Autor Wątek: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!  (Przeczytany 844723 razy)

Offline dandy

  • Ojciec Założyciel
  • Wiadomości: 352
  • Ekspres: NS Musica, Aeropress, Grindripper, Slowpresso
  • Młynek: ECM S 64, Comandante
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3420 dnia: 15 Wrzesień 2020, 17:14:06 »
Kończycie z punktami Profit we wrześniu i nawołujecie do ich wykorzystania, ale na waszej stronie widzę do wyboru wielkie NIC. ...

Podbijam, bo mam ten sam problem ;)

@deskowy ... jak wygląda procedura wymiany na nagrody, czy trzeba opłacić w takim przypadku przesyłkę ?

Nie trzeba.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3421 dnia: 16 Wrzesień 2020, 12:02:18 »
Kończycie z punktami Profit we wrześniu i nawołujecie do ich wykorzystania, ale na waszej stronie widzę do wyboru wielkie NIC.
Na co w takim razie można te punkty wykorzystać?
Cześć @kafcio! Staramy się regularnie uzupełniać zapasy produktów dostępnych w ramach programu CoffeeProfit. Od początku wygaszania programu było ich już ponad 160. Kolejna dostawa powinna pojawić się dziś wieczorem lub jutro rano :)
Sprowadzacie jeszcze akcesoria ONA?. Chciałbym zamówić ONA stem.
Hej @3DSK! Niestety ten brand nie cieszył się u nas popularnością, dlatego zdecydowaliśmy się go nie zamawiać.
@deskowy, mam pytanie odnośnie programu coffee profit, znaczy jak wygląda procedura wymiany na nagrody, czy trzeba opłacić w takim przypadku przesyłkę ?
Siema @Mr.Ed! Tak jak powiedział Dandy - nie musisz opłacać kosztów przesyłki :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Perzua Mężczyzna

  • Wiadomości: 500
  • Ekspres: Bezzera Matrix, Kalita, V60
  • Młynek: Ceado E37SD, Kinu M47
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3422 dnia: 06 Październik 2020, 09:32:16 »
Czemu nie działa kod dla forumowiczów ?

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3423 dnia: 06 Październik 2020, 10:00:26 »
Hej!

Już odświeżam, za chwilkę wszystko powinno już działać ;)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline lucasd

  • Wiadomości: 1251
  • Ekspres: Londinium R, exVAM v1.1, exBezzera Giulia
  • Młynek: Pharos 2.0, Feldwood, exQuamar M80e Mk I
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3424 dnia: 13 Październik 2020, 14:42:26 »
Jak to jest z subskrypcja? Wymieniłem punkty na jedna dostawę, dostałem potwierdzenie  2020/08/04/330 i kawy nie zobaczyłem jeszcze...

Offline Sshim278

  • Wiadomości: 137
  • Ekspres: V60, Chemex, Aeropress
  • Młynek: Comandante MK4
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3425 dnia: 13 Październik 2020, 16:28:00 »
Kiedy można się spodziewać nowej dostawy Loveramics Egg Potters 300ml?
Posiadacie w sprzedaży filiżanki 250ml? Bo widzę tylko 200 i 300.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3426 dnia: 14 Październik 2020, 15:10:47 »
Jak to jest z subskrypcja? Wymieniłem punkty na jedna dostawę, dostałem potwierdzenie  2020/08/04/330 i kawy nie zobaczyłem jeszcze...
Cześć @lucasd!
Wysłaliśmy specjalny newsletter do wszystkich osób, które wymieniły swoje punkty na subskrypcję, znajdziesz w nim wszystkie informacje ;)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3427 dnia: 14 Październik 2020, 15:18:58 »
Kiedy można się spodziewać nowej dostawy Loveramics Egg Potters 300ml?
Posiadacie w sprzedaży filiżanki 250ml? Bo widzę tylko 200 i 300.
Cześć @Sshim278!
Najbliższa dostawa Loveramics będzie u nas przed świętami, nie znamy jeszcze dokładnej dostawy ze względu na spore opóźnienia związane z aktualną sytuacją na świecie. Wszystkie warianty Loveramics Egg sprzedajemy w pojemnościach 80ml/150ml/200ml i 300ml
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline iksmodiw

  • Wiadomości: 19
  • Ekspres: Nouva Simonelli Musica, aeropress, chemex
  • Młynek: Eureka Mignion Specialita + Lido E
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3428 dnia: 18 Październik 2020, 23:45:39 »
Dziś po złożeniu zamówienia na kawę dopiero zauważyłem że program punktowy został zlikwidowany i wszystkie moje zebrane punkty poszły w p.
Żadnej informacji nie dostałem na ten temat na maila, zamówienia składam co miesiąc od kilku lat i chyba to było moje ostatnie. Czuję się tak jak by z mojego konta zniknęły pieniądze :(

Offline Psyche Mężczyzna

  • Wiadomości: 650
  • Ekspres: kawiarka, V60, aeropress, Lelit Bianka v3
  • Młynek: Niche Zero, 1zpresso K-plus
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3429 dnia: 19 Październik 2020, 08:15:13 »
Dziś po złożeniu zamówienia na kawę dopiero zauważyłem że program punktowy został zlikwidowany i wszystkie moje zebrane punkty poszły w p.
Żadnej informacji nie dostałem na ten temat na maila, zamówienia składam co miesiąc od kilku lat i chyba to było moje ostatnie. Czuję się tak jak by z mojego konta zniknęły pieniądze
Sprawdź maila powinna być informacja i w zamian za punkty kupon. Ja dostałem kupon na 20 zł (miałem mało punktów).

Offline laseek

  • Wiadomości: 14
  • Ekspres: AP, V60, Chemex
  • Młynek: C40 MK3
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3430 dnia: 19 Październik 2020, 10:03:36 »
@iksmodiw, sprawdziłem swoją pocztę i na szybko znalazłem trzy wiadomości przypominające o zakończeniu programu z punktami.

Offline kafcio Mężczyzna

  • Wiadomości: 691
  • Ekspres: LaMa Micra, Chemex, V60, Kalita, TCA-2, Gene Roaster
  • Młynek: Ceado E37S, Santos#4, C3, 1Zpresso K-max
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3431 dnia: 19 Październik 2020, 10:14:26 »
Chciałbym podziękować Deskowemu za realizację mojej reklamacji dotyczącej skazy na szkiełku od LCD w młynie Eureka Zenith 65E. Skaza była na nim od nowości, trzeba było poczekać pare tygodni na dostawę, ale dostałem je w końcu, założyłem. Wszystko zostało przeprowadzone sprawnie i bezkosztowo.  :brawa:

Offline iksmodiw

  • Wiadomości: 19
  • Ekspres: Nouva Simonelli Musica, aeropress, chemex
  • Młynek: Eureka Mignion Specialita + Lido E
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3432 dnia: 19 Październik 2020, 15:27:44 »
Odnalazłem w spamie  :sciana:   dwa maile z 15 i 29 września na temat punktów. W mnie punkty nie zostały zamienione na kod rabatowy, szkoda >:(

Offline fresh Mężczyzna

  • Wiadomości: 861
  • Ekspres: Kazak Rota,Expobar Megacrem Mini Control
  • Młynek: Mahlkonig Guatemala, Nuova Simonelli MDX, Kazak Tura 3
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3433 dnia: 26 Październik 2020, 12:17:08 »
Co ciekawe ja też żadnego maila z kodem rabatowym nie dostałem, a parę złotych wydałem :(

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3434 dnia: 26 Październik 2020, 13:08:21 »
Cześć!
Stwierdziłam, że wyjaśnię Wam jak działało zakończenie CoffeeProfit:
Kody rabatowe przyznawaliśmy zarejestrowanym klientom, którzy mieli zgromadzone na swoim koncie mniej niż 3 000pkt.
Klienci, którzy mieli 3 000pkt i więcej dostawali od nas informacje o możliwości wymiany swoich punktów na nagrody o czym wielokrotnie informowaliśmy w dedykowanych newsletterach oraz naszych social mediach. Dostępność nagród była widoczna po zalogowaniu się na stronie i na bieżąco uzupełnialiśmy je tak, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
Klienci o statusie Gold otrzymali również dodatkowe benefity.
Jeśli macie jeszcze jakieś pytania dotyczące CoffeeProfit, to proszę napiszcie do mnie na priv podając adres mailowy na który macie zarejestrowane swoje konto.
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi