Autor Wątek: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!  (Przeczytany 844810 razy)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2370 dnia: 06 Marzec 2018, 10:57:40 »
Nie wiadomo
dziękuje za opowiedz,

coś mi się przewijało że macie coś podobnego do kality kantan ale nie mogę znaleźć teraz. co to było ?


Hmm samych dripów jednorazowych nie mamy, mamy Freshdrip czyli drip z kawą w środku od razu w wygodnej saszetce. https://www.coffeedesk.pl/nasze-marki/freshdrip/
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline sobota

  • Wiadomości: 278
  • Ekspres: basic / brasilia / linea
  • Młynek: compak k3 / RR55OD / ikej / k30 / guatemala / tm nano
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2371 dnia: 06 Marzec 2018, 11:03:22 »
 dzięki to mogło być to

Offline Szczympek Mężczyzna

  • Wiadomości: 2221
  • Ekspres: Rota + alternatywy
  • Młynek: Comandante, E65GBW, X54, Arco w drodze.
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2372 dnia: 06 Marzec 2018, 22:34:06 »
Jest szósty i nie ma juz dostępnych kaw miesiąca?! Większe zamówienie szykowałem :(
WITAM I POZDRAWIAM :)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2373 dnia: 12 Marzec 2018, 09:53:12 »
Jest szósty i nie ma juz dostępnych kaw miesiąca?! Większe zamówienie szykowałem :(
Musimy chyba zrobić ogólnopolską zrzutkę na większy piec dla Coffeelab ;) plus kawa cieszy się b. dużym zainteresowaniem więc znika z półek szybko bo zwyczajnie jest dobra :)

A od dziś do niedzieli zapraszamy na zakupy fanów włoskich kawek, bo mamy tydzień z włoską kawą :) Wybrane ziarenka do 20% taniej: https://www.coffeedesk.pl/promotion/tydzien-wloskiej-kawy/
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Mader Mężczyzna

  • Wiadomości: 683
  • Ekspres: Aeropress, Drip V60-02, Kalita, Clever Drip, Gabi Master A
  • Młynek: Comandante C40 MK3 Iron Heart
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2374 dnia: 12 Marzec 2018, 12:33:28 »
Myślałem, że Gardelli to też Włoska kawa

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2375 dnia: 12 Marzec 2018, 15:51:17 »
Myślałem, że Gardelli to też Włoska kawa
No w suuumie :) Ale on będzie w promocji na kawki speciality, więc cierpliwości :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline Belo

  • Wiadomości: 74
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2376 dnia: 12 Marzec 2018, 17:23:12 »
Cześć Deskowi, po pierwsze odrobina lukru: chciałbym mocno pochwalić Waszą warszawską kawiarnię. Bardzo lubię tam wpadać. Nie tylko miła atmosfera i pyszna kawa, ale przede wszystkim stworzyliście fajny zespół ludzi za barem. To sama przyjemność składając zamówienie pogadać o kawie, zapytać o rekomendacje i spotkać po drugiej stronie baru przyjaźnie nastawioną postać, która chętnie pomoże w wyborze kawy, podzieli się wiedzą, a czasami wręcz wykaże cierpliwością do marudzącego klienta. Gratulacje. Tak trzymać. Jak dla mnie wyznaczacie poziom dobrej kawiarni.
Mam jednak dwa wnioski racjonalizatorskie:
- nie moglibyście na FB kawiarni umieszczać na bieżąco menu kawy? W tym sensie, abym idąc do Was wiedział, jakiej kawy mogę się napić danego dnia.
- z punktu widzenia klienta fajnie byłoby, abym mógł skosztować "kawy miesiąca", którą oferujecie w sklepie.

Offline pafcio0 Mężczyzna

    • Nanopalarnia Toruńska :)
  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2377
  • Ekspres: Profitec Pro 300, Arrarex Caravel, Alternatywy
  • Młynek: Niche Zero, Sculptor 064, Fiorenzato F6d, armia ręcznych
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2377 dnia: 12 Marzec 2018, 19:29:57 »
Skoro mowa o kawiarni - również winszuję świetnego lokalu. [emoji106]

Mam tylko jedno dziwne  :kwiat: pytanie - czy aby wszystko z Waszym mega super pięknym ekspresem w porządku? :)
Jestem dość wrażliwy na wysokie tony dźwięku i muszę uciekać w najdalszy kąt kawiarni, bo co jakiś czas z tejże maszyny wydobywa się przenikliwy pisk o bardzo wysokiej częstotliwości - aż zęby bolą. Ton porównywalny do pisku starych tv kineskopowych, ale o wiele bardziej świdrujący i głośniejszy. Trwa po 5-10 s, być może ma coś wspólnego ze spienianiem mleka, aczkolwiek nie jest to typowy modulowany świst dyszy przy spienianiu - jest o wiele bardziej upiorny. Brrr!

Offline Szczympek Mężczyzna

  • Wiadomości: 2221
  • Ekspres: Rota + alternatywy
  • Młynek: Comandante, E65GBW, X54, Arco w drodze.
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2378 dnia: 12 Marzec 2018, 21:36:03 »
Strady tak mają przy używaniu gorącej wody z maszyny (rozgrzewanie filiżanek? Nalewania wody na americano?) U mnie to samo, w pobliskiej kawiarni rownież. Prawdopodobnie błąd konstrukcyjny.

Podpowiedz: nie ma tego dźwięku jesli zmniejszymy temperaturę wody pokrętłem po prawej stronie ;)
WITAM I POZDRAWIAM :)

Offline pmichal Mężczyzna

  • Wiadomości: 1072
  • Ekspres: Kalita
  • Młynek: Arco
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2379 dnia: 13 Marzec 2018, 07:18:43 »
Też jakiś czas temu udało się wpaść na szybką kawę podczas pobytu w Warszawie.
Co ciekawe to moja dziewczyna jakimś cudem chciała sobie zęby na waszych schodach wyłamać :D

Offline Spinacz Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 4830
  • Ekspres: Ascaso Baby T Plus
  • Młynek: G-Risto Pro ZF64
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2380 dnia: 13 Marzec 2018, 07:27:28 »
Ten schodek wewnątrz nie robi dobrego wrażenia w punktu widzenia bhp  ;)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2381 dnia: 13 Marzec 2018, 09:42:50 »
Dzięki Panowie za uwagi, przekazałem je do Warszawy. Szczególnie uwaga nt. menu i kawek miesiąca, postaramy się to zmienić i wprowadzić, bo faktycznie jest grono gości którzy regularnie dopytują co tam w młynku u nas :)

www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline pafcio0 Mężczyzna

    • Nanopalarnia Toruńska :)
  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2377
  • Ekspres: Profitec Pro 300, Arrarex Caravel, Alternatywy
  • Młynek: Niche Zero, Sculptor 064, Fiorenzato F6d, armia ręcznych
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2382 dnia: 13 Marzec 2018, 09:49:49 »
Ten schodek wewnątrz nie robi dobrego wrażenia w punktu widzenia bhp 
Gdyby drzwi otwierały się na zewnątrz byłoby wygodniej i bezpieczniej w razie ewakuacji :)

Offline GrizzzLee Mężczyzna

  • Wiadomości: 817
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2383 dnia: 13 Marzec 2018, 10:15:28 »
Ten schodek wewnątrz nie robi dobrego wrażenia w punktu widzenia bhp 
Gdyby drzwi otwierały się na zewnątrz byłoby wygodniej i bezpieczniej w razie ewakuacji :)
Wydaję mi się, że w takich miejscach powinny być otwierane na zewnątrz. Właśnie ze względu na ew. ewakuacje.

Offline Miklas Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 3244
    • Instagram
  • Ekspres: Astoria CKE + sitka IMS, AeroPress, FrenchPress, Hario V60-02, V60-01, Kawiarka Bialetti 3tz
  • Młynek: Macap M4D, Kinu M47
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #2384 dnia: 13 Marzec 2018, 11:08:39 »
Dajcie spokój, przecież ktoś zrobił im projekt, ktoś odebrał prace budowlane, jeśli wykonywane były przeróbki budowlane, sanepid odebrał pod kątem projektu technologicznego, ponadto sanepid sprawdza wszystkie przeglądy nakazane prawem budowlanym, gazownia pod kątem instalacji gazowej i przystosowania pomieszczeń, zakład energetyczny instalację elektryczną z pomiarami, to raczej nie jest to niezgodne z prawem. Wszystkie te odbiory trzeba mieć, żeby uruchomić taki lokal.

Czasem trzeba robić na tym co się zastało, nie znam tego lokalu, niestety jeszcze w nim nie byłem. Zarządzam budynkami mieszkalnymi, komercyjnymi, takimi,w których te funkcje są połączone, takimi,w których niegdyś na parterach były lokale mieszkalne z wejściem z klatki, a teraz są lokale komercyjne z wejściem od frontu. Często funkcje lokalu się diametralnie zmieniają, wykonywane jest wiele przeróbek. Może konserwator zabytków położył na tym łapę i drzwi muszą tak wyglądać, może usunięcie schodków naruszyło by konstrukcję stropu.

Ważne że mleko nie kiśnie od tego schodka

Marek.

https://www.instagram.com/mm_coffee_corner/ mój kawowy kanał na Instagramie. :-)

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi