Autor Wątek: Stone Espresso - nowa marka od twórców Rocketa  (Przeczytany 3823 razy)

Offline Koziołek

  • Wiadomości: 1008
  • Ekspres: Aeropress, Chemex6, V60Decanter, LaSpazialeS1, Rota
  • Młynek: Rhinoware, GraefCM702, Tura, NicheZero
Odp: Stone Espresso - nowa marka od twórców Rocketa
« Odpowiedź #15 dnia: 06 Czerwiec 2022, 14:13:34 »
@DawidP czy to niezgrabne tłumaczenia z angielskiego czy konto jest dzielone u was?

Samo wzornictwo - jestem miłośniczką stylowego wzornictwa, jeśli chodzi o sprzęt domowy,

W tej chwili nie, ponieważ produkcja kamienia jest nowym dodatkiem do naszego sklepu,

Offline popcorn

  • Wiadomości: 350
  • Ekspres: tygielek, tygielek, tygielek, Rota, LMLM
  • Młynek: ZP6 Special, Kinu M47, Niche Zero
Odp: Stone Espresso - nowa marka od twórców Rocketa
« Odpowiedź #16 dnia: 06 Czerwiec 2022, 14:16:51 »
Ponadto nasz zespół w sklepie zawsze chętnie udzieli Ci konsultacji na temat maszyn :)
Po tym co napisaliście powyżej wnoszę, że to jednak skansen - nie widząc urządzenia na oczy - mógłby Wam udzielić konsultacji na jego temat :D.
Nie myśl samodzielnie, zostaw to ekspertom!

Offline Jozin von Bazin

  • Wiadomości: 480
Odp: Stone Espresso - nowa marka od twórców Rocketa
« Odpowiedź #17 dnia: 06 Czerwiec 2022, 14:39:54 »
Ekspres jest wykonany wyłącznie ze stali nierdzewnej i nie ma w środku żadnych plastikowych części, co dla mnie oznacza, że będziesz mógł z niego korzystać przez wiele lat!
Zdjęcia środka poproszę. Jak faktycznie nie ma plastiku to były duży plus tego ekspresu.

Offline kabzior

  • Wiadomości: 831
  • Ekspres: Bianka v3
  • Młynek: 078s
Odp: Stone Espresso - nowa marka od twórców Rocketa
« Odpowiedź #18 dnia: 06 Czerwiec 2022, 15:46:00 »
- Samo wzornictwo - jestem miłośniczką stylowego wzornictwa, jeśli chodzi o sprzęt domowy, a to urządzenie wygląda, a jego wzornictwo jest tak wysokiej klasy. To urządzenie byłoby po prostu świetnym stylowym dodatkiem do każdej kuchni!

Czy masz jakieś doświadczenia z tym urządzeniem? Jakie są Twoje przemyślenia? Podziel się nimi ze mną, chciałbym poznać Twoje opinie!

Proszę nie odbierać tego jako złośliwość, jestem po prostu ciekaw - Ty to sam (sama? bo obie formy są używane) piszesz, czy to jest tłumaczenie (automatyczne?) jakiegoś generycznego marketingowego tekstu? :)

Offline rapoh

  • Wiadomości: 1019
  • Ekspres: QuickMill Carola
  • Młynek: Ceado E6P
Odp: Stone Espresso - nowa marka od twórców Rocketa
« Odpowiedź #19 dnia: 06 Czerwiec 2022, 18:09:58 »
Droższe warianty mają te same funkcje, inne są tylko panele. Ja wróżę umiarkowany sukces.

A może nie? Przynajmniej jakiś przyczynek do personalizacji. Jakby sobie "opcjować", jak na konfiguratorze automobili, to może zaskoczy.
Ale żeby ekspresy schodziły "pod strzechy", jak to ujmująco stwierdził Antonio :-), to jeszcze chyba daleko.

skansen

  • Gość
Odp: Stone Espresso - nowa marka od twórców Rocketa
« Odpowiedź #20 dnia: 04 Grudzień 2022, 13:27:22 »
Korzystając z okazji odwiedziłem sklep Przyjaciele Kawy w Warszawie z zamiarem obejrzenia tytułowego ekspresu.

Ekspres zrobił na mnie dobre wrażenie. Jego produkcja obywa się we Włoszech. Spasowanie obudowy jest na dobrym poziomie. Tacka odciekowa ma formę wyjmowanej plastikowej foremki. Dobry obraz psuje nieco pokrętło do sterowania ekstrakcją.

Ekspres ten-w ocenie Sympatycznego Sprzedawcy-ma zapewniać lepszą powtarzalność i stabilność temperaturową niż ekspresy HX. Pomóc w tym ma dodatkowa grzałka w grupie sterowana przez PID. Do odbiorców w Polsce trafiło już kilka egzemplarzy.

Dane było mi obejrzeć "zimny" egzemplarz, zamiast tego spróbowaliśmy espresso z Rocket Apartamento. Z tych dwóch dla siebie wziąłbym pewnie Apartamento. Z kolei dla Sympatycznej Koleżanki która wybrała się ze mną do sklepu-Stone.
« Ostatnia zmiana: 04 Grudzień 2022, 13:29:59 wysłana przez skansen »

12p

  • Gość
Odp: Stone Espresso - nowa marka od twórców Rocketa
« Odpowiedź #21 dnia: 17 Luty 2023, 20:49:17 »
Zastanawiam sie nad zakupem, nowy stone vs uzywane apartamento ewentualnie bz10. Tak jak przeczytalem wszystko o rocket’cie i bz10 tak o stone prawie nic:) ktos moze sie pochawlic?

Offline Fux Mężczyzna

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2990
  • Ekspres: La Marzocco Linea Micra, tygielek
  • Młynek: G-RISTO W
Odp: Stone Espresso - nowa marka od twórców Rocketa
« Odpowiedź #22 dnia: 17 Luty 2023, 21:10:11 »
Tak z ciekawości, co chcesz sprzedać, że tyle postów natrzepałeś? ;)
Człowiek może wyzbyć się wszystkiego z wyjątkiem pokus...

12p

  • Gość
Odp: Stone Espresso - nowa marka od twórców Rocketa
« Odpowiedź #23 dnia: 17 Luty 2023, 21:30:34 »
Nic nie bede sprzedawal.

Offline 7black4

  • Wiadomości: 14
  • Ekspres: Lelit Bianca V3
  • Młynek: Eureka Stark
Odp: Stone Espresso - nowa marka od twórców Rocketa
« Odpowiedź #24 dnia: 17 Luty 2023, 23:16:41 »
Jak będziecie mieli na Batorego w Krakowie model demonstracyjny to na pewno podjadę osobiście obejrzeć :)
a krakoski sklep jeszcze istnieje?

skansen

  • Gość
Odp: Stone Espresso - nowa marka od twórców Rocketa
« Odpowiedź #25 dnia: 19 Luty 2023, 11:06:31 »
Jak będziecie mieli na Batorego w Krakowie model demonstracyjny to na pewno podjadę osobiście obejrzeć :)
a krakoski sklep jeszcze istnieje?
Wygląda na to, że został zamknięty... A jeszcze niedawno tam oglądałem sprzęty :(

 


Pokaż nieprzeczytane posty: Nowe / Wszystkie / Odpowiedzi