Autor Wątek: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!  (Przeczytany 844815 razy)

Offline krystians Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6232
    • Lens tru3
  • Ekspres: ap, fp, moka, phin, tygielek, v60-2, Kalita, Kompresso
  • Młynek: Kinu m47, Wilfa Uniform
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3120 dnia: 12 Październik 2019, 22:16:10 »
Ja nie raz byłem krytyczny wobec opisów i tekstów na blogu CD. Nie brano tego jakoś szczególnie pod uwagę w celu korekty tekstu. Nie lubię gdy marketing zaczyna być ważniejszy niż fakty. Uważam po prostu, że to nie jest ok, ale każdy ma prawo prowadzić biznes tak jak chce.

Oczywiście mój post nie został opublikowany. Czy to coś zmienia? Ja i tak nigdy nie byłem fanbojem czegokolwiek, a tym bardziej jakiegoś sklepu. Więc CD nie traci nic co zauważyłby na swoim koncie.

Uznaję, że nie koniecznie musi to być wyraz złej woli, może po prostu nie mają czasu pochylać się nad takimi pierdołami.

Poza tym zawsze mieli super obsługę klienta, mają spory wybór towaru. Dobrze, że jest taki sklep.
« Ostatnia zmiana: 12 Październik 2019, 23:14:42 wysłana przez krystians »

Offline lubusz Mężczyzna

  • Wiadomości: 495
  • Ekspres: FE-AR La Peppina, Aeropress, Hario, Kalita
  • Młynek: Mazzer Mini Electronic Type A, Baratza Precisio
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3121 dnia: 13 Październik 2019, 23:33:37 »
I tak długo wytrzymaliście. Ja dałem radę przez tydzień. Jak przeczytałem post z pytaniem, coś w tym stylu "która kawa jest najlepsza do espresso z kwaskowatym smakiem" i okazało się, że jest, ta jedyna, najlepsza, niepowtarzalna z firmy X. Wprawdzie już jej nie ma ale za tydzień będzie nowe palenie, to się wypisałem. Nie ze sklepu, bo mam tam do wykorzystania 109077.5 pkt w Coffee Profit i trochę mi szkoda ;)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3122 dnia: 14 Październik 2019, 08:15:22 »
Witajcie,

od kiedy istnieje nasza facebookowa grupa, czyli od ponad 10 miesięcy wszelkie odnośniki do innych grup, czy forów na temat kawy, o ile nie zostały z nami skonsultowane są usuwane. Wychodzimy z założenia, że jeśli ktoś pyta na naszej grupie to powinien dostać odpowiedź również na grupie - nie być odsyłany do innych kanałów.
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Miklas Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 3244
    • Instagram
  • Ekspres: Astoria CKE + sitka IMS, AeroPress, FrenchPress, Hario V60-02, V60-01, Kawiarka Bialetti 3tz
  • Młynek: Macap M4D, Kinu M47
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3123 dnia: 14 Październik 2019, 08:45:13 »
To może to skonsultujemy i skonfrontujemy z Waszą działalnością na tym forum?

Marek.

https://www.instagram.com/mm_coffee_corner/ mój kawowy kanał na Instagramie. :-)

Offline mlopus Mężczyzna

  • Wiadomości: 2397
  • Ekspres: HX GRIMAC Baristar SN 000009,Bialetti Experss Mini, LP Europiccola
  • Młynek: Mazzer Luigi Super Jolly DR, 1Zpresso Q2
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3124 dnia: 14 Październik 2019, 08:48:47 »
Lubię Coffeedesk jako sprawnie i dobrze działający sklep z kotami ale widzę tu wielki brak symetrii  :nienie:

Offline siewcu Mężczyzna

  • Wiadomości: 5087
  • Ekspres: LaPa EP
  • Młynek: Aergrind
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3125 dnia: 14 Październik 2019, 08:56:48 »
To może to skonsultujemy i skonfrontujemy z Waszą działalnością na tym forum?

Marek.
O, to popieram. Chociaż my chyba z natury jesteśmy bardziej otwarci... W granicach rozsądku.

Offline Szczympek Mężczyzna

  • Wiadomości: 2221
  • Ekspres: Rota + alternatywy
  • Młynek: Comandante, E65GBW, X54, Arco w drodze.
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3126 dnia: 14 Październik 2019, 09:56:12 »
Witajcie,

od kiedy istnieje nasza facebookowa grupa, czyli od ponad 10 miesięcy wszelkie odnośniki do innych grup, czy forów na temat kawy, o ile nie zostały z nami skonsultowane są usuwane. Wychodzimy z założenia, że jeśli ktoś pyta na naszej grupie to powinien dostać odpowiedź również na grupie - nie być odsyłany do innych kanałów.

Trochę ściema. Wystarczy wpisać WOK albo wszytskookawie w wyszukiwarkę na grupie i wyskakuje kilkanaście wyników :) chyba, że już są pousuwane.
WITAM I POZDRAWIAM :)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3127 dnia: 14 Październik 2019, 12:38:22 »
Mamy dla Was też garść ogłoszeń parafialnych  ::)

W tym tygodniu mamy promocję na książki i włoskie kawy pod espresso 📚 + ☕️ = http://bit.ly/ksiazkaikawa
W temacie książek to warto nadmienić, że pojawił się u nas nowy numer kawowego kwartalnika Standart: http://bit.ly/standart-16 📘
Przyjechała też do nas oficjalna kawa Berlin Coffee Festival w bardzo limitowanej ilości: http://bit.ly/BCFkawa 😋

Dostaliśmy też potwierdzenie od Aerobie, że nowy Aeropress Go już się dla nas pakuje. Co oznacza, że jako pierwsi w Polsce i jedni z pierwszych w Europie będziemy mieć tą zabawkę dostępną  :taniec: Z naszych wstępnych wyliczeń wynika, że pojawi się u nas pod koniec listopada, zatem będzie w sam raz na świąteczne prezenty  :pycha:
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline kulka Mężczyzna

  • Wiadomości: 1492
  • Ekspres: Rocket Evoluzione v2, Ascaso Arc, Chemex, V60-2, Aero, Origami + LilyDrip, April, Wilfa classic
  • Młynek: Mazzer Super Jolly, Kinu M47v3.5, Ascaso i-mini
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3128 dnia: 14 Październik 2019, 12:38:45 »
Trochę ściema. Wystarczy wpisać WOK albo wszytskookawie w wyszukiwarkę na grupie i wyskakuje kilkanaście wyników :) chyba, że już są pousuwane.
Może akurat te wpisy były 'konsultowane' ;)

Offline Miklas Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 3244
    • Instagram
  • Ekspres: Astoria CKE + sitka IMS, AeroPress, FrenchPress, Hario V60-02, V60-01, Kawiarka Bialetti 3tz
  • Młynek: Macap M4D, Kinu M47
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3129 dnia: 14 Październik 2019, 13:43:46 »
Mamy dla Was też garść ogłoszeń parafialnych  ::)

W tym tygodniu mamy promocję na książki i włoskie kawy pod espresso <span class="emoji-outer emoji-sizer"><span class="emoji-inner" style="background: url(chrome-extension://immhpnclomdloikkpcefncmfgjbkojmh/emoji-data/sheet_apple_32.png);background-position:51.99764982373678% 65.98119858989423%;background-size:5418.75% 5418.75%" data-codepoints="1f4da"></span></span> + <span class="emoji-outer emoji-sizer"><span class="emoji-inner" style="background: url(chrome-extension://immhpnclomdloikkpcefncmfgjbkojmh/emoji-data/sheet_apple_32.png);background-position:93.94829612220916% 91.95064629847238%;background-size:5418.75% 5418.75%" data-codepoints="2615"></span></span>️ = http://bit.ly/ksiazkaikawa
W temacie książek to warto nadmienić, że pojawił się u nas nowy numer kawowego kwartalnika Standart: http://bit.ly/standart-16 <span class="emoji-outer emoji-sizer"><span class="emoji-inner" style="background: url(chrome-extension://immhpnclomdloikkpcefncmfgjbkojmh/emoji-data/sheet_apple_32.png);background-position:51.99764982373678% 61.98589894242068%;background-size:5418.75% 5418.75%" data-codepoints="1f4d8"></span></span>
Przyjechała też do nas oficjalna kawa Berlin Coffee Festival w bardzo limitowanej ilości: http://bit.ly/BCFkawa <span class="emoji-outer emoji-sizer"><span class="emoji-inner" style="background: url(chrome-extension://immhpnclomdloikkpcefncmfgjbkojmh/emoji-data/sheet_apple_32.png);background-position:59.9882491186839% 79.9647473560517%;background-size:5418.75% 5418.75%" data-codepoints="1f60b"></span></span>

Dostaliśmy też potwierdzenie od Aerobie, że nowy Aeropress Go już się dla nas pakuje. Co oznacza, że jako pierwsi w Polsce i jedni z pierwszych w Europie będziemy mieć tą zabawkę dostępną  :taniec: Z naszych wstępnych wyliczeń wynika, że pojawi się u nas pod koniec listopada, zatem będzie w sam raz na świąteczne prezenty  :pycha:


Nie ma to jak mieć tupet :ups:
https://www.instagram.com/mm_coffee_corner/ mój kawowy kanał na Instagramie. :-)

Offline kulka Mężczyzna

  • Wiadomości: 1492
  • Ekspres: Rocket Evoluzione v2, Ascaso Arc, Chemex, V60-2, Aero, Origami + LilyDrip, April, Wilfa classic
  • Młynek: Mazzer Super Jolly, Kinu M47v3.5, Ascaso i-mini
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3130 dnia: 14 Październik 2019, 13:48:20 »
Zwykłe zmiecenie pod dywan. Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi...

Offline Szczympek Mężczyzna

  • Wiadomości: 2221
  • Ekspres: Rota + alternatywy
  • Młynek: Comandante, E65GBW, X54, Arco w drodze.
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3131 dnia: 14 Październik 2019, 13:55:15 »
Trochę ściema. Wystarczy wpisać WOK albo wszytskookawie w wyszukiwarkę na grupie i wyskakuje kilkanaście wyników :) chyba, że już są pousuwane.
Może akurat te wpisy były 'konsultowane' ;)

Nie były, bo sporo z nich pisałem ;)
WITAM I POZDRAWIAM :)

Offline krystians Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6232
    • Lens tru3
  • Ekspres: ap, fp, moka, phin, tygielek, v60-2, Kalita, Kompresso
  • Młynek: Kinu m47, Wilfa Uniform
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3132 dnia: 14 Październik 2019, 14:04:46 »
Moi drodzy, skoro CD nie chce się dzielić swoją publicznością, to po prostu pamiętajmy o tym. Myślę, że nie ma co drzeć szat. Energię wykorzystajmy na to by nasze forum było jak najfajniejszym miejscem dla czytelników. Twórzmy więc dobrej jakości, obiektywne treści i dyskutujmy merytorycznie w przyjemnej atmosferze.

Offline _Tedi_

  • Wiadomości: 24
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3133 dnia: 14 Październik 2019, 16:43:07 »
Mamy dla Was też garść ogłoszeń parafialnych  ::)

W tym tygodniu mamy promocję na książki i włoskie kawy pod espresso




Zamówienie poszło od parafianina.  ;) Wybrałem sobie:

2 szt po 0,5 kg.

Jolly-Caffe-Crema

Kolejne po jednej 250 g

Le Piantagioni Del Caffe San Luis

Le Piantagioni Del Caffe San Luis And Raigode

Le Piantagioni Del Caffe 85-15

Dziękuję   :szampan:


Offline kulka Mężczyzna

  • Wiadomości: 1492
  • Ekspres: Rocket Evoluzione v2, Ascaso Arc, Chemex, V60-2, Aero, Origami + LilyDrip, April, Wilfa classic
  • Młynek: Mazzer Super Jolly, Kinu M47v3.5, Ascaso i-mini
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3134 dnia: 14 Październik 2019, 17:16:07 »
No bez jaj...

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi