Autor Wątek: Wydzielony-Ciekawe oferty sprzętu używanego - aukcje, ogłoszenia, wyprzedaże  (Przeczytany 15197 razy)

Offline olomarcin

  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 532
  • Ekspres: Ascaso Steel Prof Uno
Odp: Odp: Ciekawe oferty sprzętu używanego - aukcje, ogłoszenia, wyprzedaże
« Odpowiedź #45 dnia: 10 Czerwiec 2019, 11:04:59 »
Panowie idźcie stąd z tym tematem. To temat "ciekawe aukcje". Proszę aby administracja zareagowała i zakazała ciągnięcia tej głupiej dyskusji tutaj. Jakaś masakra - choć sam się dałem w to wciągnąć. 

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka


Offline siewcu Mężczyzna

  • Wiadomości: 5085
  • Ekspres: LaPa EP
  • Młynek: Aergrind
Odp: Odp: Ciekawe oferty sprzętu używanego - aukcje, ogłoszenia, wyprzedaże
« Odpowiedź #46 dnia: 10 Czerwiec 2019, 12:29:00 »
Kosztów nie można też liczyć na zasadzie ciągłego poboru, w każdym ekspresie wygląda to inaczej, więc do realnych kosztów należy podłączyć watomierz. Jedynie to da realny obraz poboru prądu.

PS. Idźcie stąd to zadanie moderatorów, a jakoś dziwnym trafem nikt nie zareagował. Przypadek? Nie sądzę.

Offline Miklas Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 3244
    • Instagram
  • Ekspres: Astoria CKE + sitka IMS, AeroPress, FrenchPress, Hario V60-02, V60-01, Kawiarka Bialetti 3tz
  • Młynek: Macap M4D, Kinu M47
Odp: Odp: Ciekawe oferty sprzętu używanego - aukcje, ogłoszenia, wyprzedaże
« Odpowiedź #47 dnia: 10 Czerwiec 2019, 13:02:27 »
Panowie idźcie stąd z tym tematem. To temat "ciekawe aukcje". Proszę aby administracja zareagowała i zakazała ciągnięcia tej głupiej dyskusji tutaj. Jakaś masakra - choć sam się dałem w to wciągnąć. 

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
A ja bym prosił administrację o upomnienie za głupie podpisy z tapatalk.

Marek.

https://www.instagram.com/mm_coffee_corner/ mój kawowy kanał na Instagramie. :-)

Offline olomarcin

  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 532
  • Ekspres: Ascaso Steel Prof Uno
Odp: Odp: Ciekawe oferty sprzętu używanego - aukcje, ogłoszenia, wyprzedaże
« Odpowiedź #48 dnia: 10 Czerwiec 2019, 13:14:07 »
Panowie szkoda wam nawet obrażać bo sami to sobie robicie .

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka


Offline kulka Mężczyzna

  • Wiadomości: 1484
  • Ekspres: Rocket Evoluzione v2, Ascaso Arc, Chemex, V60-2, Aero, Origami + LilyDrip, April, Wilfa classic
  • Młynek: Mazzer Super Jolly, Kinu M47v3.5, Ascaso i-mini
Odp: Odp: Ciekawe oferty sprzętu używanego - aukcje, ogłoszenia, wyprzedaże
« Odpowiedź #49 dnia: 10 Czerwiec 2019, 13:31:43 »
Panowie szkoda wam nawet obrażać bo sami to sobie robicie .

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Nie lepszą cenzurkę sobie wystawiłeś.

Offline M

  • Administrator
  • Wiadomości: 1665
  • Ekspres: CKE, Junior, Rota, alternatywa
  • Młynek: Aergrind, C40
Odp: Odp: Ciekawe oferty sprzętu używanego - aukcje, ogłoszenia, wyprzedaże
« Odpowiedź #50 dnia: 10 Czerwiec 2019, 13:46:39 »
UWAGA: Poniższą wypowiedź piszę jedynie w swoim imieniu, proszę nie traktować jej jako oficjalne stanowisko administracji forum.

Szanowny kolego olomarcin,
Odnoszę wrażenie graniczące z pewnością, że uczestniczysz w naszym forum jedynie z pobudek biznesowych/zarobkowych.
Jednak forum to powstało z zupełnie innych pobudek i działa w zupełnie innym celu.
Rozumiem, że jakakolwiek treść inna niż linki do "okazji" zaśmieca Ci pocztę, jednak z uwagi na cel działania tego forum, taka treść na pewno będzie się pojawiać.

Jeżeli powyższe jest dla Ciebie nie do zaakceptowania, proponuję abyś zastosował się swojej własnej rady i
idźcie stąd

Offline olomarcin

  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 532
  • Ekspres: Ascaso Steel Prof Uno
Odp: Odp: Ciekawe oferty sprzętu używanego - aukcje, ogłoszenia, wyprzedaże
« Odpowiedź #51 dnia: 10 Czerwiec 2019, 14:07:44 »
Macku wielu osobom pomogłem i pdoradziłem wielokrotnie na tym forum. To że czasem wystawiam sprzęt to chyba dobrze ponieważ jestem użytkownikiem którego wiele osób kojarzy i może nabyć ekspres bądź młynek  który jest w jakiś sposób sprawdzony przezerwisowany. Szkoda że administracja sama nie zaproponowała zmiany pola dla tego tematu który powstał pobocznie a tylko mi została zwrócona uwaga, że zbyt mocno zaproponowałem przeniesienie tego gdzie indziej. Rozumiem że zwróciłem komuś uwaga w piaskownicy żeby poszedlbsie bawić piłka na boisko a on poleciał pomarzyć się mamie. Nic złego nie zrobiłem , z resztą sam przyznała się do tego że dałem się wciągnąć w tą bezsensowną wymianę zdań.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka


Offline yo Mężczyzna

  • Wiadomości: 318
  • Ekspres: La San Marco 95,Gaggia Factory G-105,szklanka,dripper, Fp, czajnik i pomysły;-)
  • Młynek: C40 , SM 90, Bezzera BB05 TM
A gdzie się podziały informacje o sprzęcie jak w temacie?

Offline pytlakos

  • Wiadomości: 330
  • Ekspres: Isomac Tea II
  • Młynek: Mazzer SJ, Kinu M47 Phoenix

Offline yo Mężczyzna

  • Wiadomości: 318
  • Ekspres: La San Marco 95,Gaggia Factory G-105,szklanka,dripper, Fp, czajnik i pomysły;-)
  • Młynek: C40 , SM 90, Bezzera BB05 TM
Dzięki  :)

Offline pepo Mężczyzna

    • brak
  • Wiadomości: 110
    • pipala.pl
  • Ekspres: aeropress, v60, moka pot, phin
  • Młynek: Kazak Tura
Nikt nie oczekuję, że karane i zabronione będzie odchodzenie od tematu wątku, jeżeli jednak przybiera to postać kilku stron, to nie lepiej jest tę dyskusję oddzielić do innego wątku? Ja wiem, że moderacja to nie są maszyny pracujące 24/7, ale odpisywanie w taki sposób że jak się tobie nie podoba to idź stąd, jest niepoważne... Wymagamy od nowych użytkowników, żeby nie tworzyli nowych bezsensownych tematów, a sami tworzymy w tych tematach taki burdel, że nic się nie da znaleźć, bo klikając w tytuł tematu, po 4-5 postach nagle wpadamy w wir totalnie innej dyskusji.

Nie ma sensu skakać sobie do gardeł, nie ma co zabijać ciekawej dyskusji, wystarczy ją wydzielić, nadać wątkowi odpowiednią nazwę i wszyscy będą zadowoleni ;)

Offline siewcu Mężczyzna

  • Wiadomości: 5085
  • Ekspres: LaPa EP
  • Młynek: Aergrind
A przeczytałeś, że to nie jest oficjalne stanowisko "zarządu" forum? Prywatne zdanie użytkownika, o takiej samej "ważności" jak każde inne. Tyle że każdy ma inne odczucia co do wybrzmiewania danej wypowiedzi i to, że Maciek to tak odebrał(jako osoba, pozytywnie nastawiona do życia) to jest jego prywatna opinia ;) I przypuszczam, że nie tylko jego, no ale nie każdy się wypowiada i nie każdy pisze wszystko.

Offline pepo Mężczyzna

    • brak
  • Wiadomości: 110
    • pipala.pl
  • Ekspres: aeropress, v60, moka pot, phin
  • Młynek: Kazak Tura
Przeczytałem, ale to jest to samo jakby wyszedł premier i stwierdził "no to nie jest zdanie rządu tylko moje prywatne, i jak wam się nie podobają nowe podatki to se idźcie stąd" ;) Jak pisałem wyżej, dla mnie jest to zrobienie dramy z niczego, a zaczęło się od tego, że użytkownik, który zwrócił uwagę na ciągnięcie dyskusji niezwiązanej z tematem (w temacie jednak dość jasno określonym i sprecyzowanym) został zaatakowany. Z jakiego powodu? Bo jest tutaj żeby zarabiać pieniądze? Nie on jeden. Chcecie wszystkich na widłach wynieść bo co?

Offline wasku

  • Wiadomości: 321
Od tego też jest odpowiedni temat, może niech każdy z jakimś problemem uda się tam - do rozmów niekontrolowanych i rozładuje emocje  ;)
¯\_(ツ)_/¯

Offline Fux Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2987
  • Ekspres: La Marzocco Linea Micra, tygielek
  • Młynek: G-RISTO W
to nie lepiej jest tę dyskusję oddzielić do innego wątku?
Jesteś w wydzielonym.
Człowiek może wyzbyć się wszystkiego z wyjątkiem pokus...

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi