Autor Wątek: Ascaso DUO PID V2 pierwsze wrażenia  (Przeczytany 37641 razy)

Offline Gmtb

    • ASCASO
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 449
  • Ekspres: Ascaso DUO PID
  • Młynek: G-iota
Odp: Ascaso DUO PID V2 pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #180 dnia: 22 Czerwiec 2026, 08:47:53 »
 Nowa wersja ASCASO STEEL już dostępna!

Jeszcze większa precyzja, komfort pracy i stabilność ekstrakcji. Nowa odsłona kultowego ekspresu ASCASO STEEL została dopracowana w każdym detalu, aby codzienne parzenie kawy było jeszcze przyjemniejsze.

✔️ Cichsza pompa wibracyjna
✔️ Wyświetlacz przeniesiony na górę urządzenia
✔️ Nowa stalowa kratka ociekacza
✔️ Udoskonalone wykończenie i detale
✔️ Przeprojektowany układ hydrauliczny dla jeszcze lepszej powtarzalności ekstrakcji

https://zapodaj.net/plik-1FM9lsRWIj

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi