Autor Wątek: U-MIX  (Przeczytany 19332 razy)

Offline MSL

  • Wiadomości: 699
  • Ekspres: Decent, ECM Technika IV Profi, Orchestrale Nota
  • Młynek: Ceado E37S, Ceado E37J, Ceado E6P, Compak K3
Odp: U-MIX
« Odpowiedź #150 dnia: 20 Listopad 2022, 19:45:35 »
Aha.
Czyli w wątkach o Biance, Profiteku, Linea Micra trzeba malkontentom napisać to samo, żeby sami zrobili swoje maszyny i wysyłali na testy. No i niedługo mecze reprezentacji wiec nikt nie może nie być zadowolony z gry, chyba, że sam wyjdzie i zagra i wtedy ocenimy.
Kawę robiona przeze mnie i mój serwis oceniło tysiące osób i zdecydowanie preferuje negatywne komentarze, bo one mogą wnieść coś wartościowego.
Na szczęście to nie forum kofidesku gdzie ktoś to nie liże pupki innym i nie uwaza ze skerton to „król młynków ręcznych” jest banowany.

Nie mam nic do umixa, abyś nie zrozumiał opacznie. To urządzenie które jest dla ułamka procenta domowych baristów. Ciężko mi tylko uwierzyć w magiczną słodycz po jego uzyciu. A to forum ma tak wysoki poziom, że nikt nie ma refraktometra  a jak się zaoferuje pomiary to nagle refraktometry nie działają  nawet moje zachowanie nie może być poniżej poziomu tego forum

W tym rzecz, jak się coś krytykuje, co Ty czyniłeś tutaj wielokrotnie to warto to czymś podeprzeć, najlepiej swoim testem. W nic nie musisz wierzyć. Natomiast ja jasno napisałem - sposób Twojej wypowiedzi nie ma NIC wspólnego z konstruktywną krytyką. Tobie się zwyczajnie "nie podoba" produkt, które w rękach nie miałeś i wyrażasz swoje niezadowolenie oraz przytaczasz opinie ludzi, którzy równie w rękach go nie mieli. W jakim celu? Oczywistym, bo Tobie się nie podoba, więc musisz to zaakcentować, że komuś też nie.

Konstruktywna krytyka jak najbardziej, zawsze. Tylko przytocz proszę takową w swoich komentarzach w tym temacie. Nie znalazłem, tylko opryskliwe niczym nie poparte komentarze pod adresem tego, co tworzy Valerii. Ogólnie Twój sposób odnoszenia się do ludzi, z którymi się nie zgadzasz na tym forum jest poniżej krytyki, na już nawet administrator Ci zwrócił uwagę.

czy to wina szczympka, że fanom sprometheusa się umix nie spodobał? Większość się śmiecha z tego samego co i jak o nim sądzę ale czy z tego powodu nie może się on komuś podobać? Zakazane pod karą chłosty jest lubić coś, z czego się śmieją w internetach?

Nie zrozumiałeś jak słusznie zauważył Andrzej lub masz podobny cel jak Szczympek. Konstruktywna krytyka jak najbardziej.
« Ostatnia zmiana: 20 Listopad 2022, 19:54:06 wysłana przez MSL »

Offline trez Mężczyzna

  • Wiadomości: 1184
  • Ekspres: V60, Orea, Aeropress, Tygielek, Melitta, Chemex, Phiny
  • Młynek: C40, FeldGrind, VSSL
Odp: U-MIX
« Odpowiedź #151 dnia: 20 Listopad 2022, 20:29:51 »
No widocznie ktoś czegoś nie zrozumiał, może być że i ja, z tym dużego problemu nie będę miał :D
W adwokata kolegi na Sz tym bardziej nie planuje się bawić, wiemy jak pisze nie od dziś i nie sądzę, żeby takowego potrzebował ;)
Ale wiecie co? To dobrze jest wrzucenie do naszego grajdołka opinii z innego grajdołka [emoji14] nieważne jakie by one nie były.
Ja się o samym umix-ie nie wypowiadałem wcześniej, głównie przez to, że jest dla mnie pokraczny i zbyteczny, klientem na niego nie będę. A czy można mi prezentować taką opinię, bez przeprowadzenia osobistego, rzetelnego i obiektywnego testu? No pewnie, oczywiście, takie jest moje zdanie i ja się z nim zgadzam, a to jest chyba forum do wyrażania opinii, nie? Czy nie?

Offline Szczympek Mężczyzna

  • Wiadomości: 2221
  • Ekspres: Rota + alternatywy
  • Młynek: Comandante, E65GBW, X54, Arco w drodze.
Odp: U-MIX
« Odpowiedź #152 dnia: 20 Listopad 2022, 23:02:53 »
]

Cytuj (zaznaczone)
jak się coś krytykuje, co Ty czyniłeś tutaj wielokrotnie

Bardzo Cie proszę o jeden, JEDEN, cytat w którym krytykuje UMIXA. Nie to czy refraktometr działa czy nie, ale „opryskliwe niczym nie poparte komentarze” dotyczące samego  UMIXA. Z tego co widze w tym wątku, to Ty nawet się ze mną zgadzałes (!) jeśli chodzi o użycie refraktometra, żeby zobaczyć  jak wyglądają cyferki w kontekście UMIXA.

UMIXA nie krytykuje, bo mnie nie obchodzi, nie jest dla mnie. Wrzuciłem filmik sprometeusa, tak samo jak wrzuciłem do tematu z Rotą razem z gratulacjami. Zwróciłeś na to uwagę? Bądźmy konsekwentni, ktoś rozpoznawalny w świecie kawowym recenzuje „lokalny” sprzęt, to chyba dobrze, nie?

Cytuj (zaznaczone)
Tobie się zwyczajnie "nie podoba" produkt
Cytuj (zaznaczone)
bo Tobie się nie podoba,
Jeden cytat, proszę. A jeśli takowego nie znajdziesz, proszę, ochłoń, napij się kawki.
WITAM I POZDRAWIAM :)

Offline MSL

  • Wiadomości: 699
  • Ekspres: Decent, ECM Technika IV Profi, Orchestrale Nota
  • Młynek: Ceado E37S, Ceado E37J, Ceado E6P, Compak K3
Odp: U-MIX
« Odpowiedź #153 dnia: 21 Listopad 2022, 01:21:35 »
Wrzuciłem filmik sprometeusa, tak samo jak wrzuciłem do tematu z Rotą razem z gratulacjami. Zwróciłeś na to uwagę? Bądźmy konsekwentni, ktoś rozpoznawalny w świecie kawowym recenzuje „lokalny” sprzęt, to chyba dobrze, nie?

Bardzo dobrze, gdybyś na "filmiku" poprzestał, ale koniecznie czułeś potrzebę dodania:
.... W komentarzach nie zostawili na tym suchej nitki, ale najciekawszy jest komentarz youtubera „umix to rozwiązanie nieistniejącego problemu”

To tak w ramach troski, o dobro lokalnego konstruktora i jego produkty czy może miałeś na myśli dobro pozostałych czytelników i przyjąłeś, że nie umieją czytać komentarzy? Bo chyba nie podkreśliłeś go jako NAJCIEKAWSZY, przez sympatię do produktu. Logika wskazuje na coś zupełnie przeciwnego.

Jeden cytat, proszę. A jeśli takowego nie znajdziesz, proszę, ochłoń, napij się kawki.

Jestem zupełnie spokojny, kompletnie się nie denerwuję takimi rzeczami. Jutro przejrzę temat i jeśli znajdę to wkleję, a jeśli nie to napiszę - nie znalazłem, mój błąd w tej kwestii. Nie ma problemu. Ja się z Tobą zgadzam, co do refraktometru i tu nic się nie zmieniło - absolutnie nie to miałem na myśli - chętnie bym zobaczył takie cyferki; mam nadzieję, że ktoś takowy test wykona. Jestem z natury człowiekiem typu - umiarkowany sceptycyzm, dotknę, sprawdzę, wykonam test - a dopiero po tym wydam swoją opinię.
« Ostatnia zmiana: 21 Listopad 2022, 01:24:39 wysłana przez MSL »

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi