrzut cen spory...

Offline fresh Mężczyzna

• Ekspres: Expobar Megacrem Mini Control 1GR, ROK Presso, Aeropress, V60, Melitta, Kalita, French Press
  • Młynek: Kazak Tura Black, Fiorenzato F6D, Fiorenzato F64 EVO, Carimali G1, San Remo SM90, Xeoleo 50mm
Odp: [K] Aeropress + Porlex Tall
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Czerwiec 2020, 23:23:33 »
Mam aeropress jak chcesz :)
70zl+kw

Offline jakub_stanecki Mężczyzna

• Ekspres: La Pavoni Europiccola, Chemex, V60 od Japończyków, phin od Wietnamczyków, tygielek od Arabów
  • Młynek: Niche Zero, 1Zpresso JX
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Czerwiec 2020, 00:24:50 »
a może podpowiecie gdzie najtaniej kupić nowy bo nieco wypadłem z kawowego obiegu a rozrzut cen spory...
jak masz młynek peugeot albo hario - to po co Ci porlex :-o
Never Give UP †

Offline opad83 Mężczyzna

• Ekspres: QuickMill Vetrano, Kawiarki Bialetti, Aeropress, V60, Ascaso Steel Uno Prof
  • Młynek: Commandante C40 mk3, Ceado e5p
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Czerwiec 2020, 07:25:13 »
a ja mam porlex tall, cena 100 zł + kw, priv

Offline maro

• Token Poska
  • Ekspres: Vibiemme Domobar, Wega mini, Harrio V60, Hario syphon, Chemex, Eva Solo, Bodum FP, Bialetti, G.A.T. Phin, Rancilio Epoca, Faema Enova, Isomac Tea II,
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Czerwiec 2020, 07:33:09 »
a może podpowiecie gdzie najtaniej kupić nowy bo nieco wypadłem z kawowego obiegu a rozrzut cen spory...
jak masz młynek peugeot albo hario - to po co Ci porlex :-o
Peugeot zajmuje sporo miejsca w plecaku. Ten zestaw którego szukam bedzie przeznaczony na turystykę. Zakupy zawsze robiłem u Coffeedesków ale ku mojemu kosmicznemu zdziwieniu nie Porlex u nich niedostępny

Offline maro

• Token Poska
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Czerwiec 2020, 16:23:24 »
Dzięki nówka sprzęt już kupiony 🙂

Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi