Autor Wątek: La Pavoni Stradivari Gran Romantica SGR  (Przeczytany 8982 razy)

Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5234
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》MAZZER Philos... w drodze 》
Odp: La Pavoni Stradivari Gran Romantica SGR
« Odpowiedź #30 dnia: 08 Marzec 2021, 07:08:04 »
Jakby Paniom i Panom umknęło:

Zrobimy tak: proszę wpisywać poprzez aktualizację, jaki sprzęt z La Pavoni chcielibyście kupić, nie tylko dźwignię, ale wszystko z oferty firmy, nawet akcesoria. Złożymy propozycję wybierając sklep, który zaoferuje nam największy rabat. Każdy z nas, kto zakcepuje warunki, będzie mógł dokonać zakupu. Prawdopodobnie każdy indywidualnie otrzyma kod rabatowy, nawet na cały asortyment tego konkretnego sklepu, więc będzie możliwość zrobienia zakupów także poza produktami Pavoni.
Sądzę, że takie spore zakupy byłyby nielada gratką dla sklepu.

Aktualizacja:

@GostRado
Idealna: La Pavoni Stradivari Gran Romantica SGR tylko czarne uchwyty, alternatywnie: La Pavoni Stradivari SPL, NPF czarny uchwyt.

@cook74
Idealna: Elektra Micro Casa Leva S1C (wszystko zależy od ceny) alternatywnie: La Pavoni Gran Romantica GRL.

@Carlos68
Idealna: La Pavoni Gran Romantica GRL, alternatywnie :La Pavoni Professional PL (czarne uchwyty) lub PLH (brązowe uchwyty), NPF, PF pojedyńcza wylewka (jak nie ma w komplecie).

@BiszBosz ??
« Ostatnia zmiana: 08 Marzec 2021, 07:29:51 wysłana przez GostRado »
》tertium non datur《

Offline cook74

  • Wiadomości: 26
  • Ekspres: aeropress, chemex,V60, w marzeniach Elektra Micro Casa Leva S1C
  • Młynek: wilfa uniform, ZASSENHAUS Brasilia, w piwnicy czeka Mazzer Super Jolly
Odp: La Pavoni Stradivari Gran Romantica SGR
« Odpowiedź #31 dnia: 09 Marzec 2021, 11:02:11 »
Coś licho te zakupy grupowe wyglądają ;) określamy jakiś czas do kiedy zbieramy zapisy na ewentualne zakupy  ?

Offline pietro

  • Wiadomości: 676
  • Ekspres: La Spaziale Vivaldi II
  • Młynek: Mazzer mini
Odp: La Pavoni Stradivari Gran Romantica SGR
« Odpowiedź #32 dnia: 09 Marzec 2021, 12:30:18 »
@cook74 przeglądając zagraniczne ogłoszenia trafiłem na używaną sztukę, wygląda ładnie, jeśli interesują Cię maszyny z drugiej ręki, to mogę podrzucić linka.
« Ostatnia zmiana: 09 Marzec 2021, 12:33:51 wysłana przez pietro »

Offline cook74

  • Wiadomości: 26
  • Ekspres: aeropress, chemex,V60, w marzeniach Elektra Micro Casa Leva S1C
  • Młynek: wilfa uniform, ZASSENHAUS Brasilia, w piwnicy czeka Mazzer Super Jolly
Odp: La Pavoni Stradivari Gran Romantica SGR
« Odpowiedź #33 dnia: 09 Marzec 2021, 12:37:32 »
Dzięki @pietro za info. Szukam raczej nowego sprzętu  [emoji106]

Offline pietro

  • Wiadomości: 676
  • Ekspres: La Spaziale Vivaldi II
  • Młynek: Mazzer mini
Odp: La Pavoni Stradivari Gran Romantica SGR
« Odpowiedź #34 dnia: 09 Marzec 2021, 12:54:50 »
 :ok:

Offline Carlos68

  • Wiadomości: 99
  • Ekspres: Lelit Bianca
  • Młynek: Eureka mignon XL
Odp: La Pavoni Stradivari Gran Romantica SGR
« Odpowiedź #35 dnia: 09 Marzec 2021, 13:41:11 »
Coś licho te zakupy grupowe wyglądają ;) określamy jakiś czas do kiedy zbieramy zapisy na ewentualne zakupy  ?
Ponieważ społeczność forumowa jest już wyposażona w sprzęt jaki sobie wymarzyła.

Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5234
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》MAZZER Philos... w drodze 》
Odp: La Pavoni Stradivari Gran Romantica SGR
« Odpowiedź #36 dnia: 09 Marzec 2021, 14:57:17 »
Coś licho te zakupy grupowe wyglądają  określamy jakiś czas do kiedy zbieramy zapisy na ewentualne zakupy  ?

Może należałaby zmienić tytuł wątku na np: "La Pavoni - zakup grupowy" albo utworzyć nowy, bo ten tytuł może być mylący,  chybaże @Fux 'owi zechciałoby się przenieść ostatnie komentarze odnośnie zakupu grupowego do wspomnianego nowego wątku.

@BiszBosz jeszcze się deklarował?!

@Carlos68 @cook74 czy dla Was zakup jest pilny? Jeśli tak to zaczniemy negocjacje z tym, co reflektujemy.
« Ostatnia zmiana: 09 Marzec 2021, 15:20:36 wysłana przez GostRado »
》tertium non datur《

Offline Carlos68

  • Wiadomości: 99
  • Ekspres: Lelit Bianca
  • Młynek: Eureka mignon XL
Odp: La Pavoni Stradivari Gran Romantica SGR
« Odpowiedź #37 dnia: 09 Marzec 2021, 15:42:53 »
   Mi się nie śpieszy. Sprzedałem mój ekspres i teraz bawię się przelewami. Po iluś tam latach obsługi ekspresu, ta zabawa mi się podoba. Mała dźwignia bardzo mnie kusi ale czy będę ją miał za miesiąc, dwa, nie robi mi różnicy.
« Ostatnia zmiana: 09 Marzec 2021, 15:45:18 wysłana przez Carlos68 »

Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5234
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》MAZZER Philos... w drodze 》
Odp: La Pavoni Stradivari Gran Romantica SGR
« Odpowiedź #38 dnia: 09 Marzec 2021, 15:48:47 »
Mała dźwignia bardzo mnie kusi ale czy będę ją miał za miesiąc, dwa, nie robi mi różnicy.

No to dwaj jesteśmy 🙂
》tertium non datur《

Offline cook74

  • Wiadomości: 26
  • Ekspres: aeropress, chemex,V60, w marzeniach Elektra Micro Casa Leva S1C
  • Młynek: wilfa uniform, ZASSENHAUS Brasilia, w piwnicy czeka Mazzer Super Jolly
Odp: La Pavoni Stradivari Gran Romantica SGR
« Odpowiedź #39 dnia: 09 Marzec 2021, 16:06:02 »
Coś licho te zakupy grupowe wyglądają  określamy jakiś czas do kiedy zbieramy zapisy na ewentualne zakupy  ?

Może należałaby zmienić tytuł wątku na np: "La Pavoni - zakup grupowy" albo utworzyć nowy, bo ten tytuł może być mylący,  chybaże @Fux 'owi zechciałoby się przenieść ostatnie komentarze odnośnie zakupu grupowego do wspomnianego nowego wątku.

@BiszBosz jeszcze się deklarował?!

@Carlos68 @cook74 czy dla Was zakup jest pilny? Jeśli tak to zaczniemy negocjacje z tym, co reflektujemy.

az tak pilno mi nie jest, może poczekajmy np. do końca tygodnia i na początku przyszłego zobaczymy co dalej. No chyba, ze zamowienie dla naszej trójki, będzie już dla jakiegoś sklepu łakomym kąskiem i możemy coś powalczyć 😁

Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5234
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》MAZZER Philos... w drodze 》
Odp: La Pavoni Stradivari Gran Romantica SGR
« Odpowiedź #40 dnia: 09 Marzec 2021, 16:20:32 »
az tak pilno mi nie jest, może poczekajmy np. do końca tygodnia i na początku przyszłego zobaczymy co dalej.

To jesteśmy umówieni.

10k na drodze nie leży i jak to mówią: lepszy rydz niż nic, jeśli eufemistycznie 10000 uznamy za rydza 😄
》tertium non datur《

Offline cook74

  • Wiadomości: 26
  • Ekspres: aeropress, chemex,V60, w marzeniach Elektra Micro Casa Leva S1C
  • Młynek: wilfa uniform, ZASSENHAUS Brasilia, w piwnicy czeka Mazzer Super Jolly
Odp: La Pavoni Stradivari Gran Romantica SGR
« Odpowiedź #41 dnia: 09 Marzec 2021, 16:35:38 »
az tak pilno mi nie jest, może poczekajmy np. do końca tygodnia i na początku przyszłego zobaczymy co dalej.

To jesteśmy umówieni.

10k na drodze nie leży i jak to mówią: lepszy rydz niż nic, jeśli eufemistycznie 10000 uznamy za rydza 😄

tres amigos pavoni za rabatami w pogoni 🤝

Offline Carlos68

  • Wiadomości: 99
  • Ekspres: Lelit Bianca
  • Młynek: Eureka mignon XL
Odp: La Pavoni Stradivari Gran Romantica SGR
« Odpowiedź #42 dnia: 09 Marzec 2021, 16:41:24 »
 :taktak:

Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5234
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》MAZZER Philos... w drodze 》
Odp: La Pavoni Stradivari Gran Romantica SGR
« Odpowiedź #43 dnia: 09 Marzec 2021, 18:21:19 »
tres amigos pavoni za rabatami w pogoni 🤝

Dobre!

@cook74 a Ty NPF-a nie chcesz?

A co myślicie na temat tego o największej pojemności sitka?

https://cafemax.pl/precyzyjne-sitko-ims-dla-la-pavoni-20g-p-1083.html

Na Zeusa... 220zł.!!

Edit:
Na tej stronie jakiś tamper dają do dźwigni: "Koniecznie zapytaj o TAMPER PROFESJONALNY do LA PAVONI
w prezencie!"
« Ostatnia zmiana: 09 Marzec 2021, 18:27:37 wysłana przez GostRado »
》tertium non datur《

Offline Carlos68

  • Wiadomości: 99
  • Ekspres: Lelit Bianca
  • Młynek: Eureka mignon XL
Odp: La Pavoni Stradivari Gran Romantica SGR
« Odpowiedź #44 dnia: 09 Marzec 2021, 19:02:34 »
Pojemność do wypróbowania a cena do opamiętania😁

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi