;

Autor Wątek: Sprzedam Saeco Poemia + non-pressurized portafilter + tamper Motta  (Przeczytany 419 razy)

Offline strokemycocktus

• a a
  • Ekspres: Saeco Poemia
  • Młynek: Eureka Mignon
Witam wszystkich.
Planuję zmianę ekspresu, więc mój obecny zestaw jest na sprzedaż. Ekspres kupiłem w 2015 roku, mimo że budżetowy, sprzęt jest utrzymany w bardzo dobrym stanie, regularnie czyszczony. Od nowości stosowana woda z filtra Zepter (zero kamienia). Kilka miesięcy temu wymieniłem uszczelkę, prysznic grupy, silikonowy zaworek i sprężynkę, więc ekspres na pewno długo jeszcze posłuży.
Z mankamentów - ostatnio zaczęła kapać woda z dyszy do spieniania mleka (1 kropelka na ~20s, nic uciążliwego). Poza tym wszystko działa jak nowe.
Do ekspresu kupiłem stalowy portafilter z dwoma wylewkami produkcji Seattle Coffe Gear z USA - o wiele porządniejszy niż to co jest na oryginalnym wyposażeniu i co najważniejsze bez pressurizera (fabryczny jest z aluminium i plastiku i ma pressurizer - również w zestawie). Do zestawu dołączam też tamper Motta.

Cena za całość 350zł do niewielkiej negocjacji. Za portafilter i tamper zapłaciłem w sumie ok 300zł, więc ekspres jest w zasadzie w gratisie. Dobra propozycja dla początkujących, na start można działać z zaworowym portafiltrem, a po zakupieniu porządnego młynka przerzucić się na non-pressurized. Przy świadomości ograniczeń takiego ekspresu (mały bojler) i odrobinie cierpliwości w parze z dobrym młynkiem można uzyskać na prawdę udane espresso, polecam.
Możliwy odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka kurierem. Zapraszam!

Offline rapoh

• Ekspres: QuickMill Carola
  • Młynek: Ceado E6P
Odp: Sprzedam Saeco Poemia + non-pressurized portafilter + tamper Motta
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Maj 2019, 11:35:42 »
Ciut drogo, ale może znajdą się chętni.
Jakby ktoś chciał bez dodatkowego portafiltra i tampera, to mogę się na nie pisać (byłoby na upominek dla kogoś).

Offline strokemycocktus

• a a
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Maj 2019, 14:14:05 »
Cena jak napisałem jest do negocjacji, wiadomo bez przesady ale dogadamy się jak ktoś będzie zainteresowany całym zestawem.
Jak nie będzie chętnych to jak najbardziej rozważę sprzedaż portafiltra i tampera a ekspres ostatecznie wystawię na olx.
rapoh, możesz podesłać na PW swoją propozycję ;)

Offline rapoh

• Ekspres: QuickMill Carola
  • Młynek: Ceado E6P
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Maj 2019, 22:10:55 »
Zbadam temat u tego kogoś (żeby nie wyszło, że poniewczasie) i jak będzie aktualne, napiszę. Akurat w łikend do sprawdzenia.

Offline Ihni

• Ekspres: Saeco Via Veneto de Luxe
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Maj 2019, 14:14:31 »
Cześć,

jestem zainteresowany kompletem. Proszę o kontakt.

Pozdrawiam
Marek

Offline strokemycocktus

• a a
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Maj 2019, 13:27:29 »
Nieaktualne.

Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi