Autor Wątek: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!  (Przeczytany 836602 razy)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2550 dnia: 05 Czerwiec 2018, 11:17:15 »
Jasne, że próbowałem FTO. Też świetna, ale wolę 5 Estate, bo bardziej owocowa :pycha:

Okej to zamieniam się w Sherlocka i postaram się znaleźć dla Ciebie tą kawkę ;)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline mkb Mężczyzna

  • Wiadomości: 42
  • Ekspres: Ascaso Basic, Aeropress, V60, Largo
  • Młynek: Macap M2M, Aergrind
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2551 dnia: 05 Czerwiec 2018, 22:26:52 »
Dyskowi mam do was prośbę.Może weźmiecie na warsztat Aergrinda.Chodzi mi o jakie nastawy do AP,Prismo,v60,kawiarki bialetti,french press.Bo mam zamiar to kupić a już mnie stresuje ten sposób nastawy😛
ja znalazłem wskazówki tutaj https://thebarn.de/pages/aergrind-manual-1
i tutaj https://coffeeforums.co.uk/showthread.php?41110-Aergrind-instructions-thread
te pierwsze ustawienia jak dla mnie za drobne. pod espresso mielę w okolicach 1:5-1:7, aeropress 2:4, phin 2:10.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2552 dnia: 07 Czerwiec 2018, 13:22:38 »
Cześć,
pewnie już przywykliście, że od czasu do czasu pojawiają się u nas nieco bardziej egzotyczne kawki, tym razem mam do zaprezentowania kolejną Geishę. Tym razem z Hondurasu, wypaloną przez Tima Wendelboe :) Zapraszam: https://www.coffeedesk.pl/product/6549/Tim-Wendelboe-Honduras-Caballero-Geisha


:)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline pawelradzio

  • Wiadomości: 101
  • Ekspres: Ascaso Dream, Bialetti Venus 4tz, Hario V60-02, Aero, Chemex
  • Młynek: Rhinowares, Baratza Vario
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2553 dnia: 08 Czerwiec 2018, 11:02:56 »
Deskowy, deskowy! Czy można liczyć na jakiś super - duper - hiperrabat na loveramicsy do latte (w zasadzie na 1 filiżankę) ;) ?

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2554 dnia: 08 Czerwiec 2018, 11:13:39 »
Deskowy, deskowy! Czy można liczyć na jakiś super - duper - hiperrabat na loveramicsy do latte (w zasadzie na 1 filiżankę) ;) ?

Na jedną to fajny rabat, hiperrabaty to na 2 i więcej filiżanek ;) masz kod na PW
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2555 dnia: 11 Czerwiec 2018, 09:06:17 »
Cześć,
w tym tygodniu proponuję nieco rarytasków do popijania. Od dziś do niedzieli zaopatrzycie się w ziarna kaw speciality z nawet 25% rabatem! :) https://www.coffeedesk.pl/promotion/letnie-specjaly/


Z nowości natomiast, wprowadzamy sukcesywnie nowe produkty Hario, w tym m.in. czarne czajniki Buono Kettle: https://www.coffeedesk.pl/product/6521/Hario-Buono-Kettle-Black-1-2L
Pojawiła się też mniejsza wersja herbacianego drippera Largo: https://www.coffeedesk.pl/product/6520/Hario-Largo-35-Tea-Dripper-Server-Set-Zaparzacz-Do-Herbaty-Z-Dzbankiem - 350 ml, w sam raz dla osób przeważnie pijących herbatę samemu.

Zapraszam!
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline k4sper Mężczyzna

  • Wiadomości: 91
  • Ekspres: Hario V60, Hario Syphon, Chemex, Kalita, Aeropress, Phin, Bialetti Moka Express 3, French Press Ikea, Cezve
  • Młynek: Comandante MK3, Rhinowares Hand Coffee Grinder
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2556 dnia: 12 Czerwiec 2018, 12:12:55 »
Jak wygląda sprawa z nową ośką i pokrętłem do Comandante? Miały być po majówce i trochę już czasu minęło...
I co się stało z nagrodami? ;<

Offline donkiszot Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 7056
  • Ekspres: v X ) ( ū \≈/ ] [ \ . / [↗ '] …
  • Młynek: C40MK3; Aergrind; KM3873; Wilfa; Santos Silent
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2557 dnia: 12 Czerwiec 2018, 23:43:35 »
Miała być w lutym, ale zniknęła z horyzontu. Perfekcjonizm czasem przeszkadza w życiu ;) A nam pozostaje czekać.

Offline cpu

  • Wiadomości: 328
  • Ekspres: Lelit Bianca, Aeropress, Prismo, Chemex, Gabi Master A, Clever Dripper
  • Młynek: Kinu M47 / Niche Zero / MYM54
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2558 dnia: 13 Czerwiec 2018, 08:47:31 »
A może mu ktoś przybliżyć o co chodzi z tą nową ośka?

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka


Offline donkiszot Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 7056
  • Ekspres: v X ) ( ū \≈/ ] [ \ . / [↗ '] …
  • Młynek: C40MK3; Aergrind; KM3873; Wilfa; Santos Silent
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2559 dnia: 13 Czerwiec 2018, 09:02:13 »
Większe zagęszczanie na gwincie, dwa razy większa dokładność w ustawieniach do espresso. Jeśli teraz mamy do dyspozycji dwa ustawienia +/- dla danej kawy (powiedzmy 17s. i 36s.) to z nową osią będzie pięć, czyli znacznie łatwiej będzie wcelować, ale znacznie więcej będzie trzeba przestawiać na przelewki.

Offline cpu

  • Wiadomości: 328
  • Ekspres: Lelit Bianca, Aeropress, Prismo, Chemex, Gabi Master A, Clever Dripper
  • Młynek: Kinu M47 / Niche Zero / MYM54
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2560 dnia: 13 Czerwiec 2018, 09:03:56 »
O dziękuję, w takim wypadku też czekam, bo na horyzoncie był Kinu ale w takim wypadku podrasowany Comandante trzeba dać szansę

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka


Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2561 dnia: 14 Czerwiec 2018, 11:14:25 »
Postaram się zorientować czy i kiedy można się ich spodziewać.
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2562 dnia: 18 Czerwiec 2018, 10:20:28 »
Cześć,
od dziś do niedzieli (18-24 czerwca) kupicie u nas kawy Arcaffe 20% taniej. :) Zapraszam po dobre espressko ;) https://www.coffeedesk.pl/nasze-marki/arcaffe/
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Batonio Mężczyzna

    • ----
  • Wiadomości: 58
  • Ekspres: Aeropress; Wilfa Pour Over Red; Hario V60-01, 02; Bialetti 3tz, Kruve sifter; Brewista Smart Pour Variable 1.2L
  • Młynek: C40 MK3, Wilfa Svart, Rhinowares Hand Coffee Grinder
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2563 dnia: 18 Czerwiec 2018, 23:19:06 »
Cześć,
od dziś do końca tygodnia mamy dla Was nieco gadżetów dla dużych dzieciaków w super cenach  Jest AeroPress, jest Gabi, Prismo i inne fajne rzeczy, zapraszam!!!
Witaj.
Deskowy, czy jest szansa na promocyjne ceny sitek do odsiewacza  Kruve, zwłaszcza interesuje mnie XLpack lub inne dostepne sitka?
Pozdrawiam

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2564 dnia: 19 Czerwiec 2018, 08:29:17 »
Cześć,
od dziś do końca tygodnia mamy dla Was nieco gadżetów dla dużych dzieciaków w super cenach  Jest AeroPress, jest Gabi, Prismo i inne fajne rzeczy, zapraszam!!!
Witaj.
Deskowy, czy jest szansa na promocyjne ceny sitek do odsiewacza  Kruve, zwłaszcza interesuje mnie XLpack lub inne dostepne sitka?
Pozdrawiam

Hej
Jasne, że tak. Sprawdź wiadomości prywatne :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi