Autor Wątek: Bezzera Matrix Top MN 1,5 roku eksploatacji  (Przeczytany 2104 razy)

Offline MacJaro Mężczyzna

• Ekspres: Bezzera MATRIX TOP MN, ex ECM Casa IV
  • Młynek: Ceado E6P, ex ECM S-Manuelle 64
Odp: Bezzera Matrix Top MN 1,5 roku eksploatacji
« Odpowiedź #30 dnia: 24 Listopad 2022, 14:33:21 »
Hej tam, jak się układa Wasze życie w Matrix’ie?  :D

Jak kupowałem swoją pierwszą kolbę (ECM Casa IV SB) żona pijąca na co dzień tylko kawy z mlekiem, robiła mi wyrzuty że po cholerę, przecież kawa z kapsułek i mleko ze spieniacza jest świetne  :lol2:
Ale po kilku tygodniach stwierdzilła, że z kolby jej jednak smakuje lepiej. Bo to mleko spienione jest jakieś inne smaczniejsze i się tak nie pieni  :lol2:
Po 2 latach mój pomysł zmiany SD na DB nie spotkał się ze zrozumieniem, wiadomo.  :ohyda:
Ale nie dyskutowalem zbyt długo, zrobiłem swoje i Matrix zagościł w kuchni.
Pierwsza reakcja, oooooo jakie koromysło  :doh:
Ciche dni…….., ale po kilku, hm…, wiesz co? z tego „koromysła” kawa smakuje mi jeszcze lepiej, no i tak fajnie świeci, fajnie w kuchni wygląda ten ekspres  :D
Niedawno, ku mojemu totalnemu zaskoczeniu, żona zainreresowała się procesem robienia capuccino.
I tak po tygodniu ćwiczeń temat został względnie opanowany a oto efekty.
Wiesz kochanie dlaczego muszę umiec robić sobie sama kawę?  Bo jak wyjeżdżasz, to muszę pić kawę z kapsułki, a ostatnio nie przechodzi mi orzez gardło  :hihihi:

https://images89.fotosik.pl/633/e9197fc7161dd77f.jpg
Bezzera Matrix Top MN 1,5 roku eksploatacji

coffe, jazz, Mercedes Benz & more :)

Offline GostRado Mężczyzna

• Ekspres: 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》 AP + FP 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》
Odp: Bezzera Matrix Top MN 1,5 roku eksploatacji
« Odpowiedź #31 dnia: 24 Listopad 2022, 14:56:44 »
I tak po tygodniu ćwiczeń temat został względnie opanowany a oto efekty.
Przekaż żonie, że na takim sprzęcie latte art ma robić duuużo lepsze i nie ma żadnego tłumaczenia 🙂
veritas odium... parit

Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi