Autor Wątek: Zlot/spotkanie forumowe  (Przeczytany 22040 razy)

Offline ranGo Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 2381
    • Euro Cafe
  • Ekspres: Dalla Corte Mina, Moccamaster, V60, Chemex, Kalitta, Aeropress,
  • Młynek: RTF64, Lido2, Lido3, Ditting, Mahlkoenig, Quamar80e
Odp: Zlot/spotkanie forumowe
« Odpowiedź #15 dnia: 09 Kwiecień 2015, 20:36:12 »
Czy coś się zmieniło w związku z Zlotem? Nikt nie zrezygnował, nikt nowy chętny nie przybył?

Offline DrUsagi Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6342
  • Ekspres: Conti CC100 PM, FE-AR La Peppina, Arrarex Caravel, alternatywa, w renowacji: Pedretti KIM Express
  • Młynek: Gastronomiczne 65mm, małe stożki głównie pod alternatywę
Odp: Zlot/spotkanie forumowe
« Odpowiedź #16 dnia: 09 Kwiecień 2015, 20:38:21 »
Moja gotowość bez zmian.
LMWDP #469

Offline M

  • Administrator
  • Wiadomości: 1665
  • Ekspres: CKE, Junior, Rota, alternatywa
  • Młynek: Aergrind, C40
Odp: Zlot/spotkanie forumowe
« Odpowiedź #17 dnia: 09 Kwiecień 2015, 21:41:31 »
Moje auto dokonało żywota ostatnio ale jak ubezpieczalnia nie będzie utrudniać to powinienem dać radę...

Offline shaqks

  • Wiadomości: 311
  • Ekspres: Kawiarka G.A.T Valentine/ Drip Hario 02 / Aeropress / Chemex(NS Aurelia 2)
  • Młynek: Mazzer Luigi Mini(F83e, Anfim Super Caimano, Mazzer SJ)
Odp: Zlot/spotkanie forumowe
« Odpowiedź #18 dnia: 09 Kwiecień 2015, 22:38:56 »
jeżeli się uda z chęcią przybędę, ale nic nie obiecuję

Offline Olak Kobieta

  • Matka Założycielka
  • Wiadomości: 634
Odp: Zlot/spotkanie forumowe
« Odpowiedź #19 dnia: 10 Kwiecień 2015, 21:34:56 »
Czemu ja nic nie wiem????
Same chłopy, co się będę pchała...
Imperfection is Beauty, madness is Genius and it's better to be absolutely ridiculous than absolutely boring - M. Monroe

Offline joonecky Mężczyzna

  • Wiadomości: 960
Odp: Zlot/spotkanie forumowe
« Odpowiedź #20 dnia: 11 Kwiecień 2015, 17:01:26 »
Myślałem, że uda mi się przyjechać,  ale będę u rodzinki w Irlandii :( Może zobaczymy się na festiwalu kawy.

Offline DrUsagi Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6342
  • Ekspres: Conti CC100 PM, FE-AR La Peppina, Arrarex Caravel, alternatywa, w renowacji: Pedretti KIM Express
  • Młynek: Gastronomiczne 65mm, małe stożki głównie pod alternatywę
Odp: Zlot/spotkanie forumowe
« Odpowiedź #21 dnia: 17 Kwiecień 2015, 12:43:49 »
1. DrUsagi
2. Poe + być może małżonka którą znasz ;-)
3. MarekLub aka. jedna z osób widywana pod nickiem Deskowy
4. Edwin Jagger
5. Kasia Szołtysik - dołożymy wszelkich starań aby pojawić się w komplecie z mężem :)
6 Dobosh to i ja się postaram być, na kawkę i wymianę doświadczeń dobry czas jest zawsze :)
7. Michał - w taki dzień nie powinienem mieć pracy, więc też spróbuję przyjechać ;D
8. Maciek, być może w parze, choć u mnie planowanie na więcej niż 3 dni w przód to ostatnio lepsza loteria niż lotek kawka
9. Mmorka z żoną.

To ja listę lekko odświeżam

Organizacyjnie podam że możemy startować pewnie koło południa, ale ścisłej godziny nie musimy się trzymać.
Jest plan na grill i wieczorne ognisko - możemy wypalić kawę w ognisku  :diabelek:.
Nie ukrywam że przydało by się trochę więcej sprzętu, bo zostałem z jednym młynkiem tylko i dwiema maszynami: Rakieta i Peppina, no i coś do przelewania.
Jeśli możecie to zabierzcie swoje maszyny i młynki, konewki i drippery - będzie okazja porównać sobie wrażenia smakowe.

Co do ziarenek - będę je organizować, ale jak ktoś ma w planach coś ciekawego to niech da znać na PW, bo 5 kg ziarna możemy nie wypić w jeden wieczór.
« Ostatnia zmiana: 17 Kwiecień 2015, 13:55:29 wysłana przez DrUsagi »
LMWDP #469

Offline Dobosh

  • Wiadomości: 63
  • Ekspres: Ascoso Steel Uno Prof PID, Chemex, Hario V60, Aeropress
  • Młynek: Ascaso i1 mini
Odp: Zlot/spotkanie forumowe
« Odpowiedź #22 dnia: 17 Kwiecień 2015, 13:54:35 »
Niestety małżonka mi zorganizowała wyjazd w siną dal więc z żalem muszę odwołać swoją obecność :( miłej zabawy całej ekipie :D

Offline DrUsagi Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6342
  • Ekspres: Conti CC100 PM, FE-AR La Peppina, Arrarex Caravel, alternatywa, w renowacji: Pedretti KIM Express
  • Młynek: Gastronomiczne 65mm, małe stożki głównie pod alternatywę
Odp: Zlot/spotkanie forumowe
« Odpowiedź #23 dnia: 22 Kwiecień 2015, 13:32:15 »
Moi drodzy - 1 maja coraz bliżej, powoli też klaruje się sprzęt i kawa.
Na razie mam 3 ekspresy i 2 młynki elektryczne plus 2 ręczne i sprzęt do dripów. Będą też kawy z przynajmniej 4 źródeł.

Podlaskiej kiszki ziemniaczanej i kiełbasy na grilla jeszcze obiecać nie mogę, ale grill i ognisko na bank będzie.
LMWDP #469

Offline DrUsagi Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6342
  • Ekspres: Conti CC100 PM, FE-AR La Peppina, Arrarex Caravel, alternatywa, w renowacji: Pedretti KIM Express
  • Młynek: Gastronomiczne 65mm, małe stożki głównie pod alternatywę
Odp: Zlot/spotkanie forumowe
« Odpowiedź #24 dnia: 27 Kwiecień 2015, 09:08:36 »
Dzięki Goranowi mam piękne materiały na drogowskaz - mam nadzieję że ułatwi to dotarcie do celu. Osobom wpisanym na listę podeślę jeszcze dziś dokładne namiary.

Wszystkich z oferty "last Minute" też serdecznie zapraszam.

p.s. ma byc jeden sędzia sensoryczny do oceny sernika  :hihihi:
LMWDP #469

Offline Edwin Jagger Mężczyzna

  • Wiadomości: 597
  • Ekspres: Alternatywy
Odp: Zlot/spotkanie forumowe
« Odpowiedź #25 dnia: 27 Kwiecień 2015, 09:18:05 »
1. DrUsagi
2. Poe + być może małżonka którą znasz ;-)
3. MarekLub aka. jedna z osób widywana pod nickiem Deskowy
4. Edwin Jagger + małżonka :)
5. Kasia Szołtysik - dołożymy wszelkich starań aby pojawić się w komplecie z mężem :)
6 Dobosh to i ja się postaram być, na kawkę i wymianę doświadczeń dobry czas jest zawsze :)
7. Michał - w taki dzień nie powinienem mieć pracy, więc też spróbuję przyjechać ;D
8. Maciek, być może w parze, choć u mnie planowanie na więcej niż 3 dni w przód to ostatnio lepsza loteria niż lotek kawka
9. Mmorka z żoną.

To ja listę lekko odświeżam

Organizacyjnie podam że możemy startować pewnie koło południa, ale ścisłej godziny nie musimy się trzymać.
Jest plan na grill i wieczorne ognisko - możemy wypalić kawę w ognisku  :diabelek:.
Nie ukrywam że przydało by się trochę więcej sprzętu, bo zostałem z jednym młynkiem tylko i dwiema maszynami: Rakieta i Peppina, no i coś do przelewania.
Jeśli możecie to zabierzcie swoje maszyny i młynki, konewki i drippery - będzie okazja porównać sobie wrażenia smakowe.

Co do ziarenek - będę je organizować, ale jak ktoś ma w planach coś ciekawego to niech da znać na PW, bo 5 kg ziarna możemy nie wypić w jeden wieczór.

Uaktualniłem skład mojej ekipy :)

Offline DrUsagi Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6342
  • Ekspres: Conti CC100 PM, FE-AR La Peppina, Arrarex Caravel, alternatywa, w renowacji: Pedretti KIM Express
  • Młynek: Gastronomiczne 65mm, małe stożki głównie pod alternatywę
Odp: Zlot/spotkanie forumowe
« Odpowiedź #26 dnia: 27 Kwiecień 2015, 09:23:54 »
Byłbym zapomniał - jeśli ktoś ma problem natury komunikacyjnej to ten problem jest do rozwiązania.

Wyjście wygodne i szybkie: zorganizujemy punk zbiórki gdzieś w Wawie (Grochów/Wawer/Wesoła) i podrzucimy was na spotkanie.
Wyjście wygodne i wolne :P : autobus 730 z ronda wiatraczna - przystanek jest 500m od miejsca spotkania, ale w sobotę jest tylko 6 kursów z/do Warszawy  :ups:
LMWDP #469

Offline Edwin Jagger Mężczyzna

  • Wiadomości: 597
  • Ekspres: Alternatywy
Odp: Zlot/spotkanie forumowe
« Odpowiedź #27 dnia: 27 Kwiecień 2015, 09:26:43 »
Gdyby, ktoś przyjechał z daleka i w ogóle Wawy nie ogarniał to dajcie znać - pomożemy.
Z Centralnego, czy z lotniska  miotla - pokierujemy/odbierzemy.

Offline mmorka

  • Wiadomości: 602
  • Ekspres: Bezzera Bz10, V60 1 i 2, AP, FP
  • Młynek: Eureka Mignon i parę ręcznych
Odp: Zlot/spotkanie forumowe
« Odpowiedź #28 dnia: 29 Kwiecień 2015, 05:26:23 »
Coś ktoś już, bo ja dalej nic nie wiem.

Offline DrUsagi Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6342
  • Ekspres: Conti CC100 PM, FE-AR La Peppina, Arrarex Caravel, alternatywa, w renowacji: Pedretti KIM Express
  • Młynek: Gastronomiczne 65mm, małe stożki głównie pod alternatywę
Odp: Zlot/spotkanie forumowe
« Odpowiedź #29 dnia: 29 Kwiecień 2015, 06:52:03 »
Mea culpa. Troszkę mu się plan ostatnich dni rozjechał. Dziś do południa wyśle dokładne namiary.
LMWDP #469

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi