Autor Wątek: Książka skarg i wniosków.  (Przeczytany 47660 razy)

Offline piomic

  • Wiadomości: 2588
  • Ekspres: Rocket Cellini Evoluzione
  • Młynek: MSJ
Odp: Książka skarg i wniosków.
« Odpowiedź #135 dnia: 21 Październik 2018, 22:03:56 »
Nie znalazłam żadnej wzmianki po jakim czasie będę mogła
A regulamin czytała przed zatwierdzeniem?

Offline ranGo Mężczyzna

  • Administrator
  • Wiadomości: 2365
    • Euro Cafe
  • Ekspres: Dalla Corte Mina, Moccamaster, V60, Chemex, Kalitta, Aeropress,
  • Młynek: RTF64, Lido2, Lido3, Ditting, Mahlkoenig, Quamar80e
Odp: Książka skarg i wniosków.
« Odpowiedź #136 dnia: 06 Listopad 2023, 12:35:56 »
Ja to pół biedy, ale jak Skansen usunął konto i nikogo tutaj to nie obchodzi to się dziwię :)

To nie jest tak, że nikogo nic nie obchodzi co dzieję się na Forum. Czasem jednak ludzie uważają, że mają misję i pozwalają sobie na dużo więcej, patrząc na wszystko tylko ze swojego punktu widzenia. A co zrobić kiedy ktoś odejdzie bez pozdrowienia, bez podziękowania za dobrze spędzony czas, nie mówiąc o całej wiedzy zgromadzonej na Forum z której może korzystać. Nie wiem jakie były za kulisy odejścia Skansena i z kim kontaktował się zanim usunął swoje konto forumowe? Jak można pomóc jeżeli nie dostajemy żadnej informacji? Można tylko się domyśleć co stoi za takim czynem.

Offline Antonio Mężczyzna

    • Mastro Antonio
  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 10513
    • Mastro Antonio
  • Ekspres: WEGA Concept
  • Młynek: Ceado E6P/E37S/E8D MGuate/MSJ
Odp: Książka skarg i wniosków.
« Odpowiedź #137 dnia: 06 Listopad 2023, 12:40:13 »
Wypada szanować tego typu wybory. Forum może zabierać mnóstwo czasu -- a ten wiadomo, jest coraz cenniejszy i można go wykorzystać np. dla rodziny, dla siebie...

Offline uman Mężczyzna

  • Wiadomości: 439
  • Ekspres: Lelit Victoria, kawiarka, aeropress, V60
  • Młynek: Niche, Kingrinder K6, Porlex mini
Odp: Książka skarg i wniosków.
« Odpowiedź #138 dnia: 07 Listopad 2023, 09:51:29 »
Szkoda że zniknął z forum, wkład w forum miał niewątpliwy. Nie zarejestrowałem czy jakieś kłótnie były po drodze, często przewijam kłótnie.

Online siewcu Mężczyzna

  • Wiadomości: 5082
  • Ekspres: LaPa EP
  • Młynek: Aergrind
Odp: Książka skarg i wniosków.
« Odpowiedź #139 dnia: 07 Listopad 2023, 12:31:42 »
No miał, ale pewnych rzeczy nie przeskoczymy. Jeśli znika bez znaku to można podejrzewać przyczyny osobiste, zazwyczaj jak widziałem rezygnacje z różnego rodzaju "forumów" z przyczyny tego, że coś nie pasowało to była właśnie o tym informacja. "Nie wytrzymam tu dłużej, żegnam", "Jesteście durni, nara" czy jakaś inna forma, mniej lub bardziej grzeczna - ale coś było. Ale jeśli chodziło o jak np. czas, o którym wspomniał Antonio, to był to takie wyjście po angielsku - konto znikało i tyle go widzieli. Nie wiemy, nie oceniajmy.

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi