;

Autor Wątek: [K] Młynek ręczny - xeoleo  (Przeczytany 375 razy)

Offline pat762

• Ekspres: AeroPress
  • Młynek: Brak
[K] Młynek ręczny - xeoleo
« dnia: 19 Maj 2020, 18:01:50 »
Cześć,

Jak zapewne trochę osób z forum siedzę teraz na Home Office. Do tej pory uważałem, że najlepsza kawa to darmowa kawa :p

Jako, że w domu w przeciwieństwie do biura takiej nie mam to uznałem że na coś te ciężko zarobione pieniądze trzeba wydać i sprawiłem sobie AeroPress, zamówiłem tez trochę kawy (już zmielonej pod AeroPress) z jednej z lokalnych palarni.

Te 500g kawy  już się powoli kończy dlatego rozglądam się za młynkiem ręcznym. Dobre opinie (i przyzwoitą cenę) ma Xeoleo. Jednak zanim zamówię z Chin chciałem się zapytać, czy ktoś z was nie ma może takiego młynka na sprzedaż - kawę pije tylko ja, narzeczona woli herbaty :p dlatego wystarczy mi mniejsza wersja 45mm.

Co do przesyłki to osobiście preferuję paczkomat w ostateczności odbiór osobisty w Warszawie (z zachowaniem wszystkich środków ostrożności).

Pozdrawiam

Offline fresh Mężczyzna

• Ekspres: Expobar Megacrem Mini Control 1GR, ROK Presso, Aeropress, V60, Melitta, Kalita, French Press
  • Młynek: Kazak Tura Black, Fiorenzato F6D, Fiorenzato F64 EVO, Carimali G1, San Remo SM90, Xeoleo 50mm
Odp: [K] Młynek ręczny - xeoleo
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Maj 2020, 18:38:37 »
Mam na sprzedaż wersję 50mm po zmieleniu zaledwie kilku porcji kawy. Oddam w cenie nowego 45mm.

Offline pat762

« Odpowiedź #2 dnia: 20 Maj 2020, 10:41:01 »
A są jakieś różnice między 50mm a 45mm oprócz rozmiaru i co za tym idzie pojemności? Bo słyszałem, że 45mm mieści się w AP co nie ukrywam bardzo mi pasuje.

Offline pat762

« Odpowiedź #3 dnia: 22 Maj 2020, 12:53:48 »
Wątek do zamknięcia. Zamówiłem 45mm z amazon.de

Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi