Autor Wątek: Proper Palarnia Kawy  (Przeczytany 51877 razy)

Offline pmichal Mężczyzna

  • Wiadomości: 1072
  • Ekspres: Kalita
  • Młynek: Arco
Odp: Proper Palarnia Kawy
« Odpowiedź #90 dnia: 05 Luty 2018, 13:30:40 »
Napisali przecież, ze powoli zmieniają serwer/dostawce usług.
Ja zadzwoniłem do nich, pózniej napisałem w mailu jakie kawy, paczka w paczkomacie w mniej niż 24h i zapomnieli przy tym mi podać numer konta i musiałem sie upominać, zeby zapłacić.
Palarnia godna bardzo polecenia wiec nie warto sie zniechęcać tylko napisz lub zadzwoń do nich :)

Offline kursor

  • Wiadomości: 91
  • Ekspres: La Pavoni Prof;Flair Espresso Maker;Aeropress
  • Młynek: Commandante Mk3 ; Ceado E5P ; Lido E
Odp: Proper Palarnia Kawy
« Odpowiedź #91 dnia: 05 Luty 2018, 14:03:54 »
Dostawa błyskawiczna, kawa pyszna. Jedynie o konto trzeba dopytać mailowo. Ale to niewielki kłopot.

Offline MisterTwister

  • Wiadomości: 113
  • Ekspres: ASCASO UNO PROF Black, ARC Black & Inox, Bialetti Moka Express 2&3tz , 2xGabi Master, Hario-V60
  • Młynek: Comadnante C40 Mk III IronHeart, Baratza Sette 30 AP, Porlex Mini mod
Odp: Proper Palarnia Kawy
« Odpowiedź #92 dnia: 05 Luty 2018, 16:24:34 »
Zamówienie poszło - zapasy na cały miesiąc poczynione ;)

Offline Proper

    • Proper Palarnia Kawy
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 75
Odp: Proper Palarnia Kawy
« Odpowiedź #93 dnia: 06 Luty 2018, 20:19:21 »
Przygotowane, wysłane  :D lada moment zapas dojdzie  :taktak: Bardzo dziękuję! :-)

Offline MisterTwister

  • Wiadomości: 113
  • Ekspres: ASCASO UNO PROF Black, ARC Black & Inox, Bialetti Moka Express 2&3tz , 2xGabi Master, Hario-V60
  • Młynek: Comadnante C40 Mk III IronHeart, Baratza Sette 30 AP, Porlex Mini mod
Odp: Proper Palarnia Kawy
« Odpowiedź #94 dnia: 06 Luty 2018, 20:28:51 »
Przygotowane, wysłane  :D lada moment zapas dojdzie  :taktak: Bardzo dziękuję! :-)
Wiem, wiem - jestem pod wrażeniem szybkości realizacji.

Offline Xeper

  • Wiadomości: 28
  • Ekspres: Saeco ViaVenetto/ Gaggia Classic / ASCASO STEEL DUO PID
  • Młynek: Graef CM80/ Macap M2M/Ceado E6P
Odp: Proper Palarnia Kawy
« Odpowiedź #95 dnia: 08 Luty 2018, 21:56:05 »
Zamówiłem wczoraj - dziś odebrałem! :)
Musze wymielić resztki z hoppera i jutro pewnie zaczynam testy blenda BLACK

Problemy ze sklepem są znane, także gorąco polecam kontakt telefoniczny. Wszystko da się załatwić przy odrobinie chęci, a ze strony Propera tych chęci jest naprawdę dużo.
Wielkie dzieki za transakcję i bardzo miłe i obfite gratisy :)

Offline Miran

  • Wiadomości: 6
Odp: Proper Palarnia Kawy
« Odpowiedź #96 dnia: 09 Luty 2018, 16:27:27 »
Również gorąco polecam doskonały kontakt ,bardzo szybka dostawa i oczywiście gratisy. Jednym słowem widać że im zależy.
Ja osobiście nie miałem problemu ze sklepem wszystko było ok. Pozostało degustować a trochę tego mam. :lol2:

Offline MisterTwister

  • Wiadomości: 113
  • Ekspres: ASCASO UNO PROF Black, ARC Black & Inox, Bialetti Moka Express 2&3tz , 2xGabi Master, Hario-V60
  • Młynek: Comadnante C40 Mk III IronHeart, Baratza Sette 30 AP, Porlex Mini mod
Odp: Proper Palarnia Kawy
« Odpowiedź #97 dnia: 09 Luty 2018, 16:38:20 »
Potwierdzam - żadnych problemów ze sklepem, dodatkowo błyskawiczna realizacja i spory gratis :ok: Ja gorąco polecam ten sklep :ok:

Offline Proper

    • Proper Palarnia Kawy
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 75
Odp: Proper Palarnia Kawy
« Odpowiedź #98 dnia: 04 Marzec 2018, 16:19:48 »
Forumowicze :-) to już najprawdopodobniej ostatni miesiąc ze starym sklepem www  :poklon: ( nowy już w fazie doszlifowywania) przepraszam że nie zawsze było łatwo i bez problemów zamówić kawy.
W ramach rekompensaty do końca marca 2018 - kawa Nikaragua 11 De La noche 15% RABAT + na każde zamówienie kod rabatowy ,,WOKmarzec18" -5% całość zamówienia  ( w przypadku w/w Nikaragui rabat skumuluje się i wyniesie 20%  :D  :brawa: )
Dodatkowo jedna z osób które złożą zamówienie z forumowym rabatem do końca marca  wygra piękną kawiarkę Bialetti Venus 4tz ( dla siebie lub będzie na prezent dla przyszłego kawosza :D ) Podam wygranego w temacie oczywiście. Mam nadzieję że napotkacie jak najmniej problemów przy zamawianiu, pamiętajcie zawsze chętnie odbiorę telefon lub mogę odebrać zamówienie mailem. Pozdrawiam serdecznie :)
Mateusz.

Offline manfred Mężczyzna

  • Wiadomości: 4424
    • Po drugiej stronie szkła...
  • Ekspres: Nie ważne jakie sprzęta ważne jaka kawa.
  • Młynek: ręczny żarnowy
Odp: Proper Palarnia Kawy
« Odpowiedź #99 dnia: 04 Marzec 2018, 20:00:44 »
,,WOKmarzec18" -5% całość zamówienia

Nie za duży ten rabat rozwydrzycie nas niemiłosiernie :-)

Offline Evanduril Mężczyzna

    • pluszanki.pl
  • Wiadomości: 339
    • Projektowanie graficzne i fotografia
  • Ekspres: Aeropress/Prismo, OXO Good Grips, Kawiarka, Phin, Gaggia Classic
  • Młynek: 1zespresso/MYM 54, Baratza Sette 270
Odp: Proper Palarnia Kawy
« Odpowiedź #100 dnia: 04 Marzec 2018, 21:43:25 »
Niestety, nie da się zamówić.
Dwie kawy dodane do koszyka, przejście do realizacji zamówienia, wpisałem wszystkie dane, inny adres dostawy, wybrałem PAYU, kurier i... dupa, "We're sorry, but something went wrong. If you are the application owner check the logs for more information.". Cofnąłem się do koszyka, powtórzyłem wszystko i w miejscu gdzie wybiera się płatność już w ogóle nie można wybrać sposobu dostawy.

Offline Proper

    • Proper Palarnia Kawy
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 75
Odp: Proper Palarnia Kawy
« Odpowiedź #101 dnia: 05 Marzec 2018, 14:30:31 »
Jeśli została odrobina cierpliwości proszę o maila z zamówieniem na [email protected] przygotuję i wyślę kawę do danego paczkomatu lub na adres kurierem. Jeszcze trochę cierpliwości, przyjmujemy :Bicz:  ::)

Offline TheNaturat Mężczyzna

  • Wiadomości: 80
  • Ekspres: DeLonghi; Siemens EQ.7; Aeropress; French Press
  • Młynek: Rhinowares; Wilfa Svart WSCG-2
Odp: Proper Palarnia Kawy
« Odpowiedź #102 dnia: 06 Marzec 2018, 09:47:31 »
Evanduril zmień sobie domyślny adres dostawy na ten inny, wtedy złożysz zamówienie bez problemu.
specjalistycznyspecjalista.blogspot.com

Offline elemrdrag

  • Wiadomości: 50
Odp: Proper Palarnia Kawy
« Odpowiedź #103 dnia: 06 Marzec 2018, 19:30:25 »
Moje pierwsze zamówienie do mnie dotarło :) z  zamowieniem, payu i paczkomatem nie miałem żadnych problemów :)
Skusilem sie na promocję na Nikaraguę:) i do tego Rwandę.
Zacząłem od Rwandy z Chemexa- bardzo smaczna, malinowa z wyważoną kwasowością. Smaczna :) jutro sprobuje Nikaragui z espresso i moze tez Chemex albo AP

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


Offline MisterTwister

  • Wiadomości: 113
  • Ekspres: ASCASO UNO PROF Black, ARC Black & Inox, Bialetti Moka Express 2&3tz , 2xGabi Master, Hario-V60
  • Młynek: Comadnante C40 Mk III IronHeart, Baratza Sette 30 AP, Porlex Mini mod
Odp: Proper Palarnia Kawy
« Odpowiedź #104 dnia: 08 Marzec 2018, 20:41:36 »
Kolejne zamówienie zrobione, zero problemów ze stroną. Szybko i sprawnie - dla mnie duży plus za kusząco niskie ceny - dlatego kolejne większe zamówienie :-) z rabatem dla forumowiczów to już mistrzostwo świata.
Pozdrawiam.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi