Autor Wątek: Który młynek głównie do espresso?  (Przeczytany 2574 razy)

Offline Zegzii

  • Wiadomości: 25
  • Ekspres: Gaggia Classic
  • Młynek: Melitta Molino
Odp: Który młynek głównie do espresso?
« Odpowiedź #15 dnia: 14 Marzec 2023, 13:02:57 »
Hej,

Na 99% podjalem decyzje, że to będzie Eureka Mignon Specialita- wydaje mi się, że to będzie zakup "raz a porządnie" ze wzgledu na jakosc wykonania. A do frencha może zainwestuje w jakis ręczny niekoniecznie z najwyzszej półki.
Teraz pytanie do Was, obecniej najlepsze ceny są w kilku sklepach m.in. OleOle, Morele, Przyjaciele kawy.
Gdzie wedlug waszego doswiadczenia najlepiej kupic mlynek? Przy ewentualnej obsludze gwarancyjnej gdzie bedzie najkorzystniej? A moze polecicie inne sklepy gdzie warto?
Dzięki i pozdrawiam:)

Offline krystians Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6330
    • Lens tru3
  • Ekspres: ap, fp, moka, phin, tygielek, v60-2, Kalita, Kompresso
  • Młynek: Kinu m47, Wilfa Uniform, Ode2
Odp: Który młynek głównie do espresso?
« Odpowiedź #16 dnia: 14 Marzec 2023, 14:36:29 »
Z OleOle mam złe doświadczenia zarówno z obsługą klienta jak i reklamacjami. Po kilku wpadkach stwierdziłem, że już nigdy więcej. Z morele już dawno nie korzystałem, ale nie miałem problemów, a od przyjaciół kawy jeszcze nic nie zamawiałem.

Offline k3lt Mężczyzna

  • Wiadomości: 587
  • Ekspres: G.A.T Lady 2tz, Phin, Hario Mizudashi, AeroPress, FrenchPress
  • Młynek: Nivona CafeGrano 130
Odp: Który młynek głównie do espresso?
« Odpowiedź #17 dnia: 14 Marzec 2023, 14:53:42 »
OleOle to jest jedno i to samo co Euro RTV AGD, w sklepie przyjacielekawy też kupowałem parę razy (obecną Nivonę 130 mam od nich) i sklep oceniam pozytywnie.
Jakbyś u nich kupował to polecam skorzystać z cashback na letyshops bo zwracają prawie 6%.  :taktak:

Edit: Obecnie oferują też jakieś kupony do tego sklepu, ważne do dzisiaj. https://letyshops.com/pl/shops/przyjaciele-kawy-pl [emoji106]
Jak nie chcesz się rejestrować to napisz na PW i wyślę ci ten kod rabatowy bo ja i tak nie skorzystam.

« Ostatnia zmiana: 14 Marzec 2023, 15:04:09 wysłana przez k3lt »

Offline Zegzii

  • Wiadomości: 25
  • Ekspres: Gaggia Classic
  • Młynek: Melitta Molino
Odp: Który młynek głównie do espresso?
« Odpowiedź #18 dnia: 14 Marzec 2023, 15:06:34 »
Wielkie dzięki k3elt ale akurat młynek jest przeceniony a kod niestety tylko na nieprzecenione. Niemniej super podpowiedź o cashbacku, to chyba zadziala niezależnie czy promocyjne rzeczy biore czy nie?:)

Offline k3lt Mężczyzna

  • Wiadomości: 587
  • Ekspres: G.A.T Lady 2tz, Phin, Hario Mizudashi, AeroPress, FrenchPress
  • Młynek: Nivona CafeGrano 130
Odp: Który młynek głównie do espresso?
« Odpowiedź #19 dnia: 14 Marzec 2023, 15:36:26 »
Wielkie dzięki k3elt ale akurat młynek jest przeceniony a kod niestety tylko na nieprzecenione. Niemniej super podpowiedź o cashbacku, to chyba zadziala niezależnie czy promocyjne rzeczy biore czy nie?:)

Tak cashback zadziała zawsze.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi