Autor Wątek: ASCASO (i nie tylko) - Coś dla Domowych Baristów, Małej i Dużej Gastronomii...  (Przeczytany 298440 razy)

Offline Janusz Mężczyzna

    • CAFFE BARCA Sp. z o.o.
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 4812
    • ascaso
  • Ekspres: ASCASO DREAM Green
  • Młynek: i-2 mini Polerowane Aluminium
Masz rację. Wszystko przez to, że opisy i zdjęcia wstawiałem z dwóch różnych laptopów. I się pomieszało. Zdjęcie właśnie wstawiłem właściwe, dysze poprawiłem i przełącznik też. Mam nadzieję, że teraz jest już OK!
ASCASO (i nie tylko) - Coś dla Domowych Baristów, Małej i Dużej Gastronomii...
https://www.caffebarca.pl/

Offline Janusz Mężczyzna

    • CAFFE BARCA Sp. z o.o.
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 4812
    • ascaso
  • Ekspres: ASCASO DREAM Green
  • Młynek: i-2 mini Polerowane Aluminium
Jesteśmy w końcowej fazie przygotowań do IV Festiwalu Kawy w Łodzi. Więcej informacji zamieściłem tu:

http://forum.wszystkookawie.pl/index.php?topic=731.msg18786#msg18786

Proszę o kontakt chętnych do wzięcia udziału w II Mistrzostwach Polski Home Barista.
Proszę o kontakt zainteresowanych przeznaczeniem fantów na nagrody oraz ekspresów i młynków na zawody.
ASCASO (i nie tylko) - Coś dla Domowych Baristów, Małej i Dużej Gastronomii...
https://www.caffebarca.pl/

Offline Janusz Mężczyzna

    • CAFFE BARCA Sp. z o.o.
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 4812
    • ascaso
  • Ekspres: ASCASO DREAM Green
  • Młynek: i-2 mini Polerowane Aluminium
Festiwal Kawy startuje za kilka godzin - dnia 27.06.2014 r o godzinie 10,00. Z tej okazji wszyscy dokonujący zakupów na Stoisku Festiwalowym do każdego zakupionego zestawu ekspres + młynek otrzymają gratis zestaw akcesoriów do kawy. Oprócz standardowego rabatu dla Forumowiczów.
Przyjdzie na kawę i zróbcie później w domu sobie i znajomym to samo co otrzymaliście na Festiwalu. A może nawet lepsze. 8)
ASCASO (i nie tylko) - Coś dla Domowych Baristów, Małej i Dużej Gastronomii...
https://www.caffebarca.pl/

Offline Janusz Mężczyzna

    • CAFFE BARCA Sp. z o.o.
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 4812
    • ascaso
  • Ekspres: ASCASO DREAM Green
  • Młynek: i-2 mini Polerowane Aluminium
Żar się leje z nieba a więc i my się do tego przyłączamy ogłaszając od 1.08.2014 do końca sierpnia -
LATO z ASCASO !!!

 Zestawy ekspres + młynek z rabatem 20% !!! (oraz z dodatkami i z kawą gratis !!!)

W okresie od 01.08.2014 r do 31.08.2014 r wprowadzamy promocyjne, obniżone ceny na młynki i ekspresy z ASCASO FACTORY Hiszpania. W okresie tym dla Forumowiczów wprowadzamy 15% obniżkę ceny na młynki i ekspresy kupowane pojedynczo oraz 20% rabat na zestawy ekspres + młynek. Dodatkowo zakup każdego zestawu ekspres + młynek premiowany będzie kawą UNIVERSAL CAFFE w puszce 250 g (plus inne dodatki jak niżej). Promocja dotyczy zamówień realizowanych od ręki z magazynu jak również zamówień przyjętych do realizacji w ww. okresie z terminem dostawy po 01.09.2014 r. W tym drugim przypadku warunkiem skorzystania z promocji jest potwierdzenie zamówienia w formie zaliczki w wysokości 50% wartości zamówienia.

Promocja dotyczy użytkowników Forum na hasło "wszystkookawie" !!!

Wszystkie modele posiadają zawór trójdrożny !
Przypominam, że tradycyjnie już do wszystkich ekspresów dodawana jest gratis pojedyncza wylewka do espresso a do ekspresów BASIC i ARC dodawany jest gratis tamper aluminiowy. Ekspresy DREAM oraz STEEL mają już w fabrycznym wyposażeniu tamper dwustronny aluminiowy a więc do tych modeli dodatkiem specjalnym będzie szczoteczka do filtrów i żaren z włosia. W okresie LETNIEJ PROMOCJI Forumowicze do wszystkich kupowanych zestawów otrzymują dodatkowo kawę UNIVERSAL CAFFE w puszce 250 g.
W okresie LETNIEJ PROMOCJI wprowadzamy RABAT 10% na wszystkie akcesoria kawowe i kawy z naszej oferty !!!

Zapraszamy do kontaktu z nami.
ASCASO (i nie tylko) - Coś dla Domowych Baristów, Małej i Dużej Gastronomii...
https://www.caffebarca.pl/

Offline Janusz Mężczyzna

    • CAFFE BARCA Sp. z o.o.
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 4812
    • ascaso
  • Ekspres: ASCASO DREAM Green
  • Młynek: i-2 mini Polerowane Aluminium
Odp: ASCASO (i nie tylko) - Coś dla Domowych Baristów, Małej i Dużej Gastronomii...
« Odpowiedź #34 dnia: 02 Październik 2014, 22:47:42 »
Znów pojawia się okazja popróbowania różnych kaw przygotowywanych na różnych ekspresach i różnymi metodami (mam na myśli alternatywy). W dniach od 3 do 5.10.2014 r w Hali EXPO ŁÓDŹ przy al. Politechniki 4 będą się odbywały Targi NATURA FOOD & beECO. W trakcie tych Targów Stowarzyszenie Miłośników Kawy wraz z dwiema firmami reprezentującymi na terenie Polski ekspresy do kawy marki ASCASO FACTORY oraz marki JURA organizuje Strefę Miłośników Kawy. Strefa ta to wyspa zagospodarowana z jednej strony przez firmę JURA a z drugiej strony przez ASCASO. W środku umieszczony profesjonalny ekspres CASADIO 2GR z młynkiem CASADIO ENEA ON DEMAND oraz stół do alternatyw. Obok telewizor na stojaku na którym wyświetlane będzie wszystko to co dziać się będzie w Strefie naprzemiennie z migawkami z Festiwalu Kawy w Łodzi. Przez wszystkie trzy dni odbywać się będą prelekcje na temat kawy, pokazy latte art, prezentacje alternatywnych metod zaparzania kawy, panele dyskusyjne itp. W Strefie będzie można także zakupić specjalnie na tę okazję wyprodukowaną świeżo paloną kawę z okolicznościową etykietą.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY MIŁOŚNIKÓW KAWY !!!
ASCASO (i nie tylko) - Coś dla Domowych Baristów, Małej i Dużej Gastronomii...
https://www.caffebarca.pl/

Offline manfred Mężczyzna

  • Wiadomości: 4424
    • Po drugiej stronie szkła...
  • Ekspres: Nie ważne jakie sprzęta ważne jaka kawa.
  • Młynek: ręczny żarnowy
Odp: ASCASO (i nie tylko) - Coś dla Domowych Baristów, Małej i Dużej Gastronomii...
« Odpowiedź #35 dnia: 03 Październik 2014, 05:18:56 »
A będzie wycieczka do wygrania w konkursie esemesowym?

Offline DrUsagi Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6342
  • Ekspres: Conti CC100 PM, FE-AR La Peppina, Arrarex Caravel, alternatywa, w renowacji: Pedretti KIM Express
  • Młynek: Gastronomiczne 65mm, małe stożki głównie pod alternatywę
Odp: ASCASO (i nie tylko) - Coś dla Domowych Baristów, Małej i Dużej Gastronomii...
« Odpowiedź #36 dnia: 03 Październik 2014, 06:54:19 »
Już bilety kupione i walizki spakowane ;)
LMWDP #469

Offline Maciej1 Mężczyzna

  • Ojciec Chrzestny
  • Wiadomości: 979
  • Ekspres: Jednobojlerowiec
  • Młynek: Fio F64 Evo
Odp: ASCASO (i nie tylko) - Coś dla Domowych Baristów, Małej i Dużej Gastronomii...
« Odpowiedź #37 dnia: 03 Październik 2014, 08:22:08 »
Czemu ja mam tak daleko :-(
W młynie: ziarna

Offline Jaro Mężczyzna

  • Ojciec Założyciel
  • Wiadomości: 862
  • Ekspres: tygielki, phin, Izzo Alex DuettoII
  • Młynek: Macap MX900
Odp: ASCASO (i nie tylko) - Coś dla Domowych Baristów, Małej i Dużej Gastronomii...
« Odpowiedź #38 dnia: 03 Październik 2014, 09:04:49 »
Już bilety kupione i walizki spakowane
Co tym razem "zgarniesz" sprzed nosa innym?  :lol2:
Najbardziej boję się whisky, bo po whisky nie boję się niczego...

Offline DrUsagi Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6342
  • Ekspres: Conti CC100 PM, FE-AR La Peppina, Arrarex Caravel, alternatywa, w renowacji: Pedretti KIM Express
  • Młynek: Gastronomiczne 65mm, małe stożki głównie pod alternatywę
Odp: ASCASO (i nie tylko) - Coś dla Domowych Baristów, Małej i Dużej Gastronomii...
« Odpowiedź #39 dnia: 03 Październik 2014, 09:06:34 »
Nie nie nie - tym razem ja się dogadałem w konkursie SMSowym tylko  :smiech:

LMWDP #469

Offline Jaro Mężczyzna

  • Ojciec Założyciel
  • Wiadomości: 862
  • Ekspres: tygielki, phin, Izzo Alex DuettoII
  • Młynek: Macap MX900
Odp: ASCASO (i nie tylko) - Coś dla Domowych Baristów, Małej i Dużej Gastronomii...
« Odpowiedź #40 dnia: 03 Październik 2014, 09:13:43 »
Ale to bez tytułu honorowego będzie!!!  :mrgreen:
Najbardziej boję się whisky, bo po whisky nie boję się niczego...

Offline DrUsagi Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 6342
  • Ekspres: Conti CC100 PM, FE-AR La Peppina, Arrarex Caravel, alternatywa, w renowacji: Pedretti KIM Express
  • Młynek: Gastronomiczne 65mm, małe stożki głównie pod alternatywę
Odp: ASCASO (i nie tylko) - Coś dla Domowych Baristów, Małej i Dużej Gastronomii...
« Odpowiedź #41 dnia: 03 Październik 2014, 09:26:55 »
 :diabelek: zostanę rezydentem w ciepłych krajach
LMWDP #469

Offline wyspiarz

  • Ojciec Założyciel
  • Wiadomości: 344
  • Ekspres: Rocket Giotto Evo V2 / Chemex
  • Młynek: Mazzer MINI A digital
Odp: ASCASO (i nie tylko) - Coś dla Domowych Baristów, Małej i Dużej Gastronomii...
« Odpowiedź #42 dnia: 03 Październik 2014, 09:45:33 »
Czemu ja mam tak daleko :-(


hehe czemu to nie jest w weekend xD


pzdr. Łukasz

Offline manfred Mężczyzna

  • Wiadomości: 4424
    • Po drugiej stronie szkła...
  • Ekspres: Nie ważne jakie sprzęta ważne jaka kawa.
  • Młynek: ręczny żarnowy
Odp: ASCASO (i nie tylko) - Coś dla Domowych Baristów, Małej i Dużej Gastronomii...
« Odpowiedź #43 dnia: 03 Październik 2014, 10:49:19 »
Wyślij SMS to się dowiesz ;-)

Offline Janusz Mężczyzna

    • CAFFE BARCA Sp. z o.o.
  • Użytkownik komercyjny
  • Wiadomości: 4812
    • ascaso
  • Ekspres: ASCASO DREAM Green
  • Młynek: i-2 mini Polerowane Aluminium
Odp: ASCASO (i nie tylko) - Coś dla Domowych Baristów, Małej i Dużej Gastronomii...
« Odpowiedź #44 dnia: 03 Październik 2014, 13:02:32 »
Czemu ja mam tak daleko :-(

Specjalnie robimy to w centrum Polski aby każdy miał jednakowo - blisko !
ASCASO (i nie tylko) - Coś dla Domowych Baristów, Małej i Dużej Gastronomii...
https://www.caffebarca.pl/

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi