;

Bartus_M - zdj. II.2019r.


10 Gości, 2 Użytkowników
 
10 Gości, 2 Użytkowników
Ewa 1010, Pawcio
użytkowników
  • Użytkowników w sumie: 5168
  • Najnowszy: Drooper
Statystyki
  • Wiadomości w sumie: 167961
  • Wątków w sumie: 6127
  • Dziś online: 24
  • Najwięcej online: 369
  • (25 Październik 2018, 15:39:02)

Kalendarz

Memorial Day
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9
Nie tak dawno zakończyły się Mistrzostwa Polski Aeropress, o których pisał nasz forumowy kolega Marcin. Finał odbył sie w Dublinie, gdzie 52 mistrzów kraju wybranych z ponad 2000 uczestników zmierzyło się w przeciskaniu kawy. Mistrzem Świata został Filip Kucharczyk. Gratulacje :szampan:

Mistrzowskiej kawy można napić się w Cafe Targowa we Wrocławiu.Czas płynie nieubłaganie. Nie tak dawno zakończyły się Mistrzostwa Polski Aeropress, o któych pisał nasz forumowy kolega Marcin, a już za chwilę zaczynają się międzynarodowe finały w Dublinie. W polskich eliminacjach startowało 108 uczestników, wygrał Filip Kucharczyk i to on będzie reprezentował nasz kraj w Irlandii. Na całym świecie rywalizowało ponad 2000 zawodników, 52 z nich czeka wielki finał.Dla tych co mogą i chcą się wybrać garść praktycznych informacji. Start: 23-go czerwca o 18:00. Miejsce: WigWam / 54 Middle Abbey St, Dublin. Bilety wstępu do nabycia tutaj.
Wygrajmy Mistrzostwa Świata Baristów 2016! Może nie my jako forum ale niech zrobi to Agnieszka Rojewska - mistrzyni Polski Baristów oraz Latte Art. My możemy jej w tym pomóc. Jak? Zbierając cegiełki na jej fundusz treningowy. Swego czasu wsparliśmy Leszka Jędrasika teraz pomóżmy Agnieszce.

Oddaję jej głos:


Cześć!

Nazywam się Agnieszka Rojewska i jestem Mistrzynią Polski Baristów oraz Latte Art. Gdy nie biorę udziału w zawodach związanych z kawą, prowadzę Brisman Kawowy Bar w Poznaniu i doktoryzuję się na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Moim celem jest przejście do finału i wygranie Mistrzostw Świata Baristów (WBC), które odbywają się w Dublinie. Dotychczas nie udało się to żadnemu reprezentantowi Polski. Potrzebuję Twojego wsparcia żeby to zmienić.


Kliknij tutaj i pomóż. Zostań częścią mistrzowskiego teamu. Zyskaj fajne nagrody.
Szóste Mistrzostwa Polski Aeropress przed nami!

29 maja w pięknej, otwartej przestrzeni Placu Zabaw nad Wisłą odbędą się zawody w wyciskaniu jak najsmaczniejszej kawy przy użyciu AeroPressu! Start zawodów o 11:00.Rok temu 72 kawowych zapaleńców zmierzyło się w walce o tytuł Mistrza w podziemiach warszawskiego Klubu Komediowego. Wygrała Justyna Urbańska z Wrocławia.
W tym roku przy pomocy wielu partnerów i przede wszystkim sponsora głównego - Freehand Coffee Roasters - FORUM postara się przekroczyć magiczną liczbę 100 uczestników i pobić kolejny rekord!

Zwycięzca będzie reprezentował nasz kraj podczas World Aeropress Championships w Dublinie (23 czerwca 2016).

Poza samymi zawodami będzie wiele ciekawych atrakcji zarówno dla obserwujących jaki gości.

Wstęp wolny dla publiczności.
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9

Ostatnie posty


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi