Autor Wątek: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje  (Przeczytany 247394 razy)

Offline trez Mężczyzna

  • Wiadomości: 1183
  • Ekspres: V60, Orea, Aeropress, Tygielek, Melitta, Chemex, Phiny
  • Młynek: C40, FeldGrind, VSSL
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #30 dnia: 29 Wrzesień 2019, 22:15:01 »
no to się myliłem, przepraszam za niedocenienie i podejrzliwość.

Właśnie coffee service obstawiałem, ale produkt natura met, który jest właśnie z pap/oppmet jak opisywałem, nie doceniłem ich nowych produktów, bo zachowanie się tej folii zaskakuje jak na naturalne polimery, za mało jeszcze ma się z nimi kontaktu :(

Zupełnie za to nie rozumiem polityki oznaczeń tego producenta, oznaczają się jedynie znaczkiem swojego własnego certyfikatu, ja tez wiem, że ja jestem zajefajny :D
Zwrot biodegradowalny zaczyna już być podejrzany, bo często był naciągany, skoro są w pełni kompostowalni, mają coś jako jeszcze nieliczni na rynku, to czemu się z tym trochę kryją? Na torbie wpierw szukałem zawiniętego kwiatka jako najpopularniejszego znaczku kompostu, jeżeli nie chcą inwestować pieniędzy w może u nas nie zwracający się certyfikat, to lepiej było by to poprostu napisać, użyć tego fajnego i jednoznacznego wyrazu na k, zamiast tego mają swoje nic nieznaczące i nieczytelne pieczątki.

i bajer że wentylek tez nie jest z plastiku, jak skończę paczkę to na pewno go rozwalę :D bo kawałki folii już mi się moczą, ciekawe jak się zachowają

Masz na stronie parę artykułów około-kawowych, może rozwiń tam info o tych celulozowo/skrobiowych foliach w torebkach, bo to jednak jest specjalne podejście, za które chylę czoła.

jeszcze może link do innego pdf-a producenta: https://drive.google.com/file/d/1IXu87IXHWm_4STos1nQU6HeuFKLabPNf/view?usp=sharing

Offline GaGacek Mężczyzna

  • Wiadomości: 21
  • Ekspres: Kazak Rota
  • Młynek: Kazak Tura 3
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #31 dnia: 01 Październik 2019, 06:31:49 »
Niestety nie opowiem wam nic o espresso bo go nie umiem ocenić - nie moja bajka.
Gwatemala Atitlan - kawa bardzo smaczna, dominacyjny aromat to czekolada, czekolada deserowa i gorzka, także wiśnie i cynamon.

Offline rubin Mężczyzna

  • Wiadomości: 1646
  • Ekspres: Rocket Mozzafiato Evo R, Cafelat Robot
  • Młynek: Ceado e6p, 1zpresso JE PLUS
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #32 dnia: 01 Październik 2019, 07:05:37 »
Ja wykańczam tą Gwatemalę w espresso. Bardzo mi smakuje. Wiśni nie czuję, ale to nie znaczy, że ich tam nie ma ;). Mam w filiżance gęste espresso o pełnym body z bardzo delikatną kwasowością i to mnie cieszy.
Niestety, przez większość kaw z tej palarni byłem mocno przeziębiony i nie mogłem docenić ich w pełni. No ale będzie okazja, żeby powtórzyć!
Zgadzam się, że debiut udany :).

Offline mr_blend Mężczyzna

    • Palarnia Blend
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1089
    • Palarnia Blend
  • Ekspres: Conti Ace
  • Młynek: San Remo SR50 EVO
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #33 dnia: 03 Październik 2019, 05:24:28 »
Paczkomaty dostępne na stronie [emoji106]

Najpierw trzeba wybrać paczkomat, a guzik niżej jest przejście do płatności.

Jeszcze tylko Pay U ☕️

Offline mr_blend Mężczyzna

    • Palarnia Blend
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1089
    • Palarnia Blend
  • Ekspres: Conti Ace
  • Młynek: San Remo SR50 EVO
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #34 dnia: 03 Październik 2019, 23:16:26 »
Przepraszam za dubla, ale ważne info!!

PAY U w końcu działa :szampan:

Jakbyście mieli z czymś problem - dajcie znać. Wszystkie dotychczasowe największe bolączki zostały poprawione na stronie, mam nadzieję, że przy paczkomatach i płatnościach nie zrobiły się nowe  :) Dzięki wszystkim, którzy nie zrazili się tymczasową formą sklepu. Dziękuję również za pierwsze opinie i zamówienia  :kwiat:

Wasze zdrowie  kawka

Offline mr_blend Mężczyzna

    • Palarnia Blend
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1089
    • Palarnia Blend
  • Ekspres: Conti Ace
  • Młynek: San Remo SR50 EVO
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #35 dnia: 12 Październik 2019, 07:19:50 »
Szybka promocja -15% na Brazylię, Gwatemalę i Rwandę do espresso i przelewów.

Polecam  :kawa:
Bardzo fajna relacja cena/jakość.

Offline Szczympek Mężczyzna

  • Wiadomości: 2202
  • Ekspres: Rota + alternatywy
  • Młynek: Comandante, E65GBW, X54, Arco w drodze.
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #36 dnia: 14 Październik 2019, 16:29:19 »
Kolumbia Tolima - Bardzo fajna do cappu, naprawdę kremowo-orzechowo-ciemno czekoladowa ;) w espresso fajna, jednak osobiście wole jaśniejsze :) domownicy zakochani wiec bardzo dziękuje :)
Rwanda w kalicie - mmmmmniam! O ile aromat z paczki mi się nie bardzo podoba, to już po zmieleniu wyraźnie czuć pomarańcze i „rześkość” tej kawy. W filiżance naprawdę sporo się dzieje. Najpierw delikatne liczi i grejpfrut, przechodzące w brzoskwinie a na koniec bardzo długi posmak suszonych moreli.  Kawa naprawdę godna polecenia! No i mega tanio :)
WITAM I POZDRAWIAM :)

Offline rubin Mężczyzna

  • Wiadomości: 1646
  • Ekspres: Rocket Mozzafiato Evo R, Cafelat Robot
  • Młynek: Ceado e6p, 1zpresso JE PLUS
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #37 dnia: 14 Październik 2019, 18:45:21 »
Potwierdzam - Kolumbia Tolima świetna do mleka!

Offline jancewicz

  • Wiadomości: 395
  • Ekspres: La Pavoni Europiccola, Aeropress, Phin, French Press, V60, Brewista Hourglass Brewer
  • Młynek: Eureka Olympus 75, Tchibo "Melitta Calibra", 1Zpresso Q (MYM54)
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #38 dnia: 16 Październik 2019, 10:56:23 »
Kolumbia Tolima solo również bardzo smaczna. Dzisiaj zamówiłem ponownie bo mi się skończyła a wraz z nią Brazylie Monte Cristo oraz Gwatemalę Atitlan. Każda kawka od Was bardzo dobra.  [emoji106]

Offline mr_blend Mężczyzna

    • Palarnia Blend
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1089
    • Palarnia Blend
  • Ekspres: Conti Ace
  • Młynek: San Remo SR50 EVO
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #39 dnia: 18 Październik 2019, 08:48:20 »
Dzisiaj przelałem ostatnie wypały przez ekspres i jest bardzo dobrze   :kawa: Promocja -15% na 3 nasze kawki trwa do niedzieli - warto skorzystać:

Brazylia Monte Cristo - było 103, jest 87,50zł/kg
Fantastyczna kawa z Brazylii! Dużo czekolady, orzechów, gęste espresso, słodkie przełamane delikatna kwasowością malin. Lubicie kawy z Brazylii? Warto spróbować, bo jest to Brazylia w jak najlepszym tego słowa znaczeniu.

Gwatemala Atitlan - było 110, jest 93,50zł/kg
Polecamy zarówno do przelewów (250g - 26,50) jak i espresso. Fajne nuty czekoladowe i żywa kwasowość wisienek w espresso oraz słodkie owoce z miodem kwiatowym w metodach alternatywnych. Bardzo lubię tę kawkę za złożony smak i uniwersalność.

Rwanda Kinini Rebero - 3 dyszki za przelew z Afryki (250g)? Dużo słodkich cytrusów, powiew słonecznego lata.

Gorąco polecamy!

Ponadto warto dać szansę naszej mieszance Retro:
Ileż to już było blendów w palarniach, więc dlaczego warto dać szanse właśnie temu?

Przede wszystkim za słodycz i bardzo dobry balans. Za słodycz odpowiada Brazylia Rainha z obróbki pulped natural do tego mamy kawkę z Hondurasu z wysokim body oraz Kolumbię z wyraźnymi nutami owocowymi. Wszystko zmieszane w preblendzie. Single fajnie się dopełniają, bo blend nie smakuje jak kolejna Brazylia, mimo że profil smakowy jest dosyć standardowy. Dobra z mlekiem z powodu słodyczy i body oraz jako espresso.   






Offline magas

  • Wiadomości: 81
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #40 dnia: 18 Październik 2019, 21:53:38 »
Czas się przywitać, cześć,  mieszkam pod Książem, a kupuję kawę w jakich gównianych sklepikach stacjonarnych, gdzie udają sklepy z pasją, a na pytanie jaki stopień wypalenia , pani odpowiada, nie drażni żołądka i to nie sprzedawczyni, bo ta zawołała właścicielkę, by mi pomogła,  ta pomagała mi niczym polityk, który odpowiada na niewygodne pytania w innym temacie. Do niedawna mój kolega kawę przynosił, mielił i podawał ile gram na kolbę, ale strzelił focha i czas się usamodzielnić, pierwszy zakup poszedł źle, ale nie chcę o tym pisać, była Etiopia, Columbia, może leżały zbyt długo, bo były w dużych słojach na podłodze, tak trochą po macoszemu, może się komuś coś pomylił, a ludzie tam raczej kupują kawy smakowe i herbatę. Co ja powinienem u was zamówić do kolby? mam blisko, odbiór w kwiaciarni to pewnie z 15 minut od Zamku,  zabrał bym jakieś ze 3 po 250g , dodam, że nigdy nie kupowałem kawy świeżo palonej, pozdr. magas

Offline jancewicz

  • Wiadomości: 395
  • Ekspres: La Pavoni Europiccola, Aeropress, Phin, French Press, V60, Brewista Hourglass Brewer
  • Młynek: Eureka Olympus 75, Tchibo "Melitta Calibra", 1Zpresso Q (MYM54)
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #41 dnia: 21 Październik 2019, 09:59:31 »
@magas  Kup cokolwiek wypalone pod espresso i będziesz zadowolony. Ostatnio brałem Brazylia Monte Cristo, Gwatemalę Atitlan oraz Kolumbię Tolima. Dwie ostatnie już miałem okazję zdegustować i mogę śmiało polecić. Dobrym wyborem będzie również Retro Espresso.

Offline mr_blend Mężczyzna

    • Palarnia Blend
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 1089
    • Palarnia Blend
  • Ekspres: Conti Ace
  • Młynek: San Remo SR50 EVO
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #42 dnia: 21 Październik 2019, 10:50:12 »
Czas się przywitać, cześć,  mieszkam pod Książem, a kupuję kawę w jakich gównianych sklepikach stacjonarnych, gdzie udają sklepy z pasją, a na pytanie jaki stopień wypalenia , pani odpowiada, nie drażni żołądka i to nie sprzedawczyni, bo ta zawołała właścicielkę, by mi pomogła,  ta pomagała mi niczym polityk, który odpowiada na niewygodne pytania w innym temacie. Do niedawna mój kolega kawę przynosił, mielił i podawał ile gram na kolbę, ale strzelił focha i czas się usamodzielnić, pierwszy zakup poszedł źle, ale nie chcę o tym pisać, była Etiopia, Columbia, może leżały zbyt długo, bo były w dużych słojach na podłodze, tak trochą po macoszemu, może się komuś coś pomylił, a ludzie tam raczej kupują kawy smakowe i herbatę. Co ja powinienem u was zamówić do kolby? mam blisko, odbiór w kwiaciarni to pewnie z 15 minut od Zamku,  zabrał bym jakieś ze 3 po 250g , dodam, że nigdy nie kupowałem kawy świeżo palonej, pozdr. magas

Z czystym sumieniem polecam na początek Retro i Kolumbię Tolima 2x 0.5, 0.25 do espresso szybko schodzi. Przy takim zamówieniu powinna wpaść darmowa przesyłka od 90zł np. na paczkomat - wtedy nie trzeba byłoby jeździć. Polecam te dwie, bo jest bdb stosunek cena/jakość  i jest to dosyć bezpieczny wybór na początek przygody z kawką świeżo paloną. Obie bdb z mlekiem lub bez. Kolumbia ostatnio zbiera dobre recenzje ☕️ Jak trzeba zmielić to nie ma problemu - jest też taki wybór.

Pozdrawiam,
Paweł
Palarnia Blend

Offline magas

  • Wiadomości: 81
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #43 dnia: 21 Październik 2019, 18:22:40 »
Witam ponownie, z mlekiem to ja owsiankę robię, czasem dla żony i jej koleżanek spienię jakieś mleko, ale dla nich to kawy mam dostatek takich ziaren palonych po niemiecku, naczytałem się tu na forum o świeżo palonych kawach, o stopniu wypalenia itd i teraz poszedł bym w różne skrajności, lubię zabawę, nie potrzebuję asekuracyjnych wariantów, nie znam się na tym,  ale po mojemu to bym poszedł jak w łyski od medycznych torfów w stylu Laphroaig , Lagavulin po desery dla początkujących jak  glenfiddich 15  solera reserve.

Offline MarcinK Mężczyzna

  • Wiadomości: 248
  • Ekspres: Quick Mill Carola PID, V60, AP, FP
  • Młynek: Aergrind, Kazak Tura, Niche Zero
Odp: Palarnia Blend - oferta, opinie, promocje
« Odpowiedź #44 dnia: 24 Październik 2019, 17:17:23 »
Też bym chciał się podzielić moją opinią. Na chwilę obecną testuję Kolumbię, najlepiej wychodzi mi w proporcjach 1:2,5 - z 19,5g czas ok 32s - gęsta, bardzo słodka, jak dla mnie to mleczna czekolada no i wspomniane w opisie nuty owocowe, których nie jestrm w stanie rozróżnić dobrze, ale jabłka czuję na pewno :). Ta kawa też bardzo ładnie pachnie. Następna będzie Brazylia, ale już wiem, że będę stałym klientem :)

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi