;

Autor Wątek: Sprzedam ROK "espresso" maker lub wymienię na zestaw aeropress z młynkiem  (Przeczytany 303 razy)

Offline kanofu Mężczyzna

• Ekspres: Rancilio Silvia, La Pavoni Europiccola, ROK Espresso Maker, FP, Kawiarka Alessi,
  • Młynek: Eureka Mignon, Turecka korba pod tygielek
re rok.jpgJak w temacie, sprzedam lub wymienię.

Przygodę zaczynałem od tej zabawki w chwili kiedy urodził się mój syn, potrzebowałem bardziej czegoś do przeciskania niż do przelewania z racji na upodobania smakowe. Zależało mi na czymś co nie ma głośnej pompy a zarazem myślałem że będzie to fajny sprzęt na biwaki i do kampera.
Kampera musiałem sprzedać a dojrzałem do tego że ROK w plecaku zajmuje jednak dużo miejsca stąd moja decyzja.

Opis "espresso" w tym wypadku biorę w cudzysłów gdyż body nie wychodzi zawsze tak mocno wyraziste jak dobrego ekspresu,
maszynka potrzebuje porządnego nagrzania przed rozpoczęciem ciśnięcia a dobre szoty wychodzą czasem dopiero za drugim, czasem za trzecim razem.

Dyskusji odnośnie tego wynalazku na forum było już kilka, jak i obszerne relacje uczestników którzy wymieniali się samą maszyną.

Sprzedam za 450zł albo zamienię za jakieś nowe urządzenia do kawy, najchętniej upolowałbym aeropress w zestawie z dobrym młynkiem do przelewy gdyż zostałem ostatnio bez żadnego podręcznego.

W zestawie:
-ROK espresso maker w oryginalnym opakowaniu(metalowa pucha do bezpiecznej wysyłki)
-Portafilter z sitkiem na dopio
-Uszczelki zapasowe na tłok, nowe 2 szt.
-Wylewka do PF na dwie filiżanki nieużywana
-Łyżka/tamper oryginalny z zestawu
-Tamper, funnel oraz stacja do tampingu wykonana z PLA (Druk 3D) dedykowany zestaw perfekcyjnie dopasowany do tego PF.
re rok.jpg
Eo rao brao kano Fu

Offline fresh Mężczyzna

• Ekspres: Expobar Megacrem Mini Control 1GR, Astoria CKE, Aeropress, V60, Melitta, Kalita, French Press
  • Młynek: Kazak Tura Black, Fiorenzato F6D, Carimali G1, Xeoleo 50mm
Aeropress u Solis Scala Cię zainteresują? Używane ale w dobrym stanie

Offline kanofu Mężczyzna

• Ekspres: Rancilio Silvia, La Pavoni Europiccola, ROK Espresso Maker, FP, Kawiarka Alessi,
  • Młynek: Eureka Mignon, Turecka korba pod tygielek
Aeeopress owszem, ale o młynku myślałem raczej o jakimś ręcznym. Chciałem zrobić podręczny zestaw do auta.
Eo rao brao kano Fu

Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi