Forum > Konkursy, promocje

Konkurs foto - Kawa w sztuce, sztuka w kawie - październik 2020

(1/12) > >>

krystians:

Autor ilustracji: Adrian Cao [Ten sympatyczny obrazek powstał na kolanie, w małym notatniku, przy wspólnej kawie.]

WSTĘP
Witajcie w kolejnym konkursie. W tym miesiącu mamy przyjemność współpracować z toruńską nanopalarnią, czyli domowym projektem naszego forumowego kolegi @pafcio0 .
 
Sztuka jest pojęciem bardzo szerokim. Często nie zdajemy sobie sprawy, że jest ona jedną z naszych naturalnych potrzeb. Wskazują na to chociażby pradawne przedmioty, które wykopuje się z ziemi. Sztuką może być wszelaka wypowiedź, jak też radzenie sobie z otaczającym nas światem, a nawet palenie kawy ;).

Tym razem zachęcamy Was do zainspirowania się naszym tematem, aby odbyć małą podróż do wewnątrz i z powrotem. Ciekawe jakie odpowiedzi odnajdziecie w sobie po przemyśleniu tematu. W mojej głowie pojawiają się rzeczy, no może lepiej o tym nie pisać :). Oczywiście fotografujecie tak jak lubicie i czym chcecie. Najważniejsze żebyście się dobrze bawili.

TEMAT
Kawa w sztuce, sztuka w kawie.

NAGRODA
3 paczki po 200g kawy od nanopalarni toruńskiej. Do wyboru przez zwycięzcę z dostępnych kaw.

ZASADY
Są proste:
1. Trzeba być autorem zdjęcia,
2. Każdy może dodać dwa zdjęcia.
3. Zdjęcia zamieszczamy wyłącznie w tym wątku oraz pod postem konkursowym na portalu facebook.
4. Zdjęcia możemy dodawać osobno bądź razem, przez cały czas zbierania prac (do 31 października)
5. Rozmiar pliku nie może być większy niż 500 KB.
Jeśli macie jakiś techniczny problem, to napiszcie do mnie prywatną wiadomość. Możecie też np. skorzystać z prostego, darmowego programu, który pozwala zarówno zmniejszyć rozdzielczość zdjęcia jak i jego rozmiar w KB - http://www.obviousidea.com/windows-software/light-image-resizer/
6. Zdjęcia zamieszczać mogą wszystkie osoby posiadający konto na forum (wpisy z nowych kont, z uwagi na zabezpieczenia, mogą być nieco opóźnione z uwagi na konieczność zatwierdzeniu posta przez administrację), bądź osoby posiadające konto na portalu Facebook i lubiące profil forum.
7. Jeśli zdjęcia będą miały taką samą ilość głosów, to zwycięzcę spośród nich wybierze nanopalarnia toruńska.

TERMINARZ
1. Zakończenie zbierania prac do konkursu -  31 października
2. Głosowanie: 1 - 7 listopada
3. Ogłoszenie wyniku: 8 listopada

pietro:
To może ja wstawię pierwszy, aby coś się zadziało, bom ciekawy waszych zdjęć :)
W atmosferze afery, jako przedstawiciel sztuki naiwnej :)
Ta dam
Jedno znalezione w archiwum, drugie pstryknięte obecnie.

krystians:
Dzięki piękne za pierwsze prace, czekamy na kolejne.  :)

Damian:
Znów prawie wszyscy wrzucą ostatniego dnia. Ja też się zbieram do zrobienia zdjęć, ale zawsze jakieś inne zajęcie się trafi. Ale mam już plan, jakie zdjęcie wykonam. To już cos :hihihi:

krystians:
Pierwszy krok za Tobą,  to już połowa sukcesu :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej