Autor Wątek: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!  (Przeczytany 844773 razy)

Offline Damian

  • Wiadomości: 876
  • Ekspres: Lelit Pl41e, V60, kawiarka GAT 3tz, Aeropress
  • Młynek: Fiorenzato F4 Eco, ascaso i2 mini, Hario skerton, xeoleo
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3285 dnia: 14 Kwiecień 2020, 13:23:00 »
Miło powitać z powrotem. Mam nadzieję, że będzie jak dawniej. Powodzenia i zdrówka.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3286 dnia: 15 Kwiecień 2020, 19:39:13 »
Cześć!
Wczoraj nasz kawowy ekspert - Maciej Duszak prowadził ciekawy livestream na temat alternatywnych metod zaparzania kawy. Stwierdziłam, że podrzucę wam link do zapisanego nagrania ;) o kolejnych livestreamach będę informować z adekwatnym wyprzedzeniem.



PS
W naszym sklepie trwa wiosenna wyprzedaż, mamy ponad 700 produktów w obniżonych cenach. A na te produkty, które nie są objęte promocją przygotowaliśmy kody rabatowe specjalnie dla użytkowników forum:
- 10% na kawę i herbatę z kodem: zapasyWOK
- 12% na akcesoria Hario z kodem: HARIOlovesWOK
- 6% na cały koszyk z wyjątkiem ekspresów Nivona i Jura z kodem: wszystkookawie

Trzymajcie się zdrowo!
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3287 dnia: 17 Kwiecień 2020, 15:27:17 »
Cześć!

Już prawie weekend, z tej okazji przygotowaliśmy Dwa Dni Darmowej Dostawy przy zamówieniach od 99zł. Wystarczy w koszyku użyć kodu "2DNIZADARMO". Dodatkowo, zamówienia z odbiorem w Paczkomatach InPost zostaną dostarczone również w weekend! W ten sposób kawy w weekend Wam nie zabraknie!

Skoro o kawie mowa, polecam dobrze znaną mi palarnianą nowość w naszej ofercie Figa Coffee. Ich Kolumbia Luis Guzman podbiła moje podniebienie i serduszko. Polecam zwłaszcza w aeropressie, wtedy udawało mi się osiągnąć wysokie i okrągłe body. W dripie też daje radę, jest wtedy bardziej gładka w smaku. Pachnie jak wiśnie i sprawia, że przez chwilę czuję lato :)

A jak tam u Was? Piliście ostatnio coś dobrego?

5!
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline kafcio Mężczyzna

  • Wiadomości: 691
  • Ekspres: LaMa Micra, Chemex, V60, Kalita, TCA-2, Gene Roaster
  • Młynek: Ceado E37S, Santos#4, C3, 1Zpresso K-max
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3288 dnia: 17 Kwiecień 2020, 18:20:25 »
Ich Ethiopia też zacna, własnie skończyłem z V60.

Offline Burek

  • Wiadomości: 16
  • Ekspres: Hario v60, Aeropress
  • Młynek: Timemore Nano
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3289 dnia: 19 Kwiecień 2020, 11:10:44 »
Kod na darmową dostawę od 99zł nie działa. Czy to jakiś problem po mojej stronie, czy ważność kodu kończyła się w sobotę?

Offline dandy

  • Ojciec Założyciel
  • Wiadomości: 352
  • Ekspres: NS Musica, Aeropress, Grindripper, Slowpresso
  • Młynek: ECM S 64, Comandante
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3290 dnia: 19 Kwiecień 2020, 15:29:04 »
Tak, kod był ważny do wczoraj.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3291 dnia: 20 Kwiecień 2020, 18:36:08 »
Ich Ethiopia też zacna, własnie skończyłem z V60.
zatem już wiem, co następne wyląduje w moim młynku!  [emoji38]
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3292 dnia: 20 Kwiecień 2020, 19:05:44 »
Hej!
Poniedziałek oznacza nowości!
Do naszej oferty dołączają Dobra Palarnia Kawy z Krakowa oraz akcesoria Dafi. Zdradzę wam, że trwają testy ziaren z kolejnych lokalnych i nieobecnych u nas dotychczas palarni.
Tymczasem w naszych kubkach rządzą lokalne palarnie, postanowiliśmy więc ruszyć z drugą odsłoną akcji #pijelokalne. 10% ze sprzedaży kaw z polskich palarni przeznaczymy na wsparcie szpitali. Akcja trwa w dniach 20-28 kwietnia, jest to więc dodatkowy powód dla którego warto w tym czasie zaopatrzyć się w polskie ziarenka.
Lokalne marki pojawiają się również w naszej kampanii Domowe rytuały. W niższych cenach znajdziecie ziarna, ale również ceramikę i książki.

Tak się zastanawiałam, czy macie może jakieś sprawdzone przepisy na kawę? Takie od których zawsze zaczynacie przygodę z nowymi ziarnami?
Ja zazwyczaj zaczynam od dripa i mój przepis to:
doza: 6g kawy/100g wody
temp: 94C
mielenie: comandante 25 klików
5 zalań co 35s
mieszam szpatułką preinfuzję
et voila!

Podzielcie się swoimi sposobami i poeksperymentujemy razem.
5!
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Damian

  • Wiadomości: 876
  • Ekspres: Lelit Pl41e, V60, kawiarka GAT 3tz, Aeropress
  • Młynek: Fiorenzato F4 Eco, ascaso i2 mini, Hario skerton, xeoleo
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3293 dnia: 20 Kwiecień 2020, 20:44:13 »
Dobry pomysł z akcesoriami dafi. Używam dzbanek i jakość wody jest zadowalająca. A przy zakupie kawy zawsze można dorzucić filtr w koszyk. Ostatnio, po dłuższej przerwie coś tam od was znowu zamawiałem.

Offline Szymek10

  • Wiadomości: 47
  • Ekspres: Lelit Elizabeth v3/ Ascaso Dream PID
  • Młynek: Niche Zero / C40 MK3
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3294 dnia: 20 Kwiecień 2020, 22:28:33 »
Ostatnio dużo krytyki tu było ale ja bym chciał pochwalić:

Zamówienie złożone w sobotę dotarło do mojego paczkomatu o 10:27 w niedzielę :poklon: :brawa: - takie chociaż plusy tej kwarantanny :ogien:

Offline Damian

  • Wiadomości: 876
  • Ekspres: Lelit Pl41e, V60, kawiarka GAT 3tz, Aeropress
  • Młynek: Fiorenzato F4 Eco, ascaso i2 mini, Hario skerton, xeoleo
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3295 dnia: 21 Kwiecień 2020, 07:12:13 »
Akurat jeżeli chodzi o obsługę klienta i logistykę to większość ludzi sobie zawsze chwaliło. Ja nigdy się nie zawiodłem. Nawet jak zdarzało się, że w ramach kodu na darmową dostawę zamawiałem jedna kawkę to była u mnie błyskawicznie.
Z tymi narzekaniami to raczej chodziło o zmianę polityki cenowej, promowanie pewnych produktów i zmianę podejścia do naszego forum. Ale nikt nikomu tego zabronić nie może. Coffeedesk to dalej solidna firma. No i wracają na forum, w czym życzę im powodzenia i trzymam kciuki aby się udało wrócić do "starej dobrej formy"

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3296 dnia: 22 Kwiecień 2020, 11:49:47 »
Cześć!

Dzięki Damian i Szymek10 za Wasze uwagi i refleksje, wszystkie są dla mnie i całej ekipy CD bardzo ważne. :)

Przy okazji, gorąco zapraszam na nasz dzisiejszy live. Tym razem Dusio bierze na warsztat kawowy słownik, mój wewnętrzny kawowy geek już się podekscytował :D widzimy się o 18.00! Jeśli nie dacie rady wtedy z nami być - nic nie szkodzi, wszystkie livestreamy zapisujemy na naszym profilu :)



5!
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3297 dnia: 24 Kwiecień 2020, 11:14:53 »
Cześć w piątek!

Do końca soboty trwa u nas promocja -25% na całą marę Bialetti z kodem BUONAGIORNATA. W promocyjnych cenach znajdziecie wszystkie kawiarki, części zamienne, akcesoria (m. in. spieniacze do mleka) i kawy ziarniste oraz mielone. Idealna okazja do rpozpoczęcia swojej przygody z kawiarką!

Trzymajcie się i dobrego weekendu!
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline mikus Mężczyzna

  • Wiadomości: 84
  • Ekspres: Bellezza Bellona
  • Młynek: ZF64W
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3298 dnia: 25 Kwiecień 2020, 08:15:03 »
Hej,

Poluję na Panamę Geishę od Auduna i brakuje mi jej do skompletowania zamówienia, można sie jej spodziewać niedługo?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3299 dnia: 27 Kwiecień 2020, 16:00:24 »
Hej,

Poluję na Panamę Geishę od Auduna i brakuje mi jej do skompletowania zamówienia, można sie jej spodziewać niedługo?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka



Hej!
Na ten moment jej nie mamy, ciężko powiedzieć kiedy jakaś geisha od Auduna będzie. Jednak właśnie wjechała na stock Kolumbijska Geisha od Good Coffee. Zapowiada się świetnie, dużo owoców w filiżance :) Plus ciekawostka, że te ziarna zostały wypalone specjalnie dla nas.

5!
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi