forum.wszystkookawie.pl

Opinie, testy i porównania => Młynki => Wątek zaczęty przez: mariuszfel007 w 17 Marzec 2019, 21:02:27

Tytuł: Problemy z Dalla Corte
Wiadomość wysłana przez: mariuszfel007 w 17 Marzec 2019, 21:02:27
Witam jest problem wczoraj nabylem mlynek Dalla Corte DC one po okazyjnej cenie tak mi sie wydaje , byl on w kiepskim stanie nie uzywany przez dluzszy czas , udalo mi sie go wyczyscic i odpalic .Kilka pierwszych mielen przelecialo potem w ekspres  jest ok , ustawiony na 5 , dzis rano miele kawke , w ekspres i nic klucha nie leci , wiec ustawiam i jestem na 24 i dopiero zaczyna leciec .Moja wiedza na temat kawowy jest slaba  , ucze sie , ale czy to mozliwe zebym musial az tak regulowac mlynek z rana ? rozumie 2-3  w lewo w prawo ale az tyle? O co chodzi? :nienie:
Tytuł: Odp: Problemy z Dalla Corte
Wiadomość wysłana przez: ranGo w 17 Marzec 2019, 21:19:06
Zostaw na 24 i zobacz jak jutro będzie.
Tytuł: Odp: Problemy z Dalla Corte
Wiadomość wysłana przez: Antonio w 18 Marzec 2019, 07:30:24
Tak bywa na początku. Przecież dopiero co zetknąłeś się z tym młynkiem, dopiero go poznajesz. Po jakimś czasie wszystko o nim będziesz wiedział ;).
Tytuł: Odp: Problemy z Dalla Corte
Wiadomość wysłana przez: Bacek w 18 Marzec 2019, 10:53:30
Czyli młynek działa, na drobnym mieleniu ekspres się zapycha a na grubym jest ekstrakcja. Zakładam że jakieś pośrednie ustawienia pomiędzy 24 a 5 są.
Tylko szklanki po turecku nie da się zapchać.