Autor Wątek: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!  (Przeczytany 844714 razy)

Offline pj.w Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 3461
  • Ekspres: Londinium R, Strietman CT2
  • Młynek: Titus Nautilus, Kafatek MC4, Baratza Forte BG, 1zpresso ZP6
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1770 dnia: 11 Wrzesień 2017, 13:11:13 »
To nie jest powód żeby do brudnej wody sypać minerały
Sypiemy do wody zdemineralizownej/destylowanej.
Wiem brzmi dziwnie, ale działa.
Zresztą, nie ma obowiązku zakupu :)

Offline andrzejmakal

  • Wiadomości: 326
  • Ekspres: Lelit Bianca
  • Młynek: Lelit William, c40
Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1771 dnia: 11 Wrzesień 2017, 13:34:04 »
Ja tez nie twierdze ze to straszna trucizna, tylko tyle ze ja nie używam i nie będę używał takich rzeczy.

Pozdrawiam

Andrzej
« Ostatnia zmiana: 11 Wrzesień 2017, 13:42:22 wysłana przez andrzejmakal »

Offline Mader Mężczyzna

  • Wiadomości: 683
  • Ekspres: Aeropress, Drip V60-02, Kalita, Clever Drip, Gabi Master A
  • Młynek: Comandante C40 MK3 Iron Heart
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1772 dnia: 11 Wrzesień 2017, 13:41:54 »
Manfred zanim nabierzesz takiej wody to upewnij się, że ktoś powyżej nie załatwił w niej swojej potrzeby.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1773 dnia: 11 Wrzesień 2017, 13:46:20 »
Manfred zanim nabierzesz takiej wody to upewnij się, że ktoś powyżej nie załatwił w niej swojej potrzeby.

Manfred to człowiek gór i szanuję jego zdanie, kawka z takiej wody musi być wyśmienita (bez ironii serio) :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline TomSun

  • Wiadomości: 98
  • Ekspres: LaMarzocco LineaMicra, Jura J6,
  • Młynek: Eureka Mignon Specialita
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1774 dnia: 11 Wrzesień 2017, 14:18:40 »
@Deskowy, mogę prosić o krótkie info odnośnie programu profit. Wydaje mi się że jestem jedną z wielu osób które chciały by wiedzieć czy jest możliwość wymiany punktów na jakieś sensowne akcesoria lub kawę...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline Mader Mężczyzna

  • Wiadomości: 683
  • Ekspres: Aeropress, Drip V60-02, Kalita, Clever Drip, Gabi Master A
  • Młynek: Comandante C40 MK3 Iron Heart
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1775 dnia: 11 Wrzesień 2017, 15:04:43 »
Ostatnio padła odpowiedź na to pytanie i ktoś napisał, że rok temu otrzymał taką samą   musisz być wyrozumiały

Woda z górskich strumieni z pewnością jest przepyszna z elementami oscypka

Offline TomSun

  • Wiadomości: 98
  • Ekspres: LaMarzocco LineaMicra, Jura J6,
  • Młynek: Eureka Mignon Specialita
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1776 dnia: 11 Wrzesień 2017, 15:20:38 »
Ostatnio padła odpowiedź na to pytanie i ktoś napisał, że rok temu otrzymał taką samą   musisz być wyrozumiały

Woda z górskich strumieni z pewnością jest przepyszna z elementami oscypka
Odpowiedz nie padła od @deskowego więc pozwoliłem zapytać jeszcze raz. Jeżeli nic nie zmienia się w tej kwestii od "dłuższego czasu" na stronie to proponował bym zrezygnować z programu a nie pisać że punkty trzeba zbierać albo że już niebawem startuje nowy, atrakcyjny program.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline piomic

  • Wiadomości: 2588
  • Ekspres: Rocket Cellini Evoluzione
  • Młynek: MSJ
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1777 dnia: 11 Wrzesień 2017, 20:10:36 »
z takiej wody musi być wyśmienita
W potokach jest bardzo nisko zmineralizowana (minerałów nabiera przechodząc przez pokłady skorupy ziemskiej a ta leci niemal prosto z nieba) więc zapewne więcej może wyciągnąć z kawy. Ale i tak najwięcej wyśmienitości zyskuje dzięki okolicznościom przyrody – jak piwo w schronisku wieczorem po zejściu mimo że sikacz to pyszne.

Offline GrizzzLee Mężczyzna

  • Wiadomości: 817
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1778 dnia: 12 Wrzesień 2017, 08:29:50 »
Ja mimo wszystko mam awers do wód "z górskiego potoka". Skutki picia takiej surowej wody (w stanie nieprzegotowanym) bardzo często są nieciekawie, a bywają też tragiczne. Natomiast jako ochłoda podczas kilkugodzinnych górskich podróży w upale... nie ma nic lepszego ;). No, ale do kawy tak czy siak się wodę gotuje.

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1779 dnia: 12 Wrzesień 2017, 09:06:53 »
Ostatnio padła odpowiedź na to pytanie i ktoś napisał, że rok temu otrzymał taką samą   musisz być wyrozumiały

Woda z górskich strumieni z pewnością jest przepyszna z elementami oscypka
Odpowiedz nie padła od @deskowego więc pozwoliłem zapytać jeszcze raz. Jeżeli nic nie zmienia się w tej kwestii od "dłuższego czasu" na stronie to proponował bym zrezygnować z programu a nie pisać że punkty trzeba zbierać albo że już niebawem startuje nowy, atrakcyjny program.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Być może masz rację z zamknięciem, ale to narobiłoby jeszcze większych kłopotów pt. "miałem nazbierane punkty, a wy je zabraliście" :) A prawda jest taka, że program ciągle jest w trakcie programowania. To na prawdę skomplikowane zadanie, plus przy dość małym zespole IT jak na ilość pomysłów i rzeczy które robimy na bieżąco wszystko się przeciąga. Mimo wszystko obstaję przy stanowisku, że punkty warto zbierać :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline manfred Mężczyzna

  • Wiadomości: 4425
    • Po drugiej stronie szkła...
  • Ekspres: Nie ważne jakie sprzęta ważne jaka kawa.
  • Młynek: ręczny żarnowy
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1780 dnia: 12 Wrzesień 2017, 09:09:20 »
Manfred zanim nabierzesz takiej wody to upewnij się, że ktoś powyżej nie załatwił w niej swojej potrzeby.
Człowiek nie wie z czego tyje. A jak Ci się kiedyś będzie chciało pić ale tak naprawdę chciało i to nie po czterodniowym kacu weselnym to sie wszystkiego chwycisz. ;-)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1781 dnia: 12 Wrzesień 2017, 09:14:13 »
Manfred zanim nabierzesz takiej wody to upewnij się, że ktoś powyżej nie załatwił w niej swojej potrzeby.
Człowiek nie wie z czego tyje. A jak Ci się kiedyś będzie chciało pić ale tak naprawdę chciało i to nie po czterodniowym kacu weselnym to sie wszystkiego chwycisz. ;-)

Okej, skończmy z tematem nieczystości w potokach, bo robi się obrzydliwie ;)))

Natomiast ja zapraszam dziś i jutro na Darmową Dostawę z kodem KAWA   :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline TomSun

  • Wiadomości: 98
  • Ekspres: LaMarzocco LineaMicra, Jura J6,
  • Młynek: Eureka Mignon Specialita
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1782 dnia: 12 Wrzesień 2017, 09:57:16 »
Ostatnio padła odpowiedź na to pytanie i ktoś napisał, że rok temu otrzymał taką samą   musisz być wyrozumiały

Woda z górskich strumieni z pewnością jest przepyszna z elementami oscypka
Odpowiedz nie padła od @deskowego więc pozwoliłem zapytać jeszcze raz. Jeżeli nic nie zmienia się w tej kwestii od "dłuższego czasu" na stronie to proponował bym zrezygnować z programu a nie pisać że punkty trzeba zbierać albo że już niebawem startuje nowy, atrakcyjny program.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Być może masz rację z zamknięciem, ale to narobiłoby jeszcze większych kłopotów pt. "miałem nazbierane punkty, a wy je zabraliście" :) A prawda jest taka, że program ciągle jest w trakcie programowania. To na prawdę skomplikowane zadanie, plus przy dość małym zespole IT jak na ilość pomysłów i rzeczy które robimy na bieżąco wszystko się przeciąga. Mimo wszystko obstaję przy stanowisku, że punkty warto zbierać :)
Dziękuję za info.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline Miklas Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 3244
    • Instagram
  • Ekspres: Astoria CKE + sitka IMS, AeroPress, FrenchPress, Hario V60-02, V60-01, Kawiarka Bialetti 3tz
  • Młynek: Macap M4D, Kinu M47
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1783 dnia: 12 Wrzesień 2017, 12:17:00 »
Gapa jestem i nie załapałem się na keep cup w edycji gwiezdnych wojen, wyszły jakieś większe wydatki i zabrakło :(. Czy planujecie jeszcze jedną edycję przed premierą Ostatniego Jedi? Mam odłożoną kasę :)
https://www.instagram.com/mm_coffee_corner/ mój kawowy kanał na Instagramie. :-)

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1784 dnia: 12 Wrzesień 2017, 12:38:25 »
Gapa jestem i nie załapałem się na keep cup w edycji gwiezdnych wojen, wyszły jakieś większe wydatki i zabrakło :(. Czy planujecie jeszcze jedną edycję przed premierą Ostatniego Jedi? Mam odłożoną kasę :)
Hej hej,
rozumiem że brakuje Ci w kolekcji Dartha Wadera (z tego co widzę to jedyny niedostępny) ?
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi