Autor Wątek: Ekspres automatyczny do biura do 3000zł  (Przeczytany 3574 razy)

Offline McKansy

  • Wiadomości: 3
Ekspres automatyczny do biura do 3000zł
« dnia: 07 Styczeń 2017, 19:39:01 »
Na początku witam serdecznie wszystkich jako nowy na forum. Poszukuję na szybko ekspresu do kawy z zastosowaniem do biura. Moc przerobowa - to jedna maksymalnie dwie kawy dziennie - preferuję Capuccino, Latte etc. - wszystko co mleczne, co będzie chciał gość, tego nie wiem, ale czarna bez mleka jest często porządana :-) I najważniejsza sprawa, to możliwość podgrzania wody przez ekspres żeby zwyczajnie zaparzyć sobie też dziennie herbatę - wiem wiem, od tego jest czajnik do wody ale miejsca brakuje...

Zależy mi tylko na pełnym automacie, nie ma wiele czasu aby mielić w obecności gościa itd., nie jestem też mega smakoszem kawy. Druga sprawa to czyszczenie - aneks kuchenny wprawdzie istnieje, ale trochę daleko w biurowcu.

Przeszukałem oczywiście forum, odradzacie firmę DeLongi na rzecz zakupu sprzętu firmy Nivona, nie do końca rozumiem też dlaczego tak bardzo odradzany jest pojemnik na mleko? W DeLongi model chyba ECAM 350.xx można go w całości z zawartością (tj. mlekiem) wyjąć i włożyć do lodówki celem użycia następnego dnia - oczywiście wiadomo nie w kółko tylko regularnie wypadałoby umyć całość.

Bardzo proszę o odpowiedz, co w cenie do 3000zł można kupić najlepszego, oczywiście tak, aby po pół roku nie wylądowało w serwisie.

Dziękuję najmocniej i pozdrawiam!

Offline piomic

  • Wiadomości: 2588
  • Ekspres: Rocket Cellini Evoluzione
  • Młynek: MSJ
Odp: Ekspres automatyczny do biura do 3000zł
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Styczeń 2017, 20:03:59 »
Przeszukałem oczywiście forum, (...) nie do końca rozumiem też dlaczego tak bardzo odradzany jest pojemnik na mleko?
A czytałeś to co wyszukałeś? Bo jest napisane dlaczego.

Offline Fux Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 3006
  • Ekspres: La Marzocco Linea Micra, tygielek
  • Młynek: G-RISTO W
Odp: Ekspres automatyczny do biura do 3000zł
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Styczeń 2017, 20:14:24 »
A czytałeś to co wyszukałeś? Bo jest napisane dlaczego.
Wątpię....
Człowiek może wyzbyć się wszystkiego z wyjątkiem pokus...

Offline McKansy

  • Wiadomości: 3
Odp: Ekspres automatyczny do biura do 3000zł
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Styczeń 2017, 20:32:15 »
Panowie, myślę, że nie w taki sposób powinny się toczyć odpowiedzi. Nie ma w co wątpić, szukałem po wielu frazach, ale jednoznacznej odpowiedzi "dlaczego" nie znalazłem.

Proszę o odpowiedz raz jeszcze, dzięki serdeczne!

Offline piomic

  • Wiadomości: 2588
  • Ekspres: Rocket Cellini Evoluzione
  • Młynek: MSJ

Offline McKansy

  • Wiadomości: 3
Odp: Ekspres automatyczny do biura do 3000zł
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Styczeń 2017, 16:11:49 »
Dobra, to dla upewnienia tylko - mogę zamawiać Nivona 778 ?

Offline Miklas Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 3244
    • Instagram
  • Ekspres: Astoria CKE + sitka IMS, AeroPress, FrenchPress, Hario V60-02, V60-01, Kawiarka Bialetti 3tz
  • Młynek: Macap M4D, Kinu M47
Odp: Ekspres automatyczny do biura do 3000zł
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Styczeń 2017, 16:13:20 »
Ja Ci pozwalam :-)

Marek.

https://www.instagram.com/mm_coffee_corner/ mój kawowy kanał na Instagramie. :-)

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1068
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: Ekspres automatyczny do biura do 3000zł
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Styczeń 2017, 09:11:47 »
 :brawa: dobry wybór
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

Offline Spinacz Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 4831
  • Ekspres: Ascaso Baby T Plus
  • Młynek: G-Risto Pro ZF64
Odp: Ekspres automatyczny do biura do 3000zł
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Styczeń 2017, 10:02:56 »
Zgadza się. A jeśli chodzi o wbudowane pojemniki na mleko to krótko pisząc - trudności z utrzymaniem czystości a co za tym idzie kwitnące zycie w pojemniku i przewodach mlecznych.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi