Autor Wątek: Finał Mlecznego Dżemu w Krakowie.  (Przeczytany 20175 razy)

Offline Olak Kobieta

  • Matka Założycielka
  • Wiadomości: 634
Odp: Finał Mlecznego Dżemu w Krakowie.
« Odpowiedź #45 dnia: 22 Lipiec 2013, 20:18:35 »
Panowie, ale jedno faux pas popełniliśmy. Trzeba nam było jeszcze Marcina Macchiato do zdjęcia zwerbować. Mielibyśmy na pamiątkę mistrzowski komplet. Troszku szkoda.  ;)
Ale z dumą przyznaję, że jam jest autorką zdjęcia na którym uroczo pozują Marcin, Artur Porada i Łukasz Jura (pomysłodawca zadania dogrywkowego dla Michała i Leszka, czyli królika  :ok: ) - ładnie się uśmiechali, prawda? Liczę, że do mnie a nie dla potrzeb obiektywu.  :redface:
Serdeczne pozdrowienia dla całej trójki!  :kwiat:
Imperfection is Beauty, madness is Genius and it's better to be absolutely ridiculous than absolutely boring - M. Monroe

Offline Spinacz Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 4830
  • Ekspres: Ascaso Baby T Plus
  • Młynek: G-Risto Pro ZF64
Odp: Finał Mlecznego Dżemu w Krakowie.
« Odpowiedź #46 dnia: 22 Lipiec 2013, 20:50:54 »
To prawda, przyszło mi to nawet do głowy ale ponieważ tak naprawdę nie mieliśmy z nim wcześniej kontaktu wydawało mi się to trochę nie teges - takie podpinanie się pod jego sukces. Może to błąd.

Offline Olak Kobieta

  • Matka Założycielka
  • Wiadomości: 634
Odp: Finał Mlecznego Dżemu w Krakowie.
« Odpowiedź #47 dnia: 22 Lipiec 2013, 20:55:47 »
Ja chciałam to raczej potraktować jako podziękowanie za dostarczenie wspaniałych emocji i rodzaj uhonorowania Jego wysiłków. W końcu my tylko oglądaliśmy i też kibicowaliśmy, tacy prawdziwi fani z nas.  8)
Imperfection is Beauty, madness is Genius and it's better to be absolutely ridiculous than absolutely boring - M. Monroe

Offline Mario Barista Mężczyzna

  • Ojciec Założyciel
  • Wiadomości: 577
  • Ekspres: Ascaso Basic| Aero| Dripper| Chemex| FP|
  • Młynek: Ascaso I-2 mini| Elektra MXC|




Offline Spinacz Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 4830
  • Ekspres: Ascaso Baby T Plus
  • Młynek: G-Risto Pro ZF64
Odp: Finał Mlecznego Dżemu w Krakowie.
« Odpowiedź #49 dnia: 29 Lipiec 2013, 06:42:25 »
Rozważania o istocie naszej Narodowej Tożsamości - w Rozmowach niekontrolowanych :) TUTAJ
« Ostatnia zmiana: 29 Lipiec 2013, 10:18:17 wysłana przez spinka2 »

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi