Autor Wątek: Lavazza Espresso Armonico - czym zastąpić?  (Przeczytany 1730 razy)

Offline Ledzian

  • Wiadomości: 5
Lavazza Espresso Armonico - czym zastąpić?
« dnia: 22 Lipiec 2023, 07:13:43 »
Po dłuższych testach różnych kapsułek do Nespresso znalazłem swoją ulubioną: Lavazza Espresso Armonico (oczywiście inne też pije od czasu do czasu). Ostatnio pojawił się jednak problem z dostępnością tych kapsułek (prawdopodobnie zmiany w seriach - widzę, że Lavazza robi teraz aluminiowe). Czy ktoś już próbował nowych serii i może napisać czy jest odpowiednik Armonico?
« Ostatnia zmiana: 22 Lipiec 2023, 07:30:10 wysłana przez Ledzian »

Offline GostRado Mężczyzna

  • Wiadomości: 5312
  • Ekspres: 》La MARZOCCO Linea Micra 》ELEKTRA Micro Casa 》ECM classika PID 》AP + FP 》BRA cafetera bella 1tz/2tz 》FOREVER miss diamond 4tz 》GIANNINI giannina 1tz/3tz 》BIALETTI venus 2tz 》MELITTA dripper 101 》
  • Młynek: 》CEADO e37S 》1Zpresso K-plus 》
Odp: Lavazza Espresso Armonico - czym zastąpić?
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Lipiec 2023, 18:49:48 »
Ostatnio pojawił się jednak problem z dostępnością tych kapsułek
Tu są:

https://www.italcoffee.pl/LAVAZZA-ESPRESSO-ARMONICO-kapsulki-Nespresso-10-szt.

Coś link nie działa, ale na tej stronie można znaleźć po wyszukiwaniu "Lavazza"

Ostatnio w pokojowym hotelu stał ekspres Nespresso i różne w smakach kapsułki od Starbucks'a. Te mi najbardziej smakowały, jak zaparzyłem dwie pod rząd z mniej więcej 10÷12ml wody na jedną:

https://www.mediaexpert.pl/agd-male/do-kuchni/kapsulki-do-kawy/kawa-do-nespresso-starbucks-espresso-roast-57-g-10-sztuk
« Ostatnia zmiana: 22 Lipiec 2023, 19:05:03 wysłana przez GostRado »
》tertium non datur《

Offline Ledzian

  • Wiadomości: 5
Odp: Lavazza Espresso Armonico - czym zastąpić?
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Lipiec 2023, 09:40:51 »
Z tego linku wykupilem wszystkie co zostaly (4 opakowania :-) ). Starbacks mi nie podszedł... jakoeś takie bez wyrazu. Kupiłem zestaw tych nowych serii z Lavazzy - chyba nie ufa się uniknąć testowania :-(

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi