Autor Wątek: Pro-Roast — Palarnia kawy  (Przeczytany 3534 razy)

Offline donkiszot Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 7056
  • Ekspres: v X ) ( ū \≈/ ] [ \ . / [↗ '] …
  • Młynek: C40MK3; Aergrind; KM3873; Wilfa; Santos Silent
Pro-Roast — Palarnia kawy
« dnia: 08 Marzec 2015, 14:02:54 »
W sumie nie wiem, w którym dziale napisać. Napić się kawy tam (chyba) ciężko. W każdym razie, byłem i chciałem się podzielić. Szczególnie jeśli ktoś poszukuje kawy w okolicach Piaseczna: Pro-Roast.


Właśnie tak tam trafiłem. Byłem niedaleko i pomyślałem, że skoro jestem, to zajrzę. Trafić nie najłatwiej, ale też bez większych problemów. Wchodzimy z ulicy i prosto z pieca kupujemy kawę.

Oczywiście chciałem coś do przelewania. Tego niestety mało (prosto z internetowych półek chyba bym się nie odważył, może być zbyt ciemno dla mnie, a informacji na stronie nie ma), ale jak się dowiedziałem, nie powinno stanowić problemu wcześniejsze umówienie się na takie palenie.
Zakupiłem paczkę Sidamo, paloną z myślą o chemexie. Smakowała adekwatnie do ceny. Bardzo przyzwoicie.


A, najważniejsze, zostałem przywitany z uśmiechem, po krótkiej rozmowie i finalizacji również z uśmiechem się pożegnaliśmy. A kawa tego wypracowanego uśmiechu nie zmyła. :szampan:
Nie wiem czy po jednej wizycie i jednej paczce polecam, ale na pewno warto sprawdzić.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi