Autor Wątek: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy  (Przeczytany 171801 razy)

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1062
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #420 dnia: 12 Listopad 2020, 20:11:16 »
Tak jak pisałem odpowiadając na pytanie:
Cena bazowa od której liczony jest rabat to cena rekomendowana przez producenta, to że mamy zmienne ceny zniżkowe uwarunkowane jest wieloma czynnikami takimi jak kurs euro, ilość zakupionych urządzeń czy współpraca marketingowa z producentem. Od jakiegoś czasu zniżkowa jest 2139 a wcześniej może było 2099 bo euro było tańsze.
Tak jak napisał mlopus finalna cena chyba jest atrakcyjna?
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

Offline Damian

  • Wiadomości: 876
  • Ekspres: Lelit Pl41e, V60, kawiarka GAT 3tz, Aeropress
  • Młynek: Fiorenzato F4 Eco, ascaso i2 mini, Hario skerton, xeoleo
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #421 dnia: 12 Listopad 2020, 20:30:27 »
Nie rozumiem do końca o co chodzi... Czyli oczekujecie, że raz przeceniony ekspres będzie kolejny raz przeceniony od już obowiązującej przeceny? Przeceny robi się od ceny głównej... Fakt, że wtedy wygląda na to, że jest więcej procent na przecenie, ale to taka standardowa praktyka.
Przecież sam Michał Ci napisał, że dostajesz rabat od ceny bazowej, a nie od obowiązującej już przeceny..  :mhh:
Nie żebym teraz na siłę kogoś wybielał, zwisa mi co kto o kim myśli, ale ostatnio coś za dużo nowych ludzi zaczyna tu pisać i narzekać na jakieś wyimaginowane przekręty... A najlepiej jeszcze po napisaniu kilku postów na forum żądać rabatu dla stałych forumowiczów....

Offline ralph Mężczyzna

  • Wiadomości: 236
  • Ekspres: DeLonghi EC 685, V60-02, AP, CD, Bialetti 4tz
  • Młynek: Severin KM 3873, C40 MK3
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #422 dnia: 16 Listopad 2020, 16:56:26 »
No to mnie trochę zamurowało ........
Przyjechał do mnie dzisiaj kurier z obiecanymi darmowymi próbkami kawy MOTT z Konesso - jako, że mowa była o próbkach to spodziewałem się opakowań 20 no może 50gr a tu z pudełka wyskoczyło mi pięć rodzajów wspomnianej kawy po 250gr każda - bardzo miłe zaskoczenie  :poklon:. Obecnie mam otwartych kilka paczek różnej kawy ale obiecuję, że jak tylko się za nie zabiorę (może pod koniec przyszłego tygodnia) to podzielę się doznaniami.

aaaaa i byłbym prawie zapomniał, jeszcze fajnego klipsa dostałem :)
...żeby być starym i mądrym, najpierw trzeba być młodym i głupim...

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1062
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #423 dnia: 16 Listopad 2020, 17:12:24 »
Próbuj i jak najszybciej daj znać co myślisz  8)
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

Offline Psyche Mężczyzna

  • Wiadomości: 650
  • Ekspres: kawiarka, V60, aeropress, Lelit Bianka v3
  • Młynek: Niche Zero, 1zpresso K-plus
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #424 dnia: 16 Listopad 2020, 18:23:27 »
Próbuj i jak najszybciej daj znać co myślisz  8)
O te próbki jak można się starać? Czy to już po ptakach?

Offline Damian

  • Wiadomości: 876
  • Ekspres: Lelit Pl41e, V60, kawiarka GAT 3tz, Aeropress
  • Młynek: Fiorenzato F4 Eco, ascaso i2 mini, Hario skerton, xeoleo
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #425 dnia: 16 Listopad 2020, 18:55:42 »
 :uklony: też odebrałem paczuchę. Nie żebym nie doceniał Konesso i Michała, ale aż tyle to się nie spodziewałem. Ja również na dniach będę testował kawki, dam znać co i jak. Ogólnie, to chyba dla każdej z kaw można założyć dedykowany wątek z opisem, bo tu może szybko zniknąć. Ale to już zobaczymy. Jestem bardzo ciekawy jak będą smakowały kawki.

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1062
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #426 dnia: 16 Listopad 2020, 21:07:13 »
Psyche
No niestety już zamknąłem listę testerów :D

:uklony: też odebrałem paczuchę. Nie żebym nie doceniał Konesso i Michała, ale aż tyle to się nie spodziewałem. Ja również na dniach będę testował kawki, dam znać co i jak. Ogólnie, to chyba dla każdej z kaw można założyć dedykowany wątek z opisem, bo tu może szybko zniknąć. Ale to już zobaczymy. Jestem bardzo ciekawy jak będą smakowały kawki.
Myślę że założenie jednego wątku dla całej palarni wystarczy :)
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

Offline ralph Mężczyzna

  • Wiadomości: 236
  • Ekspres: DeLonghi EC 685, V60-02, AP, CD, Bialetti 4tz
  • Młynek: Severin KM 3873, C40 MK3
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #427 dnia: 16 Listopad 2020, 21:08:11 »
O te próbki jak można się starać? Czy to już po ptakach?
Były dla pierwszych 5 osób które wyraziły chęć przetestowania.
...żeby być starym i mądrym, najpierw trzeba być młodym i głupim...

Offline ziarenko

  • Wiadomości: 929
  • Ekspres: Ascaso Dream Electronic, Kitty 6tz, Bialetti Mukka Express, drip Tiamo, Coffee Press Tiamo, Chemex
  • Młynek: Eureka Mignon Single Dose, i-2 mini, Comandante MK3
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #428 dnia: 16 Listopad 2020, 23:03:48 »
Też otrzymałem, bardzo dziękuję. Wkrótce coś więcej napiszę  ;)

Offline Psyche Mężczyzna

  • Wiadomości: 650
  • Ekspres: kawiarka, V60, aeropress, Lelit Bianka v3
  • Młynek: Niche Zero, 1zpresso K-plus
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #429 dnia: 17 Listopad 2020, 08:35:29 »
Czekam na wasze wrazenia ;)

Offline mlopus Mężczyzna

  • Wiadomości: 2395
  • Ekspres: HX GRIMAC Baristar SN 000009,Bialetti Experss Mini, LP Europiccola
  • Młynek: Mazzer Luigi Super Jolly DR, 1Zpresso Q2
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #430 dnia: 17 Listopad 2020, 16:50:23 »
Wprawdzie nie spodziewałem się, że trzeba będzie aż tyle kawy wypić w ramach tego testowania ale po krótkim namyśle doszedłem do wniosku że podejmę to wyzwanie. Tym bardziej że kawa z Kostaryki jeszcze pewnie nikomu nie zaszkodziła, a mnie żadna kawa poza tą kiepską też nie szkodzi, więc na pierwszy ogień pójdzie z powodów widocznych na zdjęciu Coto Brus Red Honey  :mrgreen:

Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5291
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #431 dnia: 17 Listopad 2020, 21:15:13 »
Jaki kapitalny ekspresik :wow2: :wow2: :wow2:
Poproszę troszkę informacji
》tertium non datur《

Offline mlopus Mężczyzna

  • Wiadomości: 2395
  • Ekspres: HX GRIMAC Baristar SN 000009,Bialetti Experss Mini, LP Europiccola
  • Młynek: Mazzer Luigi Super Jolly DR, 1Zpresso Q2
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #432 dnia: 17 Listopad 2020, 21:40:02 »
Jaki kapitalny ekspresik   
Poproszę troszkę informacji
Tu więcej niż trochę, 39 strona moja relacja.
https://forum.wszystkookawie.pl/index.php?topic=817.new;topicseen#new


Offline Miniek

  • Wiadomości: 9
  • Ekspres: LELIT ANNA PL41TEM
  • Młynek: plan- EUREKA SPECIALITA
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #433 dnia: 18 Listopad 2020, 11:52:34 »
No i mój starannie wybrany ekspres dojechał :-)

Promocja była zacna - kosztował 1799 pln - PL41TEM Anna ( z PID)

Anna miała 2 karty gwarancyjne (jedna z 23X a kupiłem go 13XI)  i niestety polerowana stal z frontu nie wygląda nieskazitelnie. Oceńcie sami:
Na YouTube -
hzPRtBWJNqw
Po moich pytaniach przekazano mi informację że ekspres jest ze zwrotu ...

Pani Justyna przekazała mi że w zestawie z ekspresem będzie jeden filtr LELITA a niestety go nie było. Musiałem go domówić, zapłacić za niego i extra za jego dostawę. ( zapytałem o to 2 dni temu ale nie dostałem odpowiedzi)

Offline Michał Mężczyzna

    • Konesso.pl
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1062
    • Konesso.pl
  • Ekspres: La Marzocco linea classic, Lelit Victoria, Faema Enova, Ascaso Dream, Jura, Nivona, Aeropress, V60, Chemex, French Press, Moccamaster
  • Młynek: Nuova Simonelli Mythos One, Lelit William, Ascaso, Casadio enea, Hario, Rhinowares
Odp: KONESSO.pl - kawy, herbaty, ekspresy
« Odpowiedź #434 dnia: 18 Listopad 2020, 12:32:54 »
Jak zawsze śpieszę z wyjaśnieniami :) 
"Urządzenie pochodzi z regulaminowego zwrotu, Klient odstąpił od umowy kupna, ekspres nigdy nie trafił do Klienta, wrócił do nas. Jest to egzemplarz nowy, nieużywany co zapewne doskonale widać po grupie kawowej, zbiorniku na wodę i innych elementach, na których jakiekolwiek użycie byłoby zauważalne."
Dokładnie taką wiadomość Pan otrzymał i wszystko się zgadza :) Wysłaliśmy przesyłkę, która nie została odebrana przez Klienta, ekspres do nas wrócił, a po jakimś czasie został ponownie wysłany tym razem do Pana dlatego w środku była druga karta gwarancyjna.

Z filtrem być może koleżanka wprowadziła Pana w błąd bo w tym modelu nie ma go w zestawie, jeśli tak to bardzo mi przykro i przepraszam. Co do tego oraz "wgniotek" postaramy się mailowo zaproponować jakieś sensowne i zadowalające Pana rozwiązanie.
« Ostatnia zmiana: 18 Listopad 2020, 12:34:59 wysłana przez Michał »
http://www.konesso.pl - Sklep z kawą, herbatą i ekspresami & Serwis ekspresów do kawy
wok - kod na 7% rabatu na kawy i akcesoria
wysylkawok - kod na darmową dostawę

RABAT na ekspresy i młynki przydzielam indywidualnie w zależności od modelu i marki.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi