;

Autor Wątek: Lelit Mara X - nowe wcielenie kompaktowego HXa  (Przeczytany 25182 razy)

Offline WS Mężczyzna

• Ojciec Chrzestny
  • Ekspres: Nuova Simonelli Musica, Arin Lever, Saeco Aroma Compact 200, alternatywy
  • Młynek: Mahlkönigi: K30 i Vario Home, Fiorenzato F6 D
Odp: Lelit Mara X - nowe wcielenie kompaktowego HXa
« Odpowiedź #300 dnia: 22 Listopad 2020, 13:26:41 »
Off-Topic:
U mnie kiedyś ECM "stanął"  - nic nie działało. Kombinowałem, czytałem w necie, zadzwoniłem do sprzedawcy. W końcu wysłałem maila do Niemców i dostałem odpowiedź: ekspres wszedł w tryb awaryjny, podali mi kod , którego oczywiście w instrukcji nie było  , 

Podaj ten kod w odpowiednim wątku, może ktoś z niego skorzysta.

Offline GostRado Mężczyzna

• Ekspres: ECM classika PID
  • Młynek: CEADO e37S
« Odpowiedź #301 dnia: 22 Listopad 2020, 13:51:03 »
Jak byś czytał mi myślach. Zaraz poszukam i wstawię.
Bad Day? ... Coffee!
Good Day? ... Coffee!
Stressed? ... Coffee!
Happy? ... Coffee!
Inspired? ... Coffee!
Coffee? ... Coffee!!!!!

Offline red Mężczyzna

• Ekspres: Lelit Mara X
  • Młynek: Eureka Mignon Specialita, 1zpresso JE Plus
« Odpowiedź #302 dnia: 22 Listopad 2020, 17:10:22 »
Sprawdź jeszcze dopływ wody - filtr, mocowanie zbiornika itp.,
@skansen miałeś rację :). Wyjąłem ze zbiornika filtr lelita i Mara ożyła. Kompletnie nie kumam o co chodzi. Tego filtra używałem wcześniej przez dwa tygodnie i wszystko było OK. Wczoraj wyjmowalem go, tak jak wielokrotnie wcześniej, do cotygodniowego czyszczenia zbiornika. Już wczoraj sprawdzałem czy wężyk w zbiorniku nie jest zagięty i czy filtr jest prawidłowo założony. Wszystko było w porządku. Żeby było ciekawiej przed chwilą znowu go na próbę zamontowałem w zbiorniku i ekspres też działa. Niech mi to ktoś wytłumaczy... Dzisiaj przed ponownym zamontowaniem jeszcze raz go namoczyłem w wodzie i trochę pęcherzyków powietrza z niego uszło. Pewnie złapał powietrze czekając wczoraj na wyczyszczenie zbiornika. Prawdę mowiąc trudno mi uwierzyć, żeby to była przyczyna

Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi