Autor Wątek: Jaki ekspres wybrac? Delonghi PrimmaDonna Class 556.55 czy Jura E8/80  (Przeczytany 1762 razy)

Offline Prezes_a

  • Wiadomości: 7
Witam wszytkich.Od jakiegos czasu zastanawiam sie nad ekspresem do kawy,kupilem ostatnio delonghi ecam 234-60 dodam ze to moj pierwszy ekspress takiego typu,na szczescie po 2 dniach przy robieniu kawy zaczal cieknac od spodu,dlaczego na szczescie bo moglem go zwrocic i teraz wiem ze brakowalo mi paru rzeczy typu rozne kawy za nacisnieciem jednego przyciku ten mial tylko cappucino,i czarne kawy.
Jestem w stanie przeznaczyc okolo 1000euro i teraz moje pytanie zastanawiam sie na Jura E8 jedyny minus jak dla mnie jest to ze dysza na mleczne kawy znajduje sie z prawej strony lacznie z rurka na mleko jest to problem bo w miejscu gdzie ma stac bedzie utrudnione stawianie mleka itd.
Nastepnym ekspresem jest Delonghi PrimaDonnaClass Ecam 556.55 ktory jest w podobnej cenie jak Jura E8,pojemnik na mleko jest z lewej strony,patrzac na parametry dwa te ekspresy jak dla mnie laika sa zblizone.

Jakies podpowiedzi moze inne propozycje ale z tych dwoch firm-pijemy rozne kawe mleczne i czarne.
Dziekuje z gory za wszystkie podpowiedzi

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi