Autor Wątek: Gdzie kupić części do tuningutuningowania Gaggia Classic  (Przeczytany 978 razy)

Offline svv Mężczyzna

  • Wiadomości: 110
    • Ukraińska społeczność kawowa
  • Ekspres: Domowa robota
  • Młynek: Bardzo stary
Dzień dobry, Szanowni Państwo! Proszę posiadaczy tuningowanych Gaggia Classic o podzielenie się informacjami, gdzie można kupić proste części zamienne do tuningu Gaggia Classic w Unii Europejskiej. Chcę kupić OPV Spring, Naked Portafilter, Blind Basket, Silicone Gasket, One Hole Steam Tip.
 kawka
« Ostatnia zmiana: 11 Luty 2023, 13:49:58 wysłana przez svv »
Przepraszam za mój polski, dopiero się uczę.

Offline Antonio Mężczyzna

    • Mastro Antonio
  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 10643
    • Mastro Antonio
  • Ekspres: WEGA Concept
  • Młynek: Ceado E6P/E37S/E8D MGuate/MSJ

Offline svv Mężczyzna

  • Wiadomości: 110
    • Ukraińska społeczność kawowa
  • Ekspres: Domowa robota
  • Młynek: Bardzo stary
Odp: Gdzie kupić części do tuningutuningowania Gaggia Classic
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Luty 2023, 19:46:45 »
Dziękuję! Wydaje mi się, że sprzedają oficjalne części. Ja właściwie szukam czegoś innego, oto przykład - https://www.shadesofcoffee.co.uk/pid-and-opv-spare-parts
Kupiłem sobie Gaggia Classic dla zabawy. Chcę go zaktualizować, dodając kontrolę temperatury (PID), kontrolę i profilowanie ciśnienia.
Znalazłem już wiele potrzebnych mi przedmiotów na AliExpress w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. To trochę dziwne, że nie mogę znaleźć tego samego w Unii Europejskiej.
Przepraszam za mój polski, dopiero się uczę.

Offline Jatoka Mężczyzna

  • Wiadomości: 2
  • Ekspres: Gaggia New Classic PID, Aeropress
  • Młynek: Lagom mini
Odp: Gdzie kupić części do tuningutuningowania Gaggia Classic
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Luty 2023, 00:09:44 »
Dzień dobry, Szanowni Państwo! Proszę posiadaczy tuningowanych Gaggia Classic o podzielenie się informacjami, gdzie można kupić proste części zamienne do tuningu Gaggia Classic w Unii Europejskiej. Chcę kupić OPV Spring, Naked Portafilter, Blind Basket, Silicone Gasket, One Hole Steam Tip.
 kawka

Widzę, że podobną drogą idziemy. Też szukałem i niestety ciężko z tym. Nie spotkałem nigdzie, żeby było w jednym miejscu wszystko. PID można samemu poskładać (części z Ali), albo zestawy od Turka, OPV na eBay, a tu masz wszystko w jednym miejscu więc taki plus tego. Ostatecznie w Shades of coffee sam wczoraj zamówiłem podobny zestaw (OPV Spring, Naked Portafilter, Blind Basket, One Hole Steam Tip). Jeszcze czekam, żeby PID kit dodali na stan i też wpadnie do zamówienia z resztą zabawek (flow, manometr), szybko przyjdzie i z głowy.

Offline svv Mężczyzna

  • Wiadomości: 110
    • Ukraińska społeczność kawowa
  • Ekspres: Domowa robota
  • Młynek: Bardzo stary
Odp: Gdzie kupić części do tuningutuningowania Gaggia Classic
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Luty 2023, 09:49:55 »
Dzień dobry, Szanowni Państwo! Proszę posiadaczy tuningowanych Gaggia Classic o podzielenie się informacjami, gdzie można kupić proste części zamienne do tuningu Gaggia Classic w Unii Europejskiej. Chcę kupić OPV Spring, Naked Portafilter, Blind Basket, Silicone Gasket, One Hole Steam Tip.
 kawka

Widzę, że podobną drogą idziemy. Też szukałem i niestety ciężko z tym. Nie spotkałem nigdzie, żeby było w jednym miejscu wszystko. PID można samemu poskładać (części z Ali), albo zestawy od Turka, OPV na eBay, a tu masz wszystko w jednym miejscu więc taki plus tego. Ostatecznie w Shades of coffee sam wczoraj zamówiłem podobny zestaw (OPV Spring, Naked Portafilter, Blind Basket, One Hole Steam Tip). Jeszcze czekam, żeby PID kit dodali na stan i też wpadnie do zamówienia z resztą zabawek (flow, manometr), szybko przyjdzie i z głowy.
Tak, to mi sie więdza co nie ma w UE gdzie wszystko można kupić.  Wkrótce kupię Shades + Ali.  Na Ali kupię małe części.

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Przepraszam za mój polski, dopiero się uczę.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi