Autor Wątek: Niche Zero - The Quiet Coffee Grinder  (Przeczytany 346606 razy)

Offline arizonaoov Mężczyzna

  • Wiadomości: 179
  • Ekspres: Lelit Bianca
  • Młynek: Niche Zero, Comandante C40
Odp: Niche Zero - The Quiet Coffee Grinder
« Odpowiedź #1035 dnia: 06 Sierpień 2020, 17:00:40 »
Dzięki, dzięki! Nie mogę się doczekać :)
Widzę, że liczba dostępnych czarnych sztuk NZ nie spada tak szybko jak białych. Także może DF64 zdąży dopłynąć w ręce jakiegoś niezależnego recenzenta i wtedy faktycznie wybór może być trudny.

avidrock

  • Gość
Odp: Niche Zero - The Quiet Coffee Grinder
« Odpowiedź #1036 dnia: 07 Sierpień 2020, 12:40:51 »
Taka ciekawostka. Zapytałem na forum Niche zero czy do mojego lelita 57,5 będzie pasować pojemnik niche 58 i Martin Nicholson odpisał  "The cup is 58mm so would be a very tight squeeze". Z kolei inny dobry człowiek odpisał "Just checked with my old Lelit Anna (57.x mm) – fits snugly, I’d even say it’s a slightly better fit than in the 58mm Silvia baskets". A już miałem z aliexpress zamawiać taki podobny tylko 57.5 ;)

Offline uman Mężczyzna

  • Wiadomości: 439
  • Ekspres: Lelit Victoria, kawiarka, aeropress, V60
  • Młynek: Niche, Kingrinder K6, Porlex mini
Odp: Niche Zero - The Quiet Coffee Grinder
« Odpowiedź #1037 dnia: 07 Sierpień 2020, 12:46:35 »
Rzucisz linkiem do tego pojemniczka z ali? Mi nie pasuje do Basica 57 ten oryginalny.

avidrock

  • Gość
Odp: Niche Zero - The Quiet Coffee Grinder
« Odpowiedź #1038 dnia: 07 Sierpień 2020, 13:18:33 »
Rzucisz linkiem do tego pojemniczka z ali? Mi nie pasuje do Basica 57 ten oryginalny.
Kupujmy razem na AliExpress z nowymi kuponami użytkownika.
Twoje 39,88 zł w kuponach jest tutaj!
https://a.aliexpress.com/_BSaQAn

Offline PiotrPKR

  • Wiadomości: 19
  • Ekspres: Bezzera Magica S MN, Ascaso ARC, kawiarka
  • Młynek: Niche Zero, Mazzer Super Jolly
Odp: Niche Zero - The Quiet Coffee Grinder
« Odpowiedź #1039 dnia: 16 Sierpień 2020, 00:10:37 »
Dobry wieczór. Przymierzam się do zakupu ww młynka. Zastanawiam się nad ścierającymi się cyframi. Proszę o opinię posiadaczy Niche Zero czy ten problem cały czas występuje i czy dotyczy w takim samym stopniu egzemplarzy czarnych jak białych.

Offline Krakus Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 3169
  • Ekspres: Ascaso Arc ++, ECM Casa V
  • Młynek: C40 IH RC, Niche Zero
Odp: Niche Zero - The Quiet Coffee Grinder
« Odpowiedź #1040 dnia: 16 Sierpień 2020, 08:41:06 »
czy dotyczy w takim samym stopniu egzemplarzy czarnych jak białych.
Mój czarny z początku serii takiego problemu nie ma. O ile wiem, dotyczy to tylko białych młynków.

avidrock

  • Gość
Odp: Niche Zero - The Quiet Coffee Grinder
« Odpowiedź #1041 dnia: 09 Wrzesień 2020, 21:30:56 »
Panowie, przyszła mi wiadomość na maila: Update 85
Please can we ask all customers with outstanding orders to double check their shipping details and confirm they are correct.

If you need to make any corrections or have any questions, please contact us directly at [email protected]

*Apologies to those who this doesn't apply to*" W angielskim jestem  :mrgreen: więc proszę bardzo o pomoc w tłumaczeniu!!! Z tłumaczenia google  rozumiem, iż mam tylko sprawdzić czy adres który podałem jest nadal aktualny i ewentualnie z głosić jakieś poprawki. Czy dobrze rozumiem?

Offline arizonaoov Mężczyzna

  • Wiadomości: 179
  • Ekspres: Lelit Bianca
  • Młynek: Niche Zero, Comandante C40
Odp: Niche Zero - The Quiet Coffee Grinder
« Odpowiedź #1042 dnia: 09 Wrzesień 2020, 21:58:44 »
Panowie, przyszła mi wiadomość na maila: Update 85
Please can we ask all customers with outstanding orders to double check their shipping details and confirm they are correct.

If you need to make any corrections or have any questions, please contact us directly at [email protected]

*Apologies to those who this doesn't apply to*" W angielskim jestem  :mrgreen: więc proszę bardzo o pomoc w tłumaczeniu!!! Z tłumaczenia google  rozumiem, iż mam tylko sprawdzić czy adres który podałem jest nadal aktualny i ewentualnie z głosić jakieś poprawki. Czy dobrze rozumiem?

Dokładnie tak. Też to dostałem, a to z racji tego, że pojawiło się to po prostu jako update#85 na inch stronie zakupowej indiegogo.
Za pewne mieli sporo zgłoszeń, że wysyłka poszła nie tam gdzie dane na fakturze albo w drugą stronę :) więc już napisali do wszystkich o sprawdzenie przed wysyłką kolejnej partii.

Offline Gshehoo

  • Wiadomości: 48
  • Ekspres: Lelit Bianca, Bullet R1, alternatywy
  • Młynek: Nche Zero
Odp: Niche Zero - The Quiet Coffee Grinder
« Odpowiedź #1043 dnia: 09 Wrzesień 2020, 22:01:02 »
Ok,  czyli nie trzeba potwierdzać jeszcze raz adresu?

Offline PiotrekBM Mężczyzna

  • Wiadomości: 1332
  • Ekspres: LM LM
  • Młynek: Kafatek MC4, Kinu M47, Comandante IH, Ditting KE 640 V (= Mahlkonig K30 V), Acaia Lunar
Odp: Niche Zero - The Quiet Coffee Grinder
« Odpowiedź #1044 dnia: 09 Wrzesień 2020, 22:03:56 »

W angielskim jestem  :mrgreen: więc proszę bardzo o pomoc w tłumaczeniu!!! Z tłumaczenia google  rozumiem, iż mam tylko sprawdzić czy adres który podałem jest nadal aktualny i ewentualnie z głosić jakieś poprawki. Czy dobrze rozumiem?



Klienci z zaległymi zamówieniami proszeni o dokładne sprawdzenie szczegółów wysyłki i potwierdzenie ( confirm ) ... czyli czekają na informacje od Ciebie
jak coś  musisz poprawić / zmienić  albo masz pytania to kontaktujesz się z nimi  pod adresem który podali

Młynki już pewnie  wyprodukowane i wyruszą niedługo do kupujących.
Gratulacje !
Teraz do czasu przysłania paczki jeszcze bardziej będziesz  niecierpliwy. Ale to normalne ;)
« Ostatnia zmiana: 09 Wrzesień 2020, 22:16:01 wysłana przez PiotrekBM »

avidrock

  • Gość
Odp: Niche Zero - The Quiet Coffee Grinder
« Odpowiedź #1045 dnia: 09 Wrzesień 2020, 22:10:37 »
Teraz do czasu przysłania paczki jeszcze bardziej będziesz  niecierpliwy. Ale to normalne
Ja już takiej obsesji dostaje że kładę się z myślą o Niche i z tą myślą się budzę:)

Offline PiotrekBM Mężczyzna

  • Wiadomości: 1332
  • Ekspres: LM LM
  • Młynek: Kafatek MC4, Kinu M47, Comandante IH, Ditting KE 640 V (= Mahlkonig K30 V), Acaia Lunar
Odp: Niche Zero - The Quiet Coffee Grinder
« Odpowiedź #1046 dnia: 09 Wrzesień 2020, 22:17:24 »
Teraz do czasu przysłania paczki jeszcze bardziej będziesz  niecierpliwy. Ale to normalne
Ja już takiej obsesji dostaje że kładę się z myślą o Niche i z tą myślą się budzę:)


nakręcasz się ale pozytywnie
więc wszystko w porządku ;)


avidrock

  • Gość
Odp: Niche Zero - The Quiet Coffee Grinder
« Odpowiedź #1047 dnia: 09 Wrzesień 2020, 22:19:10 »
Dziękuję za pomoc w tłumaczeniu :D

Offline tom517

  • Wiadomości: 1795
  • Ekspres: Izzo Alex II, Europiccola, Rota było: Caravel <-Gaggia Classic <-Ascaso Basic
  • Młynek: Niche Zero, Arco2, Kazak Tura, Myy47 GS1 było: Eureka 65E <- F4E nano < i2-mini <- Porlex Tall
Odp: Niche Zero - The Quiet Coffee Grinder
« Odpowiedź #1048 dnia: 11 Wrzesień 2020, 11:23:32 »
Dziesięć miesięcy minęło u mnie z Niche i muszę stwierdzić, że to jest to.
Wczoraj miałem okazję wypróbować przy 4 cappuccino z 4 podwójnych espresso i zajęło mi to ok 5 minut.
Każde espresso z tygryskiem, gęba się cieszy :)
Sporo pomaga przy tym mielenie bezpośrednie i stojak od Valeriego.
Dobrze też mieć jakąś miarkę, która mieści prawie tyle ile sitko, wtedy wystarczy dorzucić/odjąć tylko kilka ziarenek.
Zapomina się też co to jest kanałowanie :)

Offline pytlakos

  • Wiadomości: 330
  • Ekspres: Isomac Tea II
  • Młynek: Mazzer SJ, Kinu M47 Phoenix
Odp: Niche Zero - The Quiet Coffee Grinder
« Odpowiedź #1049 dnia: 11 Wrzesień 2020, 11:41:29 »
Skoro namielasz bezpośrednio.... to czy mieszasz jeszcze czymś w sitku?

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi