Autor Wątek: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!  (Przeczytany 844716 razy)

Offline dopeman

  • Wiadomości: 1044
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3060 dnia: 26 Wrzesień 2019, 09:21:42 »
Hej nocne Marki :) do 8 rano (26.09) możecie zgarnąć duuużo fajnych rzeczy w dobrych cenach, zapraszam bo jest w czym wybierać ;) No i kod z forum dodaje się do promocji, więc... wiecie co z tym zrobić :) https://www.coffeedesk.pl/promotion/nocne-marki/
Spóźniłem się, ale to nic. Mam za to pytanie, bo nie wszędzie podane są wymiary, czy z dostępnych termometrów są jakie długie?

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka


Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3061 dnia: 26 Wrzesień 2019, 10:01:39 »
Z tego co widzę, to są przy wszystkich określone jako długość wprost lub "wysokość" w cechach produktu, który konkretnie Cię interesuje?
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline dopeman

  • Wiadomości: 1044
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3062 dnia: 26 Wrzesień 2019, 21:01:54 »
Z tego co widzę, to są przy wszystkich określone jako długość wprost lub "wysokość" w cechach produktu, który konkretnie Cię interesuje?
W sumie to jakikolwiek który by miał więcej niż te 13-14 cm. Jeśli macie to biorę :)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka


Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3063 dnia: 27 Wrzesień 2019, 09:39:57 »
Rozumiem, no to niestety nie pomogę teraz, wszystkie do 14 cm tylko
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3064 dnia: 30 Wrzesień 2019, 12:58:28 »
Cześć żuczki :)
Dzisiaj jak pewnie wiecie już od wszystkich możliwych brandów i reklam krzyczących o Dniu Kawy, ale powiem że my oczywiście też mamy coś dla Was z tej okazji.
Dobre ceny na mnóstwo kawek speciality, bo życie jest za krótkie żeby pić słabe kawy: https://www.coffeedesk.pl/promotion/dzien-kawy/

Zapraszam!

Ps. jednocześnie chciałbym się już pożegnać z Wami wszystkimi, dzisiaj jestem ostatni dzień w Coffeedesk, spędziłem tam ostatnie 6 i pół roku, z czego dużą część z tego prowadziłem z Wami konwersacje i przesyłałem oferty na forum :)
To była wielka przyjemność, fajnie było obserwować zmianę naszej świadomości kawowej (to o czym rozmawialiśmy na forum 6 lat temu to dwa zupełnie inne światy, kiedyś polecaliśmy sobie wzajemnie Hario Skerton jako dobry młynek do przelewów, niektórzy startowali na nim w zawodach...;) ) . Miło było też radzić, rozmawiać czasem na zupełnie niekawowe tematy w wiadomościach prywatnych, miło było poznać niektórych z forum osobiście (espresso u Antonia, to było najlepsze espresso jakie piłem w życiu).

Możecie być spokojni, obecność Coffeedesk na forum pozostanie w niezmienionej formie, można będzie nadal pisać na PW po "specjalne" rabaty :)

Pozdrawiam!
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline yo Mężczyzna

  • Wiadomości: 318
  • Ekspres: La San Marco 95,Gaggia Factory G-105,szklanka,dripper, Fp, czajnik i pomysły;-)
  • Młynek: C40 , SM 90, Bezzera BB05 TM
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3065 dnia: 30 Wrzesień 2019, 13:07:23 »
 Mam nadzieję że będziesz dalej turlał swoją kawową kulkę. Powodzenia.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3066 dnia: 30 Wrzesień 2019, 15:04:40 »
Mam nadzieję że będziesz dalej turlał swoją kawową kulkę. Powodzenia.

Będę będę :) może już nie w branży, ale miłość do dobrych ziarenek już na zawsze pozostanie we krwi :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline du_gi Mężczyzna

  • Wiadomości: 21
  • Ekspres: Ascaso Uno-4, v60-2, Gabi A, Kawiarka, Aeropress, Tygiel
  • Młynek: Comandante MK3
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3067 dnia: 30 Wrzesień 2019, 15:19:52 »
Dzięki. Mamy nadzieję że będzie godny następca.  ;)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3068 dnia: 30 Wrzesień 2019, 19:01:34 »
Cześć,

jak już pewnie zauważyliście - zmieniła się wyświetlana nazwa i to ja, Władzia, będę teraz zajmowała się forum  :bry:
Na dobry początek mam dla Was #protipa - od jakiegoś czasu zalogowani użytkownicy naszej strony mogą znaleźć ciekawe rabaty na zakupy - zazwyczaj zmieniają się w przeciągu miesiąca 👉🏻 http://bit.ly/kodykodykody cheers!  :szampan: Dzisiaj w coffeedeskowej ofercie pojawiła się też "Wonderful Geisha Panama" czyli niezły rarytasik ze szwedzkiej palarni: http://bit.ly/geishazeszwecji  :kwiat:

Pozdrawiam znad morza!
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline baks Mężczyzna

  • Wiadomości: 89
  • Ekspres: Kazak Rota, moka, V60-02, AP
  • Młynek: Kinu M47
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3069 dnia: 30 Wrzesień 2019, 21:11:54 »
Dzisiaj w coffeedeskowej ofercie pojawiła się też "Wonderful Geisha Panama" czyli niezły rarytasik ze szwedzkiej palarni: http://bit.ly/geishazeszwecji 

W takim razie - w ramach udanego przywitania z forumowiczami poprosimy na nią o jakieś 50% rabatu ;)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3070 dnia: 30 Wrzesień 2019, 21:13:46 »
Dzisiaj w coffeedeskowej ofercie pojawiła się też "Wonderful Geisha Panama" czyli niezły rarytasik ze szwedzkiej palarni: http://bit.ly/geishazeszwecji 

W takim razie - w ramach udanego przywitania z forumowiczami poprosimy na nią o jakieś 50% rabatu ;)

Haha, nice try 😅
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline du_gi Mężczyzna

  • Wiadomości: 21
  • Ekspres: Ascaso Uno-4, v60-2, Gabi A, Kawiarka, Aeropress, Tygiel
  • Młynek: Comandante MK3
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3071 dnia: 30 Wrzesień 2019, 21:41:00 »
Pospieszcie się, są tylko 4 paczki!  ;)

Offline krystians Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6232
    • Lens tru3
  • Ekspres: ap, fp, moka, phin, tygielek, v60-2, Kalita, Kompresso
  • Młynek: Kinu m47, Wilfa Uniform
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3072 dnia: 30 Wrzesień 2019, 21:44:33 »
Deskowy Marku, niech kawomoc będzie z Tobą ;) Pomyślnych wiatrów na morzu marketingu czy czym tam się będziesz zajmować. Sympatycznie było z Tobą na forum. Chyba czas na prywatne konto ? :)

Władziu, witaj na pokładzie, bardzo nam miło, że kolejna kobieta zasilać będzie swą mocą to forum.  :kwiat: :)

Offline dandy

  • Ojciec Założyciel
  • Wiadomości: 352
  • Ekspres: NS Musica, Aeropress, Grindripper, Slowpresso
  • Młynek: ECM S 64, Comandante
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3073 dnia: 30 Wrzesień 2019, 21:53:04 »
... jednocześnie chciałbym się już pożegnać z Wami wszystkimi, dzisiaj jestem ostatni dzień w Coffeedesk, spędziłem tam ostatnie 6 i pół roku, z czego dużą część z tego prowadziłem z Wami konwersacje i przesyłałem oferty na forum :)
To była wielka przyjemność...

Bywaj Marku, wielkie dzięki za ten kawał czasu na forum, cokolwiek będziesz teraz robił.. wszystkiego dobrego!!

Witaj Władzia :kwiat:

Offline krystians Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6232
    • Lens tru3
  • Ekspres: ap, fp, moka, phin, tygielek, v60-2, Kalita, Kompresso
  • Młynek: Kinu m47, Wilfa Uniform
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #3074 dnia: 01 Październik 2019, 10:48:11 »
Mam od jakiegoś czasu taki problem ze stroną Coffeedesku, że otwiera mi się tylko część zdjęć. Niezależnie czy to Firefox czy Chrome.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi