;

Autor Wątek: Ascaso steel dual  (Przeczytany 573 razy)

Offline malami24

Ascaso steel dual
« dnia: 10 Styczeń 2019, 14:31:22 »
Witajcie na olx pojawił sięgali sprzęt czy wg Was jest warty zakupu ? Ponoć ma 7 lat i Pani przez ten czas zrobiła raptem 200 kaw
Z gory dx za opinie

https://m.olx.pl/oferta/ekspres-kolbowy-do-kawy-ascaso-steel-duo-prof-i-mlynek-CID628-IDy4ER9.html#position=4&page=1

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline malami24

Odp: Ascaso steel dual
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Styczeń 2019, 19:10:07 »
Rozumiem ze ekspres nie jest wart Waszej uwagi czyli mam sobie również dać spokój z ewentualnym zakupem ? Szkoda ze nikt z Was się nie wypowiedział bo liczyłam na opinie doświadczonych w tej sprawie a niestety nie stać mnie na to co bym chciała w posiadanym budżecie .

Offline Jeżyk

« Odpowiedź #2 dnia: 11 Styczeń 2019, 19:40:50 »
Temat został zamknięty i przeniesiony we właściwe dla niego miejsce, więc chyba dlatego nikt nie odpowiedział. W to, że ten ekspres ma 7 lat, mogę uwierzyć, ale w to że zrobił 200 kaw już nie bardzo. Przyciski sterujące są zbyt zniszczone. To tak, jakby ktoś mówił, że samochód przejechał 50 tys kilometrów, a nakładki na pedały wytarte jak po 500 tysiącach. Miałem taki sam ekspres z tymi wyłącznikami i po 4 latach nie było na nich śladu użycia. Robiłem mniej więcej 4 kawy dziennie, czyli około 5000 kaw. No, chyba że pani ma zamiast paznokci kamienie szlifierskie. Bez obejrzenia wewnątrz tego ekspresu i bardzo dokładnego sprawdzenia działania, ja nie tknąłbym go. W ten ekspres sądząc po wyglądzie trzeba by włożyć kilkaset zł minimum, a w razie większych problemów może się skończyć na ponad tysiącu.
Nienawidzę wrednych ludzi, namawiających innych do swoich głupich przekonań.

Offline fresh Mężczyzna

• Ekspres: Expobar Megacrem Mini Control 1GR, Astoria CKE, Brasilia Lady, Aeropress, V60, Melitta, Kalita, French Press
  • Młynek: Eureka Olympus 75 E, Carimali G1, La Cimbali Cadet, Xeoleo 50mm
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Styczeń 2019, 00:14:06 »
Temat został zamknięty i przeniesiony we właściwe dla niego miejsce, więc chyba dlatego nikt nie odpowiedział. W to, że ten ekspres ma 7 lat, mogę uwierzyć, ale w to że zrobił 200 kaw już nie bardzo. Przyciski sterujące są zbyt zniszczone. To tak, jakby ktoś mówił, że samochód przejechał 50 tys kilometrów, a nakładki na pedały wytarte jak po 500 tysiącach. Miałem taki sam ekspres z tymi wyłącznikami i po 4 latach nie było na nich śladu użycia. Robiłem mniej więcej 4 kawy dziennie, czyli około 5000 kaw. No, chyba że pani ma zamiast paznokci kamienie szlifierskie. Bez obejrzenia wewnątrz tego ekspresu i bardzo dokładnego sprawdzenia działania, ja nie tknąłbym go. W ten ekspres sądząc po wyglądzie trzeba by włożyć kilkaset zł minimum, a w razie większych problemów może się skończyć na ponad tysiącu.
Czyli w dwóch słowach: nie warto

Offline malami24

« Odpowiedź #4 dnia: 12 Styczeń 2019, 09:45:25 »
Bardzo dziękuje za odpowiedz, z kwestii formalnych gdzie został przeniesiony wątek abym wiedziała na przyszłość i nie robiła bałaganu na forum - przepraszam ciagle się uczę korzystania z tego forum . Pozdrawiam i miłego dnia zycze i raz jeszcze dziękuje bardzo

Offline Jeżyk

« Odpowiedź #5 dnia: 12 Styczeń 2019, 10:29:37 »
Nad postami jest pomarańczowy tekst, tam masz po kolei wszystkie zakładki podane gdzie jest ten temat.
https://images91.fotosik.pl/104/8c924d8037d65d29.jpg
Ascaso steel dual
Nienawidzę wrednych ludzi, namawiających innych do swoich głupich przekonań.

Offline Janusz Mężczyzna

• AVIN F.U.H. Janusz Hennig
  • Użytkownik komercyjny
    • ascaso
  • Ekspres: ASCASO DREAM Green
  • Młynek: i-2 mini Polerowane Aluminium
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Styczeń 2019, 12:45:11 »
Gdybym znał nazwisko tej osoby to mógłbym sprawdzić historię serwisową tego ekspresu i stwierdzić co i kiedy było w nim robione.
ASCASO (i nie tylko) - Coś dla Domowych Baristów, Małej i Dużej Gastronomii...
https://www.ekspresdokawy.pl/

Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi

anything