;

Autor Wątek: Rancilio Silvia  (Przeczytany 140141 razy)

Offline Siwooch

• Ekspres: Rancilio Silvia E v5
  • Młynek: Eureka Mignon Specialita
Odp: Rancilio Silvia
« Odpowiedź #975 dnia: 13 Sierpień 2019, 13:21:39 »
Witam wszystkich.

Od czerwca jestem świeżym właścicielem Silvii. Na razie poznajemy się, próbujemy różne ziarna, dozy itp. Shoty wychodzą coraz lepsze, ale ze względu na to, że dosyć mam spuszczania wody w celu osiągnięcia żądanej temperatury (zainstalowałem termometr z termoparą) korci mnie, aby wrzucić PID. Znalazłem na Aliexpress sterownik XMT7100, łudząco podobny to tego od Auber. Czy on podejdzie do układu zamiast REX-C100? Przepraszam, ale nie mogę jeszcze wrzucić linka więc musicie go sami odszukać.

« Ostatnia zmiana: 13 Sierpień 2019, 13:27:30 wysłana przez Siwooch »

Offline Halik Mężczyzna

• Ekspres: Rancilio Silvia E v5
  • Młynek: Brasilia RR55S
Odp: Rancilio Silvia
« Odpowiedź #976 dnia: 22 Sierpień 2019, 03:00:55 »
Witam wszystkich.

Od czerwca jestem świeżym właścicielem Silvii. Na razie poznajemy się, próbujemy różne ziarna, dozy itp. Shoty wychodzą coraz lepsze, ale ze względu na to, że dosyć mam spuszczania wody w celu osiągnięcia żądanej temperatury (zainstalowałem termometr z termoparą) korci mnie, aby wrzucić PID. Znalazłem na Aliexpress sterownik XMT7100, łudząco podobny to tego od Auber. Czy on podejdzie do układu zamiast REX-C100? Przepraszam, ale nie mogę jeszcze wrzucić linka więc musicie go sami odszukać.

Tutaj masz dobrą lekturę: https://gaggiaclassicmods.blogspot.com/2018/10/rancilio-silvia-cafelat-naprawa-zaworu.html

Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi

anything