Autor Wątek: Automatyczny ekspres do kawy z pojemnikiem na wodę z prawej strony  (Przeczytany 1965 razy)

Offline Etamin

  • Wiadomości: 1
Witam serdecznie. Planuję w najbliższym czasie kupić automatyczny ekspres do kawy. Nigdy nie miałem styczności z takim urządzeniem, więc najpierw kupiłem go rodzicom, by przy okazji sprawdzić jak to działa i czy warto inwestować w to pieniądze. Wybrałem Nivone 756. Sam sprzęt bardzo mi się spodobał, niestety ten konkretny model ma jedną wadę - pojemnik na wodę z lewej strony. Mam małe mieszkanie i ekspres muszę postawić z lewej strony lady, przy lodówce, więc wyjmowanie pojemnika z lewej strony byłoby problematyczne. Szukam więc ekspresu o podobnej klasie i funkcjonalności (do 3000 zł), tylko że z pojemnikiem z prawej strony (najlepiej wyjmowanym do siebie, a nie do góry, gdyż mam nisko powieszone półki). W wyszukiwarkach nie można sortować według położenia pojemnika, więc samemu trudno mi znaleźć interesujące mnie urządzenie. Pomyślałem więc, że zapytam specjalistów, na pewno bardziej orientujecie się w budowach poszczególnych modeli. Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Offline lukaszt2004 Mężczyzna

  • Wiadomości: 290
  • Ekspres: Kolba: Lelit Anna PL41E, Automat: Nivona 756, Delonghi Magnifica S. Hario V60 01, Kawiarka Bialetti New Venus 6tz. Frenchpress.
  • Młynek: Lelit Fred PL043MMI, Melitta Calibra
Odp: Automatyczny ekspres do kawy z pojemnikiem na wodę z prawej strony
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Wrzesień 2020, 20:30:35 »
zukam więc ekspresu o podobnej klasie i funkcjonalności (do 3000 zł), tylko że z pojemnikiem z prawej strony


Zdaje się wszystkie Delonghi spełniają wymóg :]

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi