;

Autor Wątek: Niche Zero - The Quiet Coffee Grinder  (Przeczytany 96400 razy)

Offline jakub_stanecki Mężczyzna

• Ekspres: La Pavoni Europiccola, Chemex, V60 od Japończyków, phin od Wietnamczyków, tygielek od Arabów
  • Młynek: Niche Zero, 1Zpresso JX
Odp: Niche Zero - The Quiet Coffee Grinder
« Odpowiedź #1140 dnia: 26 Wrzesień 2020, 16:34:33 »
Ale można pójść w drugą stronę ;)
Ja  czekam na drewniane, dębowe rączki do La Pavoni - żeby upodobnić do Niche ;)
Never Give UP †

Offline Kasper Mężczyzna

• Ekspres: Bezzera Magica, V-60
  • Młynek: OE Pharos 2, C-40 IH
« Odpowiedź #1141 dnia: 26 Wrzesień 2020, 16:37:22 »
U mnie ten pomysł ze stalą w podstawie wziął się z przemyśleń dotyczących stabilizacji młynka. Dlatego pytam użytkowników czy uważacie że taka stabilizacja u dołu jest w ogóle potrzebna. Na filmikach trochę się trzęsie...

Offline jakub_stanecki Mężczyzna

• Ekspres: La Pavoni Europiccola, Chemex, V60 od Japończyków, phin od Wietnamczyków, tygielek od Arabów
  • Młynek: Niche Zero, 1Zpresso JX
« Odpowiedź #1142 dnia: 26 Wrzesień 2020, 16:45:37 »
U mnie ten pomysł ze stalą w podstawie wziął się z przemyśleń dotyczących stabilizacji młynka. Dlatego pytam użytkowników czy uważacie że taka stabilizacja u dołu jest w ogóle potrzebna. Na filmikach trochę się trzęsie...
Jak dla mnie - nie
młynek jest wystarczająco stabilny sam w sobie
Never Give UP †

Offline RufusTF

• Ekspres: Bianca, NS Oscar, Kazak Rota
  • Młynek: Niche Zero, Mahlkonig Vario, Commandante
« Odpowiedź #1143 dnia: 26 Wrzesień 2020, 17:06:05 »

Akurat ze stabilnością nie ma problemów. Młynek jest dobrze wyważony i ta podstawa działa jak trzeba. Miałbym parę innych uwag. Plastikowa przykrywka jest obciachowa i wydaje dokładnie tak żenujące dźwięki jak można sie domyślić - niedopuszczalne w dobrym projekcie. Zawsze włączona dioda trochę drażni. Słabo wykończone drewno trzeba sobie samemu np. zaolejować.

Ale to są absolutne drobiazgi w bardzo dobrym młynku za bardzo przyzwoite pieniądze.

Offline Mr. Wobbly Bits

• Ekspres: La Pavoni Pro Pre-Milennium (1986), La Pavoni Pro Milennium (2001), AP, Bialetti Venus 6 tz., V60, FP
  • Młynek: 2 x Timemore
« Odpowiedź #1144 dnia: 26 Wrzesień 2020, 17:16:53 »
Ja  czekam na drewniane, dębowe rączki do La Pavoni - żeby upodobnić do Niche

@jakub_stanecki Akurat teraz jest out of stock, ale tu jest to, czego szukasz:
https://coffee-sensor.com/product/la-pavoni-lever-wood-handles-and-knobs-custom-made-kit/

Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi