Autor Wątek: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!  (Przeczytany 844749 razy)

Offline buchar69

  • Wiadomości: 86
  • Ekspres: La Pavoni V60 Aeropres
  • Młynek: MK3 C40
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1530 dnia: 12 Czerwiec 2017, 09:45:36 »
Ja pozwoliłem sobie już sprzęt kupić, czekam na paczkę od Was, najwyżej poczekam z rozpakowaniem...


Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1531 dnia: 12 Czerwiec 2017, 09:47:03 »
Ja pozwoliłem sobie już sprzęt kupić, czekam na paczkę od Was, najwyżej poczekam z rozpakowaniem...

Dasz radę?:) Ja bym długo nie wytrzymał
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline buchar69

  • Wiadomości: 86
  • Ekspres: La Pavoni V60 Aeropres
  • Młynek: MK3 C40
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1532 dnia: 12 Czerwiec 2017, 09:50:27 »
Tak sobie tłumaczę ;p z zakupem miałem czekać do 30.06 wytrzymałem 2 dni;p

Offline Expel Mężczyzna

  • Wiadomości: 894
    • Moje cuda :)
  • Ekspres: Rocket Celini V3 PID, Hario v60, Aeropress, Moka Bialietti 2cup, French Press, Chemex, Mr. Clever, Kalita Wave 155, Phin, Tygielek
  • Młynek: Mazzer Super Jolly, Severin 3873, Porlex Mini, Comandante mk3 Nitro Blade
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1533 dnia: 12 Czerwiec 2017, 11:48:16 »
Rezerwacja rezerwacją :p dopóki nie będzie testu to i tak nie wiem na który się zdecyduje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1534 dnia: 13 Czerwiec 2017, 09:14:34 »
Rezerwacja rezerwacją :p dopóki nie będzie testu to i tak nie wiem na który się zdecyduje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mówisz i masz ;) Proszę bardzo, tutaj tekst specjalisty w dziedzinie Comandante, Krzysztofa Barabosza :) https://www.coffeedesk.pl/blog/comandante-ironheart-nitroblade/
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline siewcu Mężczyzna

  • Wiadomości: 5087
  • Ekspres: LaPa EP
  • Młynek: Aergrind
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1535 dnia: 13 Czerwiec 2017, 09:19:39 »
Cholera, a ja zapomniałem o kodzie... :P

Deskowy, jak jest u Was z uszkodzeniami paczek? Nie wiem czy "kazać" mamie męczyć kuriera, żeby stał nad głową i czekał, aż wszystko z paczki wyciągnie...

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1536 dnia: 13 Czerwiec 2017, 09:21:40 »
Cholera, a ja zapomniałem o kodzie... :P

Deskowy, jak jest u Was z uszkodzeniami paczek? Nie wiem czy "kazać" mamie męczyć kuriera, żeby stał nad głową i czekał, aż wszystko z paczki wyciągnie...


Hmm takie zupełne zniszczenia rzadko się trafiają, jak są w środku wrażliwe produkty to są dokładnie pakowane. Czasem trafia się przydarty karton (w inpostach szczególnie), natomiast przy UPS b. rzadko. Ale jeśli kurier się zgodzi to pewnie, niech otworzy przy nim dla spokoju :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline dziewiecset Mężczyzna

  • Wiadomości: 463
  • Ekspres: Kalita Wave 185, V60-01, Bialetti, Chemex, AP, December Dripper
  • Młynek: Baratza Sette 270W, Aergrind, 1zpresso K-Ultra
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1537 dnia: 13 Czerwiec 2017, 14:00:31 »
Kurier musi się zgodzić, niestety taki urok jego zawodu, jak przychodził Sette wyciągnąłem go przy nim i od razu sprawdziłem czy po podłączeniu do prądu działa. Pan Kurier nie był szczęśliwy, ale dałem mu dobre kraftowe piwko coś z Kingpina chyba... za czas oczekiwania. Generalnie dlaczego tak zawsze robię? Bo wiem z autopsji, że w ten sposób najsprawniej przechodzi cały etap ew. reklamacji. A jak się to zgłasza później to same cyrki są...
« Ostatnia zmiana: 13 Czerwiec 2017, 15:00:18 wysłana przez dziewiecset »

Offline deskowy Kobieta

    • Coffeedesk.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1509
    • Klikaj tutaj po dobrą kawę!
  • Ekspres: Moccamaster, Jura, Nivona, Bonavita, La Marzocco, Promac, Nivona
  • Młynek: Comandante, Mazzer, Eureka, Baratza, Wilfa, Hario, Porlex, Rhinowares
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1538 dnia: 13 Czerwiec 2017, 14:19:14 »
Kurier musi się zgodzić, niestety taki urok jego zawodu, jak przychodził Sette wyciągnąłem go przy nim i od razu sprawdziłem czy po podłączeniu do prądu działa. Pan Kurier nie był szczęśliwy, ale dałem mu dobre kraftowe piwko coś z Kingpina chyba... za czas oczekiwania. Generalnie dlaczego tak zawsze robię, bo wiem z autopsji, że w ten sposób najsprawniej przechodzi cały etap ew. reklamacji. A jak się to zgłasza później to same cyrki są...

U nas dużych problemów z reklamacją nie ma (jak miałeś niestety okazję się przekonać) ;) Ale tak jak mówisz, lepiej sprawdzić niż nie :)
www.coffeedesk.pl - Rabat dla forumowiczów z kodem: Wszystkookawie - 6% rabatu na wszystko poza ekspresami Jura i Nivona. Kod nie łączy się z innymi promocjami.

Offline dziewiecset Mężczyzna

  • Wiadomości: 463
  • Ekspres: Kalita Wave 185, V60-01, Bialetti, Chemex, AP, December Dripper
  • Młynek: Baratza Sette 270W, Aergrind, 1zpresso K-Ultra
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1539 dnia: 13 Czerwiec 2017, 14:59:32 »
U nas dużych problemów z reklamacją nie ma (jak miałeś niestety okazję się przekonać) ;) Ale tak jak mówisz, lepiej sprawdzić niż nie :)


tak, ale to z Waszej strony, Wy jesteście naprawdę fair i wielki szacunek Wam za to! Mi chodzi tutaj o UPS'a, jeśli coś przychodzi uszkodzone nie z Waszej winy, to łatwiej Wam rościć pieniądze od firmy spedycyjnej jeśli spiszę protokół przy kurierze, nie poprzez infolinię etc. Mi chodzi tylko o to żeby być też fair wobec firmy od której zamawiam, w ten sposób jestem mniej problemowym klientem. Znam urok użerania się z UPS'ami, DPD, DHL'em i całą resztą z drugiej strony...
« Ostatnia zmiana: 13 Czerwiec 2017, 15:02:28 wysłana przez dziewiecset »

Offline Expel Mężczyzna

  • Wiadomości: 894
    • Moje cuda :)
  • Ekspres: Rocket Celini V3 PID, Hario v60, Aeropress, Moka Bialietti 2cup, French Press, Chemex, Mr. Clever, Kalita Wave 155, Phin, Tygielek
  • Młynek: Mazzer Super Jolly, Severin 3873, Porlex Mini, Comandante mk3 Nitro Blade
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1540 dnia: 13 Czerwiec 2017, 16:59:19 »
Rezerwacja rezerwacją :p dopóki nie będzie testu to i tak nie wiem na który się zdecyduje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mówisz i masz ;) Proszę bardzo, tutaj tekst specjalisty w dziedzinie Comandante, Krzysztofa Barabosza :) https://www.coffeedesk.pl/blog/comandante-ironheart-nitroblade/
Z tego wynika ze dla wielbiciela owocowych smaków w kawie czyli dla mnie lepszym wyborem jest nitro blade. Muszę zobaczyć tylko jaka okleina najbardziej mi odpowiada. Skontaktuje się niedługo na pw ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline buchar69

  • Wiadomości: 86
  • Ekspres: La Pavoni V60 Aeropres
  • Młynek: MK3 C40
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1541 dnia: 13 Czerwiec 2017, 17:01:17 »
Również jestem wielbicielem owoców, odebrałem dzisiaj młynek, powiem jedno... kolejny kamień milowy w mojej kawowej przygodzie.

Offline Expel Mężczyzna

  • Wiadomości: 894
    • Moje cuda :)
  • Ekspres: Rocket Celini V3 PID, Hario v60, Aeropress, Moka Bialietti 2cup, French Press, Chemex, Mr. Clever, Kalita Wave 155, Phin, Tygielek
  • Młynek: Mazzer Super Jolly, Severin 3873, Porlex Mini, Comandante mk3 Nitro Blade
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1542 dnia: 13 Czerwiec 2017, 18:31:52 »
Który? Iron heart czy nitro ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Offline Sala Mężczyzna

  • Wiadomości: 378
  • Ekspres: ASCASO ARC; Chemex, Aeropress; Drip V01;02; Phin
  • Młynek: Mahlkonig Tanzania; MKIII
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1543 dnia: 13 Czerwiec 2017, 18:34:35 »
Po przeczytaniu porównania jednak wybrałbym nitro ze względu na mniejsze ryzyko korozji.
Czyli bez zmian bo mam nitro 😀

Offline Mader Mężczyzna

  • Wiadomości: 683
  • Ekspres: Aeropress, Drip V60-02, Kalita, Clever Drip, Gabi Master A
  • Młynek: Comandante C40 MK3 Iron Heart
Odp: Coffeedesk.pl - Oferta dla forumowiczów!
« Odpowiedź #1544 dnia: 13 Czerwiec 2017, 20:36:05 »
To ja wolę słodsze body czyli trafiłem w dziesiątkę.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi