;

Autor Wątek: Awaria forum na Tapatalku  (Przeczytany 678 razy)

Offline picasso83 Mężczyzna

• Ekspres: Profitec Pro 500 PID, Aeropress, Clever Dripper, V60, Phin, tygielek, Chemex, Kalita Wave, French Press Bodum, Hario Mizudashi, Hario V60 Ice Coffee Maker, Gabi Master A
  • Młynek: Ceado E6P, Ręczne: Comandante Nitro Blade, Kinu M47 Phoenix, Aergrind, PeDe, Dienes
Awaria forum na Tapatalku
« dnia: 20 Grudzień 2020, 11:26:24 »
Od wczoraj nie ma możliwości przeglądania forum przez Tapatalka. Co gorsze, Tapatalk nie widzi takiego forum jak wszystkookawie.pl  :doh:
Czy coś było ostatnio zmieniane w ustawieniach forum/serwera??
Prośba do administracji aby zajęła się tym problemem :kwiat:

Offline Antonio Mężczyzna

• Mastro Antonio
  • Ojciec Chrzestny
    • Mastro Antonio
  • Ekspres: WEGA Concept
  • Młynek: Ceado E6P/E37S/E8D MGuate/MSJ
Odp: Awaria forum na Tapatalku
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Grudzień 2020, 11:29:10 »
Jakoś tam działa, tylko wciąż trzeba się logować do forum -- działa tylko przez śledzone wątki chyba.

Offline trez Mężczyzna

• Ekspres: v60, Chemex, Melitta, Aeropress, Phiny, Tygielek, FP, moka i brikka, kompresso
  • Młynek: FeldGrind, C40
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Grudzień 2020, 17:52:22 »
też zauważyłem, że mnie wylogowało w tapatalku, wpisałem hasło jeszcze raz i działa zupełnie normalnie, tylko że mam na "pulpicie" dodany widged/link bezpośrednio do konkretnego forum, praktycznie nie używam głównej aplikacji. Jak teraz sprawdziłem to faktycznie nie mam takiej pozycji na liście swoich grup, dziwne to ale ważne, że sposób w jaki zazwyczaj go używam działa :)

Offline Makgajwer

• Ekspres: Sage Bambino Plus
  • Młynek: Sage BCG600
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Grudzień 2020, 21:48:19 »
Tapatalk rzeczywiście nie widzi forum,  ale z innymi forami też mam podobny problem, więc może to problem programu?

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Offline Makgajwer

« Odpowiedź #4 dnia: 21 Grudzień 2020, 12:19:59 »
Już wszytko działa i fora różne widoczne, więc raczej awaria dotyczyła samego programu.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Offline picasso83 Mężczyzna

• Ekspres: Profitec Pro 500 PID, Aeropress, Clever Dripper, V60, Phin, tygielek, Chemex, Kalita Wave, French Press Bodum, Hario Mizudashi, Hario V60 Ice Coffee Maker, Gabi Master A
  • Młynek: Ceado E6P, Ręczne: Comandante Nitro Blade, Kinu M47 Phoenix, Aergrind, PeDe, Dienes
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Luty 2021, 13:10:00 »
W ciągu kilkunastu ostatnich dni są bardzo duże problemy lub brak możliwości dostępu do forum z Tapatalka. Czyżby były w ostatnim czasie jakieś działania na forum, które spowodowały taki problem?

Offline Makgajwer

« Odpowiedź #6 dnia: 13 Luty 2021, 14:20:38 »
To raczej wina programu: nie wiadomo dlaczego za każdym razem muszę się logować.  Przez komputer wszystko śmiga.

Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi