Jak ogłosiłem w wątku konkursowym (http://forum.wszystkookawie.pl/index.php?topic=1198.msg30971#new) zaczynamy akcję "Kalendarz WoK-u na 2015 r." :)
To unikalne wydawnictwo może otrzymać każdy, kto wpisze się na listę poniżej podając jednocześnie ilość sztuk, które chciałby otrzymać. Kalendarze będą trójdzielne, ze zdjęciem wyłonionym w drodze konkursu. Niestety, abyśmy mogli je Wam za darmo musicie pokryć koszt wysyłki (szacuję go na 6 zł - jeśli wysyłka w Kraju). Gdy już będę miał kalendarze będziemy realizować wysyłkę i prześlę nr konta do wpłat. A teraz ograniczenia:
- pierwszeństwo mają osoby, które brały udział w konkursie organizowanym ostatnio przez DrUsagi ale również one MUSZĄ się zapisać na listę, poza tym decyduje kolejność zgłoszeń
- jest tylko 40 dostępnych darmowych egz.
- każdy z listy dostanie po 1 szt., jeśli zostaną wolne to będziemy realizować dodatkowe wysyłki zgodnie z listą
- nie ma żadnych ograniczeń, kto może uczestniczyć w całym przedsięwzięciu
Istnieje minimalne prawdopodobieństwo, iż z całej akcji może nic nie wyjść (nie wiem, może w drukarnię trafić meteoryt albo coś takiego :smiech:). Myślę jednak, że damy radę.
(https://anetpfajfer.files.wordpress.com/2011/09/damy-rade.jpg?w=224&h=300)
A oto lista:
1. Spinacz - 1 szt.
Popatrzcie co ja mam!
(http://images66.fotosik.pl/464/75429c2680e0717dmed.jpg)