;

Autor Wątek: Mastro Antonio  (Przeczytany 672103 razy)

Offline Elka Kobieta

• Mastro Antonio
  • Ekspres: GW15
  • Młynek: Probat-100g (1973)
Odp: Mastro Antonio
« Odpowiedź #4875 dnia: 19 Kwiecień 2018, 21:20:33 »
Tego nie wiem. Jak na razie czekam na inspirację do Reda, w postaci nowych ziaren :-).
W okresie przejściowym popijam Salvador La Cumbre lub Bobolink. Bardzo dobrym espresso będzie "blend sezonowy": Aricha wzbogacona o Las Lajas. To jest jednorazowa edycja, warto z niej skorzystać  :szampan:

Mieszanka sprawdzi się także "w przelewach".

Offline picasso83 Mężczyzna

• Ekspres: Ascaso Dream, Aeropress, Clever Dripper, V60, Phin, tygielek, Chemex, Bialetti Moka Express, Kalita Wave, French Press Bodum, Hario Mizudashi, Hario V60 Ice Coffee Maker, Gabi Master A
  • Młynek: Eureka Mignon, Ręczne: Comandante Nitro Blade, Aergrind, PeDe, Dienes
« Odpowiedź #4876 dnia: 20 Kwiecień 2018, 18:08:09 »
Dzisiaj odebrałem przesyłkę z kawami. Tradycyjnie najwyższa jakość kaw i obsługi :szampan: Dzięki za super gratis :kwiat: Idealnie pocelowany :kwiat:

Offline Antonio Mężczyzna

• Mastro Antonio
  • Ojciec Chrzestny
    • Mastro Antonio
  • Ekspres: WEGA Concept
  • Młynek: Ceado E6P
« Odpowiedź #4877 dnia: 23 Kwiecień 2018, 17:51:50 »
Trzeci cupping zorganizowany przez Coffee Plant okazał się równie dla nas pozytywny jak poprzednie. Można pewnie dywagować na temat "fortuny" ocen, jako że "fortuna kołem się toczy"... I tak Etiopia Aricha za pierwszym razem zdeklasowała inne Etiopie, za drugim razem była ostatnia, a teraz znowu zdeklasowała inne Etiopie :). Ekwador La Rafaela okazał się drugi w swojej grupie (jeden głos za Kolumbią z JCC), a Kenia Kiini też zajęła drugie miejsce za Kenią z HBCR. Wkrótce na blogu Coffee Plant pojawi się relacja podsumowująca ostatni cupping, a ja wkrótce jak zwykle przypomnę co dobrego jeszcze dla was mamy :).

Offline piomic

• Ekspres: Rocket Cellini Evoluzione
  • Młynek: MSJ
« Odpowiedź #4878 dnia: 23 Kwiecień 2018, 21:18:15 »
Mój gratisik baardzo zacny. Kolumbia-Gwatemala wystartowała phinem i było smacznie, potem wylądowała w ekspresie... no jestem pod wrażeniem. Świetna.

Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi

anything