Autor Wątek: Facebook prawdę Ci powie.  (Przeczytany 1741 razy)

Offline manfred Mężczyzna

  • Wiadomości: 4425
    • Po drugiej stronie szkła...
  • Ekspres: Nie ważne jakie sprzęta ważne jaka kawa.
  • Młynek: ręczny żarnowy
Facebook prawdę Ci powie.
« dnia: 29 Sierpień 2017, 07:39:15 »
Jako gorący zwolennik tego portalu społecznościowego zwracam się z prośba o udostępnienie linków do ciekawych osób, które zajmują się tematyką kawy. Zależy mi na linkach osób, które facebuk traktują jak blog a nie miejsce do umieszczania pierdół.  :picardpalm:

Offline Miklas Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 3244
    • Instagram
  • Ekspres: Astoria CKE + sitka IMS, AeroPress, FrenchPress, Hario V60-02, V60-01, Kawiarka Bialetti 3tz
  • Młynek: Macap M4D, Kinu M47
Odp: Facebook prawdę Ci powie.
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Sierpień 2017, 08:19:15 »
Jest taka grupa na Facebooku Krakowska Kooperatywa Kawowa. To taki odpowiednik naszego forum, choć u nas jest bardziej merytorycznie, tam to trochę tablica ogłoszeń. Jest grupa Thirdwave Wtchteln. Jeśli chodzi o profile prywatne to raczej każdy wrzuca też po trochu rodzinę i życie prywatne. Trochę lepiej jest na Instagramie, ale tam znowu bardziej chodzi o formę niż o treść, ale często forma zachęca do skorzystania z linka do treści.

Marek.

https://www.instagram.com/mm_coffee_corner/ mój kawowy kanał na Instagramie. :-)

Offline donkiszot Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 7056
  • Ekspres: v X ) ( ū \≈/ ] [ \ . / [↗ '] …
  • Młynek: C40MK3; Aergrind; KM3873; Wilfa; Santos Silent
Odp: Facebook prawdę Ci powie.
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Sierpień 2017, 09:27:43 »
Jak znam manfreda, to on to już wszystko wie, tylko liczy, że ktoś coś wie, czego on nie wie, a z każdym nastepnym dniem trudniej wiedzieć mniej.

Offline Miklas Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 3244
    • Instagram
  • Ekspres: Astoria CKE + sitka IMS, AeroPress, FrenchPress, Hario V60-02, V60-01, Kawiarka Bialetti 3tz
  • Młynek: Macap M4D, Kinu M47
Odp: Facebook prawdę Ci powie.
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Sierpień 2017, 09:53:58 »
Niestety, tak jest chyba z każdym hobby. Turystykę motocyklową odstawiłem trochę inaczej niż każde inne hobby, urodziły się dzieci i po prostu nie było jak. Ale akwarystykę roślinną porzuciłem na koszt akwarystyki morskiej, bo kolory roślin miałem jakie chciałem, wiedziałem co podbić, co zlimitować, żeby wyciągnąć np pomarańcz z Rotali. Akwarium morskie jeszcze jest, ale wszystko rośnie jak głupie, szkoda mi spuszczać koralowce w sedesie, kolory jak cukierki, króliczek jakby zwolnił i daje się dogonić. Przyszedł czas na kawę, ale w zasadzie to co osiągnąłem już mnie satysfakcjonuje, powoli wpadam w dłubanie w drewnie. W głowie siedzi mi wyrówniarko grubościówka a nie droższy ekspres ;-).

Marek.

https://www.instagram.com/mm_coffee_corner/ mój kawowy kanał na Instagramie. :-)

Offline DrUsagi Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6342
  • Ekspres: Conti CC100 PM, FE-AR La Peppina, Arrarex Caravel, alternatywa, w renowacji: Pedretti KIM Express
  • Młynek: Gastronomiczne 65mm, małe stożki głównie pod alternatywę
Odp: Facebook prawdę Ci powie.
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Sierpień 2017, 14:45:57 »
Grubościówką można kawę mielić 😀
LMWDP #469

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi